Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 73

  • 35 295
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Не съм тренирала днес, все още - след малко  Peace

Вчера и аз като Фъстъчето правих Strenth intervals. Чудесни са  Peace

Мери, темата е "гарнирана" с много красиви снимки  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 405
Маги, редактирах, видях го през телефона по-рано, ама нямаше как да поправя, мноУ сложно. Аз хванах малко тен днес  Wink сутринта развъртях гумата  Mr. Green А как ми се спи след днешното слънцееее  Crazy ама не. Искам да си напиша най-накрая дипломната. Все малко ми остава и все не мога да я донапиша, голям зор, пууу  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 112
Преди бременността правех тези йога упражнения

http://www.youtube.com/watch?v=gchvl1Jm7h8

По време на бременността:
http://www.youtube.com/watch?v=V-BhKhHIU10#t=47

# 18
  • Мнения: 2 817
Момичета, здравейте,

да отчета тази седмица - тренирам през ден, по около 30-40 минути. Започнах да вкарвам и малко кардио. Онзи ден правих това, много ми хареса https://www.youtube.com/watch?v=50kH47ZztHs
Другата седмица мисля да направя следната тренировка - загрявка, около 20-30 минути по стълбите нагоре-надолу, после разтягане десетина минути. Добре ли ви звучи? Все пак да отбележа, че не съм на вашето ниво, ама се старая, доколкото мога  Laughing
С храната положението е следното - продължавам да си ям 3 пъти на ден. Не мога да броя калории, не знам как да махна изцяло въглените   Embarassed Ето примерно снощи правих доматена супа, еми сложих малко киноа, иначе само домати с лук не върви  Confused Поне се опитвам да ги намалявам, за сметка на яйца и пилешко.

Килата не мърдат - 78 кг. твърдо. Това е от мен   Laughing

# 19
  • Мнения: 2 545
Влизам в новата тема без тренировка днес.

Но пък отчитам плодов ден - бране на малини и бели череши.
Белите череши са тъкмо такива, каквито обичам - не много сладки. Затова си позволих да хапна повече  Grinning

МТ ми поотмина и утре смятам да потренирам.
Имам да правя една "Бърпи лудост", дето я прескочих онзи ден Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 161
Аз днес нали щях да почивам, но пак не устисках.  Mr. Green  Сутринта не съм ставала за тренировка, но сега по обяд комбинирах подскоци разни с обръщане на гумата и се получи супер 30 минутна тренировка.  Mr. Green А в неделя няма тренира ми се, не ми се тренира-винаги почивам.

Дилянка, поздравления!
Мери, мерси за темата и не се услушвай, ами пиши. Да си го махнеш от главата поне.
Ева, тренирай, пробвай нови неща, храни се добре( да не би да се храниш оскъдно....) , кантара и той ще се сети да се размърда.  Hug

Мама Мил, стискам палци за утре. Представям си колко ли си развълнувана. Забавлявай се. Дръж ни в течение.

Спорни тренировки!

# 21
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз днес отчитам 3 часа чистене, ейй как го мраЗя... И след това миткосване по улиците. Нито до пудовка, нито до йога стигнах. И аз съм от тези, които тренират сутрин- най- добре се чувствам и ми се изпълва денят с енергия.
Не ви споменах, но вчера завърших отново тридневен мазен пост, че с първия замазах резултатите. Този път м беше много по- лесно, както и имах същия резултат като при пет дневния. Но този път нямам никакво желание за сладко и буклуци и сега на ден втори от захранването се чувствам супер- дупер. Този път нямам време са изцепки, плажът идва след месец:).

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз днес отчитам 3 часа чистене, ейй как го мраЗя... И след това миткосване по улиците. Нито до пудовка, нито до йога стигнах. И аз съм от тези, които тренират сутрин- най- добре се чувствам и ми се изпълва денят с енергия.
Не ви споменах, но вчера завърших отново тридневен мазен пост, че с първия замазах резултатите. Този път м беше много по- лесно, както и имах същия резултат като при пет дневния. Но този път нямам никакво желание за сладко и буклуци и сега на ден втори от захранването се чувствам супер- дупер. Този път нямам време са изцепки, плажът идва след месец:).

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Отчитам си редовната тренировка от Т25, нищо ново при мен. Тази вечер бях с упражненията за горна част с пет килограмови гири. Ми, обичам си ги силовите упражнения, няма кво да си кривя душата. Май ми липсват...Остават две седмици до морето и се чудя как да процедирам - да направя последната от Бета и да започвам една от Гама, или да почна направо Гама-та и да избутам две седмици с нея? newsm78 И така и не разбрах кой вариант да започна, че са два... newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 6 963
Малко се включвам от нищото, ама все нямах време да пиша.  Crazy

В последно време основно си ходя при Юли и тичам доста.

Снощи някакси (с много тъга) се удържах да не ида дори незаписана да си тичам на 100 км Обиколка на Витоша. Не знам дали някой си спомня, но с идеята да тренирам за Витоша 100 се записах и в тази темичка и така цяла година си тренирах с мисълта, че отивам в 23.59 часа на 13 Юли. Някакво смотано ми е, но няма как - в момента, ако бях отишла, край колене.  Sad

Днес за утешение, ако всичко е наред сме решили да тичаме 20 км от Бояна до Кладница и после да качим Черни връх от Кладница. Не е същото, но... надявам се догодина да съм с достатъчно здрави крака да мога да ида.

Поздрав и тук с Ана Фрост:

Скрит текст:


# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Добро утро, момичета!
Записвам се, за да ви не ви изпусна. Много материал имам за четене.
В петък вечерта се върнах от Австрия - невероятно красива и завладяваща. Не можахме много да разгледаме, но така е като си там служебно.
Тренирах всеки ден, но основно с балетните и йога. Не знам дали си въобразявам, но ми се отразяват много добре. Обиколките на бедрата са видими намалели.
Вчера отчитам 6К на Гребната и уникален тен "на потник"  Crazy.
Днес си мисля вече да метна нещо на Румяна от изминалата седмица.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 833
Непокорна, според мен си започни гамата. И Алфа и Бета са по 5 седмици, а само Гамата е  4 седмици. Ако трябва като се върнеш ще направиш пак отначало Гамата, можеш да смесиш разни упражнения по хибридния календар и така и Гамата ще ти стане 5 седмици. Това е мое предложение, ама ти ще си решиш, де.

Днес ще ходим на Панчарево да събираме тен и активно тичане по децата.  grinning039 Пък може и баща им да потича, аз да си полежа. Rolling Eyes

# 27
  • UK
  • Мнения: 600
Мери, мерсаж за новата прекрасна тема!

АЗ отчитам
Петък: 60 min пилатес за цяло тяло + Yoga 1, Skinny Rules
Събота: почивка
Неделя: 60 мин пилатес за цяло тяло + Cardio 4, Skinny Rules.


Iggy, добре завърнала се. Нямам съмнение, че йогата и балетните ти се отразяват положително. Това обяснявах скоро в ФБ, че именно сменяйки начина на трениране и включвайки такъв тип трениране - само позити ще се забележат. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 101
Записвам се и аз в новата тема!   bouquet Благодарности на Мери, че всеки път ги прави!

Днес имам стречинг, което е супер, надявам се да е хубав и после да съм добре разпуснала. Ако не ми хареса, ще си търся друг клип.

ЕваНиколова, сега може да ме набият тук, но според мен отслабването идва основно от храненето. За да ми е по-лесно на мен и за да знам, че приемам по-малко отколкото ми е дневният баланс, си броя калориите. Защото колкото и да тренираш, ако ядеш за двама няма как да отслабнеш. Тук не искам да те отказвам от тренировките, даже напротив, давай смело! Можеш да включиш по- силови упражнения- клякания, напади, ако имаш гирички и с тях. Внимавай само да ти е правилна техниката.
Гледай и това клипче на Румяна, на мен ми беше много полезно: https://www.youtube.com/watch?v=0z5Ar-Cvynw

Хубав ден и приятни тренировки!   bouquet

# 29
  • UK
  • Мнения: 600
Мацки, (Dana, Mamma_mil)моля ви, дайте ми снимка или линк към графика на Bodyshred ??

Общи условия

Активация на акаунт