Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 85 934
  • 606
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 7 009
Когато ние отидохме да се записваме при нов лекар, се оказа, че досега детето е било записано в Плевен, моля ви се. Та докторът каза, че няма проблем да се премести по което и да е време, щом досега е бил записан в друг град. Носихме здравен картон, здравна книжка и един принтиран лист с ваксинации, който си имаме от преди.

# 481
  • София
  • Мнения: 23 164
Аз на каката не мога да и намеря нещо книжката, а малкият въобще няма, но ги записах с копие от актовете им за раждане.

# 482
  • Мнения: 3 295
Аз бях изумена онзи ден от 120 лв нощен преглед.. Може би следващия път ще отида е здравето. Там също имат дежурен.

# 483
  • Мнения: 449
Аз бях изумена онзи ден от 120 лв нощен преглед.. Може би следващия път ще отида е здравето. Там също имат дежурен.
   Ехее те пък се замаяха ,какви са тия цени. Аз също пусках изследвания на бебето и никой не ми се обади да ми каже има ли няма ли проблем.  За тези цени отношението и вниманието към пациентите трябва да са на по високо ниво.

# 484
  • София
  • Мнения: 1 565
Момчета, днес бяхме на преглед в педиатрията в Токуда. Направи ми впечатлението, че има два нови кабината с обкопрактикуващи лекари и беше пълно с бебенца. Може да се поинтересувате. Токуда работи със ЗК

# 485
  • София
  • Мнения: 30 261
Някой знае ли, дали д-р Антон Владимиров все още е част от екипа на клиниката?

# 486
  • Мнения: 110
Новите пакети вече са факт, записаха ми час, за който чаках около 20 дни, за да отида и да ми кажат, че има здравни планове, които включват за моето дете 2 профилактични при личния лекар + 3 посещения при специалист и това е за 340-350 лв.!!!! Това е по здравна каса, защото личният ни лекар е там! Другият вариант е същият пакет както досега, но вече не е 240, а 527 лв. Който иска...

# 487
  • София
  • Мнения: 5 549
Новите пакети вече са факт, записаха ми час, за който чаках около 20 дни, за да отида и да ми кажат, че има здравни планове, които включват за моето дете 2 профилактични при личния лекар + 3 посещения при специалист и това е за 340-350 лв.!!!! Това е по здравна каса, защото личният ни лекар е там! Другият вариант е същият пакет както досега, но вече не е 240, а 527 лв. Който иска...
А тези,които не възнамеряваме да взимаме план,нов личен лекар ли трябва да си търсим,или може пак с административна такса на посещение да се ходи?

# 488
  • София
  • Мнения: 23 164
На мен ми бяха казали, че няма да има повече административна такса.
Егати цените...

# 489
  • Мнения: 1 604
На мен ми бяха казали, че няма да има повече административна такса.
Егати цените...

Моля? Демек само пакет? Тези са здраво побъркани. Аз имам едно дете с пакет и едно без, но по никакъв начин не са ни уведомили към момента

# 490
  • София
  • Мнения: 23 164
Ами това беше още като ги направиха тези простотии, ама едва ли са си променили решението.
Една позната вчера ми каза, че след половин година щели да махат изцяло ЛЛ и да стане само платено, но не знам дали е вярно.

# 491
  • Мнения: 1 206
А аз се чудя защо нямам изобщо отговор на анкетата за нов личен лекар... Не мерси, с това отношение и тези цени явно ще се търси друго място. Забравиха се, а сме там от раждането на детето. Последно май цените за пакет за новородено бяха около 700 лв., сега сигурно ще е 2000.

# 492
  • София
  • Мнения: 23 164
И ние сме от 2016 г при тях и за благодарност дори не ни предупредиха, че оставаме без лекар...

# 493
  • Мнения: 770
И ние сме от 2016 г при тях и за благодарност дори не ни предупредиха, че оставаме без лекар...
Тази клиника става само ако имаш спешен случай.
Иначе за друго не..
Аз се чудя защо изобщо си записват там децата.
Ама щом има хората пари те си знаят

# 494
  • София
  • Мнения: 23 164
През 2016 г беше много, много по-различно и плащахме 5 лв, не 30 лв.

Общи условия

Активация на акаунт