Тест за овулация - въпроси / тема 3 /

  • 77 082
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 741
Здравейте!
От март месец бебеправим,но до този момент неуспешно и от този месец реших да ползвам тестове за О. До колкото разбрах от прочетеното трябва да се прави следобяд в един и същи час.А погрешно ли е,ако го правя в 20ч вечерта,понеже тогава вече съм свършила работа и съм си вкъщи на спокойствие?Ако може и да ми препоръчате марка,която се намира лесно на нашия пазар,ще ви бъда адски благодарна. Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 1 676
Роси, аз ползвам ОвЮ. Доволна съм. http://apteka.framar.bg/30009719/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7 … 8E-5-%D0%B1%D1%80

Правя ги вечер след работа към 19ч. Hug

# 62
  • Мнения: 1 739
Момичета, извинявам се че така нахлувам в темата, но имам малко въпросче. Втория тест струва ли ви се положителен?
И възможно ли е за три дни от едва забележима чертичка, буквално въображаема да се насити толкова?
Благодаря ви!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 676
Според мен утре може да е положителен. Още малко да се насити. Но нека кажат и другите.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 645
има още на къде и според мен, но ако утре е по-блед, може да го счетеш за +, много зависи като цяло дали тези тестове се насищат повече от това

# 65
  • Мнения: 1 739
Благодаря ви много!
За пръв път ги ползвам, те са ибейски и нямам представа колко се насищат, но утре ще разбера.
Ако утре е по-наситен, това значеше че О ще настъпи в следващите 48 часа, така ли беше? Което значи, събота-неделя ще е момента.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 645
да, принципно се води от 24 до 48 часа след + тест.
Хубаво е да се действа и преди, т.е. можете тази вечер, утре да пропуснете и ако утре е + да действате следващите 2 дни  Sunglasses
Късмет!

# 67
  • Мнения: 1 739
Много ви благодаря!
Днеска чертичката е много по-бледа, но понеже нямах търпение го направих малко по-рано.
Вчера не успяхме да пробваме, ще опитаме днес и утре и каквото стане.  Praynig

# 68
  • Мнения: 741
Щастливка,благодаря за препоръката.То и без тва в аптеката нямаха и друга марка освен тази и взех от него.
А ето и реаултата.Какво мислите?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 676
Ами според мен последният може още да се насити. Имайки предвид, че не се насищат много добре според мен тази марка тестове и ако утре не е по-наситена чертата, може би този последния е положителен.

Успех, Роси Flutter Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 741
Благодаря! Hug
За всеки случай днес и утре ще се обичаме по-активно! luvbed

# 71
  • Мнения: 741
Ето го и теста ми от днес-17-ти ден.Мисля,че вече е положителен,а вие? newsm78

# 72
  • Мнения: 1 633
Положителен е Simple Smile Успех!

# 73
  • Мнения: 98
Да, и на мен ми се вижда положителен!

Апропо, аз ползвам  bouquet Клиър Овю тест, при него втората чертичка се насища колкото контролната, та дори и повече от нея, миналия месец при нас не стана - та силно стискам за себе си и за всички вас палчета дано се похвалим този месец!  Praynig Praynig Praynig

Днес след обяд си купих друга марка тестове - Овю; втората чертичка е започнала да се насища, естествено по-слабо наситена е от контролната. Приела съм теста за отрицателен, но миналия месец си засякох О на 16 ден, а този май ще е по-рано...

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 19:41 от marinakapina

# 74
  • Мнения: 150
Здравейте, при тест за овулация , когато се получи бледа втора черта, означава ли, че овулацията предстои да настъпи.

Общи условия

Активация на акаунт