Нашите second hand находки - тема 30

  • 110 817
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 338
Yanss,
Всичко ми хареса. Peace
И на мен ...

Ваня7 , за сакото и аз съм по-скоро против - този модел обикновено си го представям на някакви изтръпнали болемично слаби блогърки, които го съчетават с най-невъзможни други дрехи с цел да са по-атрактивни, а всъщност им стои като на закачалка. Виждала съм много по-хубави сака и на по-ниски цени от ВУ.

# 691
  • Мнения: X
Мда, това сако наистина е за по-авангартен стил, иначе като класическо сако стои ужасно. Цената му не е атрактивна  Tired

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Чанта от bazar.bg

# 693
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Бря! Чудна  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 9
Чантата изглежда чудесно  Wink

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Благодаря ви, има леко ожулване на кожата до металните държачи на дългите дръжки, но не пречи на използването й.

# 696
  • Мнения: 866
И аз харесвам чантата Heart Eyes По-назад ми харесаха детската ризка и пуловера на панделки.

От един търг в ибей взех тези блузки за голямото дете. Да видим какво ще дойде.

Скрит текст:

# 697
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
 strept,
Чудесни блузки. Дано са и размер.

# 698
  • Мнения: 1 629
Аз вчера посетих Макси Манията в Дружба и колкото и да беше оръфана си намерих три неща:

обувки от естествена кожа, които ми излезнаха 10лв, а щях да дам толкова за същите, но от китайските магазини и то само за първия учебен ден. Laughing Тези се оказаха невероятно удобни.

дънки, които взех ей така за да влезна в пробната да пробвам обувките. Та реших и дънките да пробвам и ми харесаха.

нещо като тънко пуловерче Гледах го много дълго докато преценя дали не е пижама, но реших че каквото и да е си го взимам Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 1 298
Дънките са много готини, особено с циповете като детайл. С кецове или балеринки и блуза се получава идеална ежедневна комбинация.
Пуловерчето и на мен ми прилича на нощница Laughing

# 700
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Днес пак не издържах и си взех  от Манията в Халите /Пловдив/ памучна блузка в манго цвят на Бенетон - http://prikachi.com/images/608/8334608Y.jpg.
В съчетание с болерото от минало посещение пак там изглежда така - http://prikachi.com/images/607/8334607l.jpg
Блузата вероятно е нова, без етикет, но вътрешният не личи да се е срещал с вода. И самият плат се усеща като нов, непран още. А цветът е убиец. Това беше една от онези покупки, за които казах, че не мога да устоя. Цена - 2,12 лв., при килограм 35 лв. /днес им е зареждането и скъпарският ден там/.
  

# 701
  • Мнения: 1 338
Дънките са много готини, особено с циповете като детайл. С кецове или балеринки и блуза се получава идеална ежедневна комбинация.
Пуловерчето и на мен ми прилича на нощница Laughing

+1 , блузката е страхотна с тези совички Heart Eyes Мисля, че с изчистени дънки и някакви кецове, няма да изглежда толкова като нощница.

Туиг, сладка блузка, цветът наистина си заслужава  Peace само поумувах над въпроса какъв е цветът на мангото и май е по-скоро оранжев  Rolling Eyes

# 702
  • София
  • Мнения: 2 403
ТуиГ , много свеж цвят блузката  Peace

# 703
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
По- скоро цвят диня го водят май.

# 704
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моринга, на снимките не е излезнал наситеният хубав истински цвят. Бледнее и розовее на тях, а е по-плътен и с един тон по към оранжено, както и ти си отбелязала.

ПП- ако казвате, че е по-близо до диня, диня ще е  Mr. Green

Сега се загледах, че дори не стои равномерен навсякъде като се вгледам в снимките. На места е розово, на други тъмно. От светлината при снимането е. Цветът на живо е еднакъв.

Общи условия

Активация на акаунт