Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка!Teма 111

  • 23 737
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 199
Бети, и тук на място ще споделя една поговорка "Работим, за да живеем, а не живеем, за да работим"!
Хубав ден на всички   bouquet

# 721
  • Мнения: 175
Момичета , дайте идея какво да правя или по-точно да пия ... цял ден не бях пила вода и преди малко изпих една чаша  и оттогава (вече 30 мин. ) ми се гади зверски ...абе направо ще си повърна .... имам само востумихил , но нз до колко е подходящ . Моля , дайте предложение ...а и корем ме скъсва , като при цикъл.

# 722
  • Мнения: 1 130
Ако имаш джинджифил с малко мед,много помага.

# 723
  • Мнения: 1 421
вода с лимон, може и газирана.Аз си правя направо фреш лимон с малко кафява захар.Пий повече водичка, не е хубаво така.Ще се обезводниш Simple Smile ЗА болките можеш но-шпа да изпиеш, кога не чакаш?

# 724
  • Мнения: 175
вода с лимон, може и газирана.Аз си правя направо фреш лимон с малко кафява захар.Пий повече водичка, не е хубаво така.Ще се обезводниш Simple Smile ЗА болките можеш но-шпа да изпиеш, кога не чакаш?

Ще пробвам водата с лимон ... НЕ чакам на 21-22 най-късно , но боли все едно ще ми дойде всеки момент и за първи път ми се гади от вода . Не се надявам много , да не взема да си въобразя и лелката да ме свали на земята ...

# 725
  • Мнения: 555
При гадене за мен е строго индивидуално. Аз лично от вода с лимон, дори при положение, че не ми се гади ще повърна. Когато ми е лошо си мисля за разни неща, и това, което си представям, че ми помага действително го прави.  Принципно е газирана вода, кола. Ако метода с предположенията не помогне - деган. До колкото знам го дават и на бременни.

П.П.: Метода ми звучи странно, ама аз май не го обясних много добре Laughing

# 726
  • Мнения: 172
Деглан би трябвало да ти повлияе добре! Чай от лайка помага, а и съм чувала , че канелата влияе добре на храносмилането и помага да се очистят токсините от червата!  Hug

# 727
  • Мнения: 900
Jojojoj  успех, стискам палци !

# 728
  • Мнения: 51
Деглан би трябвало да ти повлияе добре! Чай от лайка помага, а и съм чувала , че канелата влияе добре на храносмилането и помага да се очистят токсините от червата!  Hug

Мда-а-ам,  само дето засилва обмяната на веществата, повишава температурата и прочее... дали е подходящо,  а?!

# 729
  • Мнения: 1 421
При евентуална Б трябва да се избягват лайката и канелата в големи количества  Peace Маточни стимуланти са

Дегана също не се препоръчва за първите три месеца на Б(според листовката)  Peace

# 730
  • Мнения: 900
Хайде да се местим в новата темичкааа Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 11 784
При евентуална Б трябва да се избягват лайката и канелата в големи количества  Peace Маточни стимуланти са

Дегана също не се препоръчва за първите три месеца на Б(според листовката)  Peace

Да, но Дегана го пускат при момичета с много силно гадене първите месеци. Wink.

Айран със сол също, содичка. Wink едва ли е чак за деган. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 421
Така е, Мац Simple Smile Едва ли е за деган.

JOjojo
а случайно да е придружено с главоболие?

# 733
  • Мнения: 175
Така е, Мац Simple Smile Едва ли е за деган.

JOjojo
а случайно да е придружено с главоболие?

не , няма главоболие , но днес ми е едно ужасно отпуснато , не се чувствам болна , а уморена и нервна. На обяд спах 3 часа и след като станах пих едно кафе и нищо ми нямаше, час по-късно с тази вода започна да ми се гади , повръщам само стомашен сок и сега ми е некомфортно.

# 734
  • Мнения: 3 199
Моето наблюдение е, че Дегана по-скоро спира повръщането, но не потиска гаденето. На мен лично ми олекваше като повърна  Sick и после бях като нова

Общи условия

Активация на акаунт