Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 50 103
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Диана, лекцията за покупките ли беше? Аз за утре вече съм си планирала сутринта и почти сигурно няма да дойда. Ще се радвам, обаче, ако организираме някаква срещичка на пловдиските мами докато сме още 2в1 Simple Smile

# 76
  • Мнения: 76
Да за покупките е лекцията,следващия път се надявам да успееш да дойдеш се пак,техните лекции се падат през четвъртък Simple Smile

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Мими,аз от Учикова бях много доволна,но защо този път реших да съм при Мерджанов незнам.

# 78
  • Мнения: 49
Здравейте! Аз също ходих при Троянчев и при двете ми бремености за 4D. Много съм доволна. Прави запис на диск на цялото изследване. Обяснява всичко и е много вежлив. Миналия път часовете се бавеха по два часа, но при тази бременост ходих три пъти и си спазваше часовете. Прегледа продължава около 30 минути и е 80лв. Пита дали ще правиш БХС, за да ти даде бланка за него - ФМ е първа и до три дни си прави БХС.
Относно лекцията утре май се отказах заради жегите. Вчера бях на една лекция и се прибирах по жегити - не ми понесе добре. А и покупките не са ми интересни. Уж си знам от опит какво ще ми трябва. Аз смятам да отида на лекцията за раждането на "Моето Дете" на 05.08. Тук имам да задам някои въпроси.
Моля пишете ако някой разбере за ден на отворените врати в окръжна или в хирургиите през август.
Спокойна вечер!

# 79
  • Мнения: 415
snejna mama, засега през юли има Отворени врати в Окръжна на 29.07 от 12:00. Винаги са в края на месеца и предполагам в края на август също ще има.

# 80
  • Мнения: 49
Благодаря! За съжаление съм на работа идната седмица. Ще следя датата за следващия месец.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Диана, лекцията за покупките ли беше? Аз за утре вече съм си планирала сутринта и почти сигурно няма да дойда. Ще се радвам, обаче, ако организираме някаква срещичка на пловдиските мами докато сме още 2в1 Simple Smile

Да , интересна беше. Преди час свърши

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Диана, лекцията за покупките ли беше? Аз за утре вече съм си планирала сутринта и почти сигурно няма да дойда. Ще се радвам, обаче, ако организираме някаква срещичка на пловдиските мами докато сме още 2в1 Simple Smile

Да , интересна беше. Преди час свърши

Ами супер. То аз съм готова с покупките, след 5-6 месеца мога да кажа от опит какво ми е било излишно и какво не.. Simple Smile Никаква работа не свърших тази сутрин, но поне се наспах и съм в мн готино настроение Simple Smile

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 692
  Аз успях да посетя лекцията за покупките, доволна съм , казаха и се припомниха полезни неща, този път лекцията беше съобразена с жегите и не продължи дълго време.

# 84
  • Мнения: 76
И на мен ми хареса лекцията и самата презентация преди това,да си призная не бях обръщала внимание на тази марка преди но ми харесаха продуктите Simple Smile

# 85
  • Мнения: 58
Браво момичета, споделите с нас най-важното от днешната лекция.ще съм много благодарна Simple Smile

Аз искам да намеря блузка -имитация на риза и панталон имитация на дънки за новородено,трябват ми за изписването Simple Smile

А за срещата,аз бих се радвала много да се запознаем

# 86
  • Мнения: 40
Здравейте бъдещи мами!Първо нека се представя,казвам се Гергана .Скоро чакаме първото си бебче ,на 29.08.2015.Ходя на консултации в Торакс и съм много доволна.Мисля и там да раждам.От известно време ходя на лекции за бременни и признавам,има какво да се научи от тях,на мен доста неща не са ми ясни. EmbarassedВсе пак ми е за пръв път,но ще се науча.За покупки се ориентирахме и дори взехме основното за беба .Не споменах,че чакаме момиченце,но и момченце да е няма да го върнем  Joy.Голяма мъка ми е,че покрай нас няма хубави паркове за разходки,ще се наложи да си правим по-дълги разходки

# 87
  • Мнения: 76
Здравейте бъдещи мами!Първо нека се представя,казвам се Гергана .Скоро чакаме първото си бебче ,на 29.08.2015.Ходя на консултации в Торакс и съм много доволна.Мисля и там да раждам.От известно време ходя на лекции за бременни и признавам,има какво да се научи от тях,на мен доста неща не са ми ясни. EmbarassedВсе пак ми е за пръв път,но ще се науча.За покупки се ориентирахме и дори взехме основното за беба .Не споменах,че чакаме момиченце,но и момченце да е няма да го върнем  Joy.Голяма мъка ми е,че покрай нас няма хубави паркове за разходки,ще се наложи да си правим по-дълги разходки
Добре дошла Simple Smile  И за ходя в Торакса на консултации при доктор Паскалева и аз като теб засега съм се ориентирала и там да родя но има време ,термина ми е чак началото на ноември Simple Smile А ти от кои квартал си ???

# 88
  • Мнения: 40
Аз живея близо до бившото Папараци .В Торакс ходя при доктор Христо Кунчев.Понякога много се чака,но като цяло съм доволна.Ще раждам или при него или при Кузман Кунчев.

 

# 89
  • Мнения: 21

Ден на отворените врати в Родилно отделение УМБАЛ "Св. Георги" - Пловдив

бул. Пещерско шосе 66


През м. юли ще ви очакваме на 08.07.15 и на 29.07.15г от 13ч.
Както винаги ще има фирмена презентация, лекция и отговор на въпроси свързани с предстоящото раждане, както и разглеждане на клиниката.
Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт