На море в Гърция 2015 - IV

  • 73 234
  • 868
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Блед аз ти благодаря, но това за тръните и глога ми е малко обидно. Не можем всички да сме наясно с Гърция както сте вие. Защо отношението към новобранци като мен е пренебрежително ?
А хотел в това Ханиоти бихте ли препоръчали ?

# 31
  • София
  • Мнения: 1 259
А хотел в това Ханиоти бихте ли препоръчали ?

Не бихме, че ще вземеш да се обидиш, гледам лесно се засягаш. Но всъщност Бледчето със сигурност ще ти намери нещо и пак ще има за какво да и благодариш горещо.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 272
тези скаридки как ги почиствате и колко време ги печете на барбекю? досега не съм се престрашавала да пробвам с тях...

Скаридите са пресни, купихме ги сутринта от рибния пазар и ги държахме заедно с рибата в хладилна чанта. Приготвят се за 4-5 минути на скарата. Стават веднага розови и това значи, че са готови /говоря за пресните скариди, които са сиви на цвят, а не за розовите, които са бланширани/. След като са готови ги беля от черупката и хоп в устата  Joy Вкуснотийка. Въобще паленето на барбекюто /виждате от тези за еднократна употреба за по 5-6 лева от всяка бензиностанция или супермаркет могат да се вземат/ изпичането на Рибката, картофките и Скаридите, рязането на салатката отне около 45 мин.
В Ситония има толкова много такива малки и закътани плажчета, които могат да се използват точно за барбекю.

# 33
  • Мнения: 82
Точно за това говорех, а точно Блед ме засегна, както и ти сега. Защо са тези подигравки ?

# 34
  • Мнения: 18 705
Не бих рискувала с палене на огън/барбекю на плаж в Гърция. Ако мине полиция или някой реши да се обади на полицията ако ви види, ще закъсате сериозно. Изобщо нарушаването на законите в Гърция може да има много неприятни последици. Справка - българите от форума за къмпингуване, които се влачат по съдилища за няма нищо.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 546
Затова сандвичи, напитки и на място...за да няма не разбрали.  Mr. Green
Кажете как е времето по Гърция, или по-точно тук на Халкидики. Някои тръгваме утре... travel

# 36
  • Мнения: 761
Параход, благодаря за новата тема.

# 37
  • София...........
  • Мнения: 961
Параход-че, Благодаря за любимата тема   bouquet

И нашето море наближава и вече трябва да мисля къде, какво и тн....
Дами, интересува ме кои 7-8 плажа на Кефалония не е редно Wink да пропускаме? Също ме интересуват забележителности и други места и неща ?
Аз съм набелязала няколко плажа, езерото Мелисани, но искам да си сверя часовника с вас. Заслужава ли си да ходим до полуострова?, там съм набелязала за плаж Xi
Ще сме отседнали във Влахата.

Благодаря

# 38
  • София
  • Мнения: 721
Записвам се в новата тема, поздрави от Сифнос   bouquet

# 39
  • Мнения: 11 261
Кси и Петани на полуострова, Атерас също за малко дивотия, ако ви влече.

Pontes  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 45
И аз благодаря за полезната тема   bouquet
Благодаря на Параход и Блед за съветите.
В понеделник тръгваме и ме притеснява времето. И това обикаляне в Петрич, ще гледаме да минем много рано.

Като се върна ще разкажа.

# 41
  • Мнения: 437
Запис с една снимка от Афитос от септември Simple Smile

# 42
  • Мнения: 11 261
Много хубава! С удоволствие ще цакам с една от този май:

# 43
  • Мнения: 3 987
Антисамос на Кефалоня, не само, че не е редно, ами е престъпление да го пропуснеш. Някои хора не ще се съгласят, но добавям любимото си Фоки, ако не него, поне Ембилиси от плажовете на Фискардо, Кси също е от задължителните.

# 44
  • Мнения: 4 915
Цоп в темата, благодаря за която.
Едва върнали се от Вурвуру, вече се чудя за септември.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт