Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 85 511
  • 606
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 999
А, ясно, мерси, ще търся друг явно. То затова е толкова тъпа формата, за да се откажат хората Grinning

# 466
  • Мнения: 449
Направо без думи тия без пакетите да го ду.....ме така излиза. Ми то реално от нас вземаха повече от колкото тези с пакети, много грозно от тяхна страна

# 467
  • София
  • Мнения: 23 060
На една приятелка детето е било с пакет до 21.09. Като разбира, че е свършил и казват, че не може, защото ще има промяна в цената. През това време стават тези разправии и сега и тя е без лекар, а 5 г са били с пакет. Дано се намери алтернатива и всички да си тръгнат от тях.

# 468
  • Мнения: 449
Имам информация за тези останали без личен лекар,който е попълнил формата за заявление от другата седмица най вероятно ще започват да звънят . Вече ще е само с пакети и ще има реорганизация на практиката. Който иска профилактичен преглед плюс ваксина докато няма лл 60лв преглед плюс 30 за ваксина. Накъде се насочихте тези без пакетите🙄

# 469
  • София
  • Мнения: 23 060
90 лв? 🤣🤣🤣
Тези на са у ред.

# 470
  • Мнения: 449
90 лв? 🤣🤣🤣
Тези на са у ред.
  и аз така мисля, незнам какви пакети ще обявят не ми се мисли.

# 471
  • Мнения: 6 999
аз записах детето тук: https://malchovcite.bg/ , но в интерес на истината, не разпитвах за цени Grinning важно ми е да е записан някъде и да не плащам пакети, той е почти на 9, ходим 2-3 пъти годишно, няма никакъв смисъл от пакети за нас.

# 472
  • София
  • Мнения: 5 506
Аз ще питам във Вита дали могат да му водят личен лекар,направила съм допълнително здравно осигуряване на детето ми към моето и ще продължаваме да си ходим в 1 ДКК и ще осребряваме фактурите после,прецених че ми е по-изгодно от пакета им,над който все доплащах за прегледите при специалистите.

# 473
  • Мнения: X
Аз отново неразбрала- няма ли възможност за частно посещение без пакет?
Не живея в България, но водя детето ако нещо се наложи докато сме в София, абсолютно безсмислено е да взимаме пакет.

# 474
  • София
  • Мнения: 23 060
Може. Проблем има при тези от нас, които се водеха на личен лекар там и по-точно при Радуилов.

# 475
  • София
  • Мнения: 5 506
Може. Проблем има при тези от нас, които се водеха на личен лекар там и по-точно при Радуилов.
Те това нововъведение ще го направят за всички.,без значение на кой лекар си пациент.Аз съм съгласна да си платя и по-висока такса от настоящата,но да имам достъп до повече специалисти ,без да трябва да си плащам все едно не съм пациент.Плащам 240 лв  абонамент и по 85 лв първичен за Рада Маркова да речем.Аз моето хлапе все при специалистите го водех и някак си не ми излезнаха сметките с годишния абонамент.

# 476
  • Мнения: X
Може. Проблем има при тези от нас, които се водеха на личен лекар там и по-точно при Радуилов.

Благодаря!

# 477
  • София
  • Мнения: 389
Прочетохте ли? Тези, които сме при Радуилов от петък сме без личен лекар. Спуках се от рев тази сутрин- от яд и от безсилие. След 5 г при тях и дадени хиляди левове дори не се обадиха да кажат. На сина ми му предстоят още 2 ваксини. Цяла сутрин ми отказват по телефона да ги запишат. Уж една приятелка успя да ме уреди при нейната лекарка, трябва да отида другата сряда. Дано стане! Да са живи и здрави, аз няма да ги кълна, нито им желая злото, но съм сигурна, че ще им се върне за всичко...

Ние сме в същото положение ...5 години и накрая дамата от администрацията ми казва ,ако ви одобрим може да се запишете пак при нас за личен лекар ,ако не може да идвате само платено 60лв преглед без да имате личен лекар ....или си търсете друг .
Що за наглост ....
Разбрах случайно за това ,когато исках да запиша профилактичен преглед .
Как се процедира знаете ли ,дали трябва да се вземе от клиниката някакво здравно досие или всички е само в здравния картон ?

# 478
  • София
  • Мнения: 23 060
Нищо не съм вземала. Написах им мейл, на който дори не си направиха труда да ми отговорят.  Записахме при друг лекар, въобще не ни е в квартала, но нямахме особен избор.
От сърце им желая да фалират.
Знае ли се сега цената на новите пакети, 1000,2000 🤔

# 479
  • Мнения: 31
Аз мисля, че с тези им политики и отношение към пациентите скоро и 20 лв няма да има кой да им даде.

Няма как да правят гаф след гаф и хората да продължат да им прииждат.

На последния преглед при др Димова тя ни прие и прегледа за 15 минути, от които 10 си правеше някаква PowerPoint презентация че имала да говори някъде след нашия преглед. Нищо не успях да я питам, тя пусна изследвания на детето и обеща да се чуем като са готови да ги изтълкува и повече ни стон ни вопъл от нея. Обадих се в поликлиниката да се оплача на 10тия ден че няма кой да погледне изследванията и те ми казаха да се оплача през формата на сайта им. И от там никой не ми е върнал отговор…

То да беше качествена грижата за пациентите и по 2000 на година могат да искат, ама отношението е като все едно те ни дават пари на нас та сме им криви нещо

Общи условия

Активация на акаунт