На море в Гърция 2015 - IV

  • 73 233
  • 868
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Вчера мернах из медиите информация, че ЛОТ 4 на АМ Струма ще бъде пуснат до средата на Август, което е обнадеждаваща информация. Надявам се да се спретнат наистина, до тогава, въпреки, че им остават още доста довърштелни работи.
Знаете ли дали е пусната магистралата от Кулата до Солун в гъъцката част?

# 16
  • Мнения: 11 261
Срокът за лот 4 е 1 август, но предвид, че вече няколко пъти е просрочван и се работят от 4 години тия епични 15 километра... не бих разчитала много да бъде спазен.

(Иначе съм поласкана, че си си откраднала за профилна снимка, моята снимка от корицата от профила ми в гугъл: https://plus.google.com/u/0/101402201516116500494/posts)
За коя снимка става въпрос, с табелката ли? Тя ми е тука от 5-6 години, изобщо не помня откъде съм я взела. А с G+ хич не се оправям Grinning

# 17
  • Мнения: 57
Параход Simple Smile) не ти, не! (G+ и аз неистово се опитвам да го направя за себе си полезен, но и на мен не ми се отдава хич...)
Мagnollia визирах...

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 271
Не е пусната магистралата от Кулата надолу. Както си беше е, а и около Сидирокастро са вече големи дупки и неравности. След Серес не знам. През април работеха усилено.

# 19
  • София
  • Мнения: 679
След Серес напредват по-бързо отколкото при нас.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 272
Параход Simple Smile) не ти, не! (G+ и аз неистово се опитвам да го направя за себе си полезен, но и на мен не ми се отдава хич...)
Мagnollia визирах...

Абсолютно страхотна снимка   bouquet  Не знам къде влязох нещо да разгледам и просто тази снимка автоматично ме усмихна  : Hug и си я взех назаем за малко с пълно признание за чуждите права   bouquet щото знам, как и мои снимки са вземали, но за комерсиална цел. Не, че съм голям фотограф, но поснимвам, отвреме на време  hahaha
Ако имаш против, ще я махна.


_________________

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 14:45 от Мagnollia

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 443
Включвам се отново в темата. В понеделник потегляме за гръцкото море. Дано се постопли и да не вали  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 259
Привет и от мен. Параход букетчета, саксийки, кашпички. Днес ми е умилително-умалително.
И аз не знам как ще издържа още два месеца почти до отпуската.

# 23
  • Мнения: 1 118
Благодарности на Параход за страхотно оформената тема   bouquet

Аз съм на прага на почивката ни и нямам търпение вече да ми замирише на гръцко море. Весело изкарване  на всички, които са там. Благодаря на момичетата, които в края на миналата тема бяха споделили разказите от своите ваканции, заредиха ме с настроение.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 272


Малко за внасяне на настроение. Това е от едно самотно плажче на Ситония от миналата година, като плажуването ни  завърши с барбекю с прясна рибка, зехтин и скаридки. Беше едно малко закътано заливче, което на навигацията ни просто е озаглавно като "Барбекю Бийч"  Joy
Мъжа ми беше в стрес да не се окаже в гръцки затвор, защото напали огън на плажа, а наоколо бяхме заобиколени от кипариси и мисълта, че ако духне вятър ще запалим нещо го изяде. Joy Нямаше такава опасност, защото го направихме ей там до скалите на метър от морето. Ех, толкова вкусна рибка не съм яла и до днес  Simple Smile




# 25
  • Мнения: 8
И аз да цопна в новата тема с много благодарности към Параход за новата тема и към всички, които ще споделят страхотните си преживявания из гръцко

# 26
  • Мнения: 646
Magnollia, страхотни снимки. Създаде уникално настроение-браво!

# 27
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
Благодаря на параход и салекс!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 375
тези скаридки как ги почиствате и колко време ги печете на барбекю? досега не съм се престрашавала да пробвам с тях...

# 29
  • Мнения: 51
Влизам в темата, за да благодаря на всички момичета и момчета тук за страхотните разкази и съвети. Крепите ме в тежките предотпускни дни   bouquet Ние заминаваме за Ситония другата неделя. Май от много чудене, ще отидем в къмпинг Талата, макар че хич не ми се ходеше там. Но има време, може по път да реша друго. А за догодина съм твърдо решена за някоя по-далечна дестинация. Хлапето вече ще е на 4 и ще носи повече на път.

Общи условия

Активация на акаунт