Сайт са спално бельо, отзиви някой за сайта и за комплектите да има?

  • 34 025
  • 50
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Колежката ми днес получи 2 комплекта чаршафи от този сайт. От Румъния идват със Спиди. Поръча в четвъртък ако не се лъжа.
Не са лоши чаршафите, 100% памук пише на тях, не знам кое му е сатенираното. Това 3D и 5D ... не го видях ама може и аз да не разбирам. Simple Smile
Ако ти допадат десените си поръчай!  bouquet

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Колежката ми днес получи 2 комплекта чаршафи от този сайт. От Румъния идват със Спиди. Поръча в четвъртък ако не се лъжа.
Не са лоши чаршафите, 100% памук пише на тях, не знам кое му е сатенираното. Това 3D и 5D ... не го видях ама може и аз да не разбирам. Simple Smile
Ако ти допадат десените си поръчай!  bouquet
Мерси, цветовете така ли наситени са.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Да, наситени са.

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 503

мерси!

# 5
  • София
  • Мнения: 8
Аз си поръчах миналата седмица от тези чаршафи .Много са хубави, пристигат бързо (за 2-3 дни), цветовете са наситени, калъфките и горния чаршаф са с ципове , изработката също е на ниво. С две думи струват си парите, в момента са на промоция плащаш един и получаваш още един по избор подарък.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Тези които видях аз не бяха с ципове.

# 7
  • София
  • Мнения: 8
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

# 8
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?

# 9
  • Мнения: 176
Здравейте!Аз не разбрах -те са намалени тези комплекти от 120 на 60 лв и като поръчаш два плащаш общо 60 или 120?

# 10
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Здравейте!Аз не разбрах -те са намалени тези комплекти от 120 на 60 лв и като поръчаш два плащаш общо 60 или 120?

плащаш 2 за 60лв и 10 лв доставка

# 11
  • Мнения: 176
плащаш 2 за 60лв и 10 лв доставка
Благодаря,ще си поръчам Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 8
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?
Памучен сатен са, много са приятни  luvbed

# 13
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?
Памучен сатен са, много са приятни  luvbed

A 2 еднакви ли трябва да купя?

# 14
  • София
  • Мнения: 8
Поръчваш единия модел който си избрала, след като минеш на следваща стъпка в коментар пишеш номера на модела който искаш за подарък . Доколкото разбрах от информацията в сайта, ако поръчаш 2 модела с различни цени се плаща по-скъпия.

Общи условия

Активация на акаунт