Как тренирам - 18 тема

  • 45 993
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
Аз изскачам със следващия си въпрос Simple Smile
Спазвам хранителен режим, тренирам си редовно - мога да кажа, че съм много доволна от резултатите.
Имам обаче един проблем - отслабнах много цялостно, на места вече изглежда нездравословно слабо.
А коремче все още имам. Винаги е било така - в тази част свалям най-бавно и най-трудно.
Спазвайки диета и правейки упражнения се притеснявам, че ще продължа да свалям от другите зони също, докато дойде време за коремчето. Краката и ръцете вече са ми като щеки, бузите ми хлътнаха, а в поясната област...има какво да се щипе.  Mr. Green
Знам, че няма как да насоча горенето на мазнините само там. И все пак? Някакъв начин? Някакъв съвет?
Е как да няма, има - разбира се! Освен това, очевидно хранителният ти режим е неправилен!    Peace Посъветвай се с инструктора във фитнеса Simple Smile
Ами имам направена хранителна програма от инструктор - храня се по малко през няколко часа, наблягам на салати и пилешко, хапвам и плодове.
Какъв трябва да е режимът за сваляне на коремче? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 844
desinkata_85, коремчето едва ли е от мазнини  Thinking Може би имаш нужда от стягане на мускулите там, за да го приберат навътре и нагоре  Thinking

В друг случай бих те насочила към процедури тип велашейп, но ми се струва, че друг е проблемът  Peace
Ох..абе мазнини са. Simple Smile То не че имам и много мускули там, тренирам, правя преси, доста се е повтвърдил като се стегна..но се напипва под слой мазнинка. ooooh!

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ами тогава направи един курс Велашейп или подобна процедура Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 35 952
Чета ви от известно време ... та нови
попълнения приемате ли?  Simple Smile
Тренировките ми са 3 пъти седмично
TRX като два пъти са навън и веднъж
в зала за 1 час. От 5 месеца ходя и не
 е имало път след тренировка в който
 да нямам мускулна треска. В тази връзка
съм се засилила да си купувам глутамин.
Моля, за мнения, ако някой пие.   bouquet
Hug
Дозата на глутамина е  0,2 грама на кг./ тегло
Приема се на няколко приема:
- сутрин на гладно, веднага след сън
- до 30 мин. веднага след тренировка и не трябва да приемаш бърз въглехидрат поне 1 час
- вечер преди сън, на гладно
Ти си преценяваш  дали да спазваш схемата.
Имам три силови на седмица и го пия, само когато имам нужда
Сигурно си наясно и с мускулния дискомфорт Simple Smile - най-общо:
- рамене - болят веднага
- трицепс, бисепс, гръб, гърди, корем и т.н. - на следващия ден
- крака - на втория ден болят най-много
 
 
a.l.e.n.a    за темата     bouquet                           

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
denis благодаря, абсолютно точно
описано кое кога боли  Simple Smile За глутамина четох
как се приема и че облекчава симтомите на МТ.
Затова съм се засилила да си купувам.
Най-общо зад TRX се крие ето това:
http://www.silnibg.com/
Почти винаги се работи за цяло
тяло, като има и серии с акценти
примерно ,корем, бедра, седалище.
Интересно,че мускулната треска не е
само при мен, а при всички трениращи.
Може би веднъж се случи при тренировка
навън да не съм на следващия ден
с МТ, ама и тренирвката беше лека.  Peace

# 20
  • Мнения: 8 163
Evil, напълно нормално е да имаш мускулна треска след всяка TRX тренировка. Този уред позволява огромно разнообразие от упражнения, а промяната на упражненията и честотата на изпълнението им неминуемо натоварва мускулите по различен начин.

Десинката, за да е здраво, женското тяло трябва да има мазнини, при това процентът трябва да е двуцифрено число (13-19%). Не гледай коремите на фитнес моделите. Тези фото сесии са изисквали изключително сериозна подготовка, включително принудителна дехидратация.

***

Днешната балетна тренировка беше зверска. Изпих аспирин, иначе утре няма да мога да ходя. Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Фея Кръстница все си мислех, че за
5 месеца ще вляза във форма и по-леко ще
вървят нещата  Grinning Не се оплаквам... случих
на инструктурка - мира не ни дава, все
вкарва по някакво ново предизвикателство.
По повод мазнините и измерването им по
разните формули се смятам и излизам 30%.
Чак пък да съм толкова мазна не ми се вярва.
Другата седмица ще ходя на измерване с
някакъв уред /не е щипка/ зариби ме една
колежка, та да видим каква ще е присъдата. Laughing

# 22
  • Мнения: 257
Само суроватъчен протеин!
Най-добре протеинът да идва от храната,но ако ще е протеин като добавка,подкрепям,че трябва да е суроватъчен
Да, като добавка. С храната го добавям чрез белтъци, пържоли и пр....

Аз похапвам и доста извара. Имам чувството, че съм пристрастена към нея. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 11 472
Скрит текст:
Само суроватъчен протеин!
Най-добре протеинът да идва от храната,но ако ще е протеин като добавка,подкрепям,че трябва да е суроватъчен
Да, като добавка. С храната го добавям чрез белтъци, пържоли и пр....
Изварата е много добър избор, пропуснах я!:))

Аз похапвам и доста извара. Имам чувството, че съм пристрастена към нея. Simple Smile
[/quote]

# 24
  • Мнения: 21 275
Здравейте ,честита ни нова тема   bouquet

Добре дошли на новите попълнения , аз още съм си на режима + фитнеса ,засега - 15 кг.

Исках да ви попитам дали се мажете с нещо ?  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 35 952

Исках да ви попитам дали се мажете с нещо ?  newsm78[/b]
Антицелулитни продукти ли имаш предвид? Или НСПВС Simple Smile , защото аз повече съм се мазала с тях, отколкото с първите

Да се отчета - днес силова / бицепс и гръб/, 2 часа

Скрит текст:
Да ви дам идея за изварата, защото на мен така ми е омръзнала, че вече се чудя как да я ям / консумирам на 2-3 хранения по 100 грама 
около 500 гр. извара + 100гр. кис. мляко + по 1сл сусам, тиквени семки + 1-2 сл зехтин + маслини + сол, черен пипер, риган, чили ....... разбърква се добре. По 1-2 сл от сместа се завиват с лист зелена салата

# 26
  • Мнения: 257
denis, благодаря за идеята относно изварата.
Аз също в подобен вид я консумирам често.

Аз изчезвам към залата да се отчета със силова за крака и дупе, а за десерт 10-на рунда кикбокс.Simple Smile

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз винаги след баня ползвам грижа за тялото - един продукт за бюста, друг (стягащ или антицелулитен или подобни) за бедра, корем и дупе и трети за ръце и прасци Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 35 952
Аз пък помислих, че въпросът е дали се мажем с нещо преди тренировка / нали има разни мазила с Л-Карнитин и т.н. , това беше първото, което ми хрумна/ Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 163
Ползвам един и същи продукт за цялото тяло.

Знам, че "антицелулитните" гелове нито премахват, нито предпазват от целулит. Купувала съм такъв (защо - да ме пита човек; толкоз ми е бил акълът) само в началото на 20-те си години, когато бях 46 кила с мокри дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт