високо-мазнотийска ниско-въглехидратнеста диета - 6 серия

  • 31 016
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 356
Хайде да се отчета за 7 седмица :
тегло кг-3кг
прасец см.-3см
бедро см.-4см.
ханш см.-5см.
талия см.-3см.
гръдна обиколка см-1см.
Като само съм мръднала на килограми (1кг),бедро (1 см),талия (1см) през последните две седмици.
Но все пак е нещо.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 242
Добре, че е Краставичката да ни организира и насъсква. Това със сладкото и огледа пред огледалото непременно ще го пробвам и съм сигурна, че при мен ще даде ефект. Особено, ако взема и да подскоча Mr. Green
Аз от два дни съм се захванала сериозн. Ама май не го правя както трябва. Не закусвам, на обяд ям примерно 3 яйца или 200 гр. шунка, но пък на вечеря си наваксвам - вчера изядох 1/2 пиле, доста зелена салата и 1/2 ананас Embarassed. Проблем с глада нямам, но пък ужасно ми липсва шоколада, защото се бях наркоманизирала. Имам да свалям ужасно много кила, ама за сега не казвам колко no
Успех на всички и дано не се изложа както предния път /преди няколко месеца с НВД свалих 7 кг за 2 седмици, ама си ги върнах, че и отгоре трупнах/

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Лексе, ша ти тегля един бой, голям даже!!
Какъв ананас за вечеря!?!  #Cussing out
Иначе вечерята ти е супер, ама задължително закусвай, моля ти са!!
Глей ся - кисело мляко с кокосова стърготина и канелка и от ввсичките препоръчителни семки и трици и бла-бла. Такъв фураж не си сънувал даже, много яко! Правиш то вечерта и изяждаш сабахлян вкъщи или на работа.
И аз да я мисля, че тя вече е сериозно слабеещ! Маскара такава! 

Аз 3 дни бях в почивка, покрай рожден ден на малкото мангал и сциганския празник, но сега си продължавам. Малко бавно го правя, но нямам спортуване, въобще не остава време или не го търся времето за спорт. Ъх! Днес съм сама, изгоних бащата с детето при бабите и ще се отдам на гимнастика с гореща баня и сладък целодневен сън, с елементи на антицелулитен масаж. Голяма файда да ви призная, много съм доволен от тоз масажин!
Всъщност срещнах днес един бонбон, шчеколадов с пълнеж и го изядох. Нищо ми няма.  Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
 Joy Joy Joy Ще се стараем повече. Промес. Първите 5 кг на теб ги посвещавам - щото освен огледалото ти си ми другия "вдъхновяващ" фактор Grinning

# 64
  • sofia
  • Мнения: 8 950
Аз какво закусих. 1 яйце и половин краставица, като отидох на работа 1 кофа кис. млеко с ленено семе, едно мляко с какао. Една фафла ме разстрои и взех, че я мушнах Sick
Сега и два бонбона ми се блещят, ама са за следобед.
Стараем се да има малко издънки, щото без хич не може Mr. Green

Днес съм сама, изгоних бащата с детето при бабите и ще се отдам на гимнастика с гореща баня и сладък целодневен сън, с елементи на антицелулитен масаж. Голяма файда да ви призная, много съм доволен от тоз масажин!
Завидях ти, да знаеш....

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А какао пийвате ли?

# 66
  • sofia
  • Мнения: 8 950
Да, щото сега ми е по-вкусно от кайвето Mr. Green

# 67
  • Мнения: 13 512
А какао пийвате


Какао не бива да се пие, защото има  въглехидрати в него. Ако сте в първата фаза на диетата- не може!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Май няма първа фаза (без млечни до 2 седмици при първоначално практикуване) при настоящите  диетиращи. Има ли?
Пък чак толкоз въглехидрат няма в напитката какао, която можеш да си приготвиш с 5-10 гр натурално какао. Затуй съм дал линк, там пише. Много е яко.  cheers

# 69
  • sofia
  • Мнения: 8 950
Има въглехидрат...ама е много фибрен, та е добър Simple Smile
Нема фази...фазите си ги прайш ти в зависимост как отслабваш...махаш, слагаш млечни, играйш с калориите...ама аз до такива "висши пилотажи" не съм стигала, щот не съм стриктна Embarassed

# 70
  • Мнения: 4 176
Чудя се какво стана с НИкол? Да не е напуснала кораба ни? Е, и аз го напускам, ама се качвам за кратко Simple Smile Важното е да има резултат.
" Говориии бай-ка Мамица, моля Никол да се яви на кораба".

# 71
  • София
  • Мнения: 7 242
Е, явявам се аз, щото имам актуален въпрос. Добре ще ми дойде и една лунна диетка, нали? Или ще оплескам работата newsm78. Втори въпрос: Вчера направих много хубави кюфтаци - кайма + яйце +  малко настърган кашкавал + замразени зеленчуци /морков, грах, царевица/, омешани в каймата, на фурна. Знам, че грахът и царевичката много не се вписват, ама не са много. Да ги ям ли или да ги предоставя на любимия?

# 72
  • Мнения: 4 176
Яж, но за късен обяд или най-късно в 5 вечерта. Ако по-късно си гладна яж само салата. Помага ако преди всяко ядене пиеш 2ч. вода.
Казав го за пореден път, че моят успех се дължи най-вече на ранното вечеряне. Ако си лягаш с леко чувство за глад вечер, ще се топиш.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За лунната диета, ако не си си го навила много на пръста, недей я прави. По-добре просто яж в този ден по-малко калория, ама ще се побъркаш съвсем, няма смисъл.
Кифтаците изяж, както е казал Мамица, до следобеден час. То няма кой знай колко граф и царвици, хапни си сладко. Ах, жадувам, за торта бленувам. Кога ще имам рожден ден?!  Blush

# 74
  • София
  • Мнения: 7 242
Уф, най-трудно ми е ранното вечеряне. Обикновено най-огладнявам след 19.30 ч.
Краставичке, що не ми даваш да ям ананас - 0 въглехидрати има. Виж пък тук:
http://healthyfood.info.bg/Carbo-hydrates.html

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 17:18 от Лекси

Общи условия

Активация на акаунт