Нашите second hand находки - тема 30

  • 110 818
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 267
Относно Мания - тук в Ст Загора станаха на М Пулс, качеството наистина е по - добро сега, но пък цената в ден на зареждане е 35 лв. На детето взех от там страхотно мадамско палтенце, тъмно лилаво, на НМ, за 16 лв.... Не е чак толкова евтино.

# 721
  • Мнения: 3 675
Днес в Мания ЦП детското беше обрано в двете зали,нищо не ми хареса.За да не съм капо си купих блуза с дълъг ръкав Паприка.Много се чудих за едни детски балеринки зa 3,50лв,бяха 30-31номер и се притесних,че няма да ни станат.Марката нищо не ми говореше,бяха супер запазени.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 512
No_ela, шарената блузка е прекрасна   bouquet
+1 newsm10

# 723
  • Мнения: 866
От мен:

Пуловер на дупки (трябва да му измисля нещо по-умно за отдолу:))

Скрит текст:

Ризка за голямото дете

Скрит текст:

Блуза за спорт за мен

Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 202
Пуловера е разкошен. А тази блузка с това мартини е само за спИртисти Joy

# 725
  • Мнения: 73
Относно Мания - тук в Ст Загора станаха на М Пулс, качеството наистина е по - добро сега, но пък цената в ден на зареждане е 35 лв. На детето взех от там страхотно мадамско палтенце, тъмно лилаво, на НМ, за 16 лв.... Не е чак толкова евтино.
A тук във Варна е 29лв.килограма на ново зареждане.

# 726
  • Ямбол
  • Мнения: 1 692
Стрепт, преди година купих същата ризка на Маги от Манията  Joy .



Ризка за голямото дете

Скрит текст:

# 727
  • Мнения: 1 338
Ризката ми хареса най-много, пуловерът също, но понеже и аз имам един такъв на дупки и все не намирам с какво да го нося, успешно събира прах в гардероба ...

# 728
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Пуловера на дупки аз го нося с боди отдолу , моят е сив и бодито ми е сиво с дълъг ръкав.

# 729
  • Ямбол
  • Мнения: 1 692
Аз имам такъв пуловер с дупки /по-скоро разплетен/ и го нося с потник или обикновена бяла риза.
Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 866
Измислих го аз:) Харесва ми как стои върху една-две дълги рокли и сега времето е перфектно за така.

# 731
  • Мнения: 545
аз търся дълги рокли есенни

# 732
  • Мнения: 866
Странна риза/туника? S.Oliver. Като я облякох точно се сетих за Моринга като казваше за изтръпналите блогърки (така ли беше:)) Но ще я нося. На живо и в движение изглежда много по-приятно отколкото на снимката.

Скрит текст:

Ходи ли си с този цвят newsm78

Скрит текст:

# 733
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Интересна находка. Според мен си отиват двата цвята. Въпрос на усещане. На мен ми допада комбинацията и имаш моето стимулиращо "Да" /така ли се изразяваше леля Глория по музикалните формати  newsm78Mr. Green

# 734
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
И на мен ми харесва цветовото съчетание, а и ризата е доста хубава,точно в мой стил  Peace

Общи условия

Активация на акаунт