Нашите second hand находки - тема 30

  • 110 820
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Блузката със совичките е супер, аз обичам всичко що е със сови, за съжаление не ги срещам толкова често по магазините.

# 706
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Това са моите нови находки от Хумана на СУ днес- 4 детски неща(липсва едно синъо пуловерче без ръкави) и 5 неща за мен-много съм доволна-всичко ми излезе 10.50, в понеделник им е новото зареждане.   

http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=877818;page=1;#paging 


А иначе се влщбих б блузата на Туиг и чантата на Десиссслава-в любимите ми цвето са  Heart Eyes

# 707
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Десита, подсъзнателно сме в една цветова гама май, а?  Mr. Green

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Момичета, благодаря, отказвам се от сакото.Наистина само на хилави момичета и то с доста други шаранийки съчетано го намерих.

Dai4eto, страхотни дънки и обувки.

И една много яка чанта видях.

Да си ги ползвате с много усмивки.

# 709
# 710
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Абсолютно съм разочарована от обслужването в Мания-Хали (София) днес.С малкия влязохме да видим какво интересно има и му взех едно ски долнище и една блузка с дълъг ръкав за около 8 лева, нали уж имаше намаление на детските, ами  изобщо не са ми ги намалили  Crossing Arms За мен си взех два чифта обувки-черни и кафеви, като едните май изобщо не са обувани, те ми излязоха 10.60 и за тях имам 10% намаление, но незнам защо за детското неполучих дори и толкова...  Twisted Evil

# 711
  • Anywhere
  • Мнения: 1 105
Ако е намалението със скреч картите то важи само за лятна стока. Това което си взела не е лятно. Аз така купих къс и дълъг панталон и ми намалиха само късия.
Аа сега видях, че имат 30% на детското, нямат оправдание тогава. Ако пазиш етикета от везната се върни и направи рекламация. Дали за 2.40 си заслужава, не знам.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
No_ela, шарената блузка е прекрасна   bouquet

# 713
  • Мнения: X
 Или имам де жавю или някои прикачени снимки се повтарят  newsm78

# 714
  • Мнения: 545
No_ela, шарената блузка е прекрасна   bouquet
не са ми по мярка закупих ги , но.....
ако някой прояви интерес мога да му ги изпратя

# 715
  • Ямбол
  • Мнения: 1 692
Покупки от вчера от магазин "Рефреш"

Скрит текст:
жилетка


и детайл


рокля за малкото


и детайлче






# 716
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Страхотна червена и черна блуза. Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 1 338
Или имам де жавю или някои прикачени снимки се повтарят  newsm78
Ставаме 2  Peace

Майола Бени, блузката със сърцето  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 73
Здравейте, аз отдавна не съм писала, но въпреки това редовно се сдобивам с нещо секънд хенд. Много съм разочарована, че магазините Мания затварят един след друг, даже имам усещането, че всички ще фалират.  #CrazyПоследно време само боклуци има.

Опа
Не се притеснявайте! Не затварят всички магазини, на някои само им променят "заглавието"  Grinning А иначе стоката е все същата- боклучава. Получава се нещо от сорта на "Пременил се Илия, погледнал се- пак в тия" Mr. Green
Не се променя само заглавието,стоката вече не е същата,много по хубава е от тази която предлагаха в Манията.Собствениците са си същите,персонала също,но вече не са франчайз на Мания,и има защо.Освен че дрехите са супер запазени,а и цената на килограма е свалена.

# 719
  • Мнения: 4 696
Ето днешната ми находка.
Риза Bershka
http://prikachi.com/images/946/8339946l.jpg

Общи условия

Активация на акаунт