Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 408
  • 807
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 485
моето тяло е неблагодарна гадина аз също като онзи човек го храня с мазнини въглехидрати пържено, а тоооо smile3512 за това сега наказано глад глад и ще го довърша с полезна храна да знае  Rage Rage тъкмо като фалирам от нея съвсем ще гладувам

Спокойно, не само твоето е неблагодарно - мноооого сме така

# 91
  • Мнения: 1 290
silver-че81,как мина изпитът? Grinning Аз съм много доволна от моя,замалко да се отпусна да празнувам с ядене и пиене ,ама като се сетя ква е жега и аз с тия "красоти" сланинести по себе си... Twisted Evil
ок де,признавам за половин шоколад днес грях Rolling Eyes
ама другото беше само кафета Embarassed

# 92
  • Мнения: 521
добро утро.аиде да дръпна темичката напред.аз засега за 5 дена съм свалила 2 кг...остават ми още 1-2 с които трябва да се справя.коремчето ми понамаля,всъщност то е единственото място със сланинки.Tristania как си?Имаш ли напредък?

# 93
  • New Zealand
  • Мнения: 871
добро утро и от мен, момичета!:) при мен равносметката от лунната диета е -500грама...днес съм решила да ям пиле на грил, дано се огранича само с това! Tristania,поздравления за изпита!:)))

# 94
  • Мнения: 485
Аз вече се отчетох за лунната, но да кажа и тук - махнала съм 1кило от вчерашното пиянство с вода и кафе.
Днес ядох за закуска три лъжици овесени ядки с малко кисело мляко и една лъжица мед, които си забърках още снощи. Имаше тук във форума пусната една диетка от Бу - за отслабване с овесени ядки, но както е писала тя ,много е голо да ядеш само овес със вода и аз реших да си видоизменя диетката вместо с вода с кисело мляко. Така ми е вкусно.
Ще опитам така няколко дни, естествено в по-малки количества,заради подобрението внесено от мен.

Поздравления за взелите изпит, и успех със свалянето на килограми  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Тристания поздравявам те за изипта, моя  в първата част отлично - писмения съм го взело, но след това като започна устния направо ме разсипаха, излязох от него все едно съм някаква минала през месомелачка около час ме изпитваха и то само практически въпроси/ говоря за юридически изпит/ и си мислех, че не съм го взела ама сега вече съм на друго мнение, но ще чакам резултатите чак след 15-20 дни.
А след това ходих на работа до 8 и после на гости, че затова пиша чак днес.
Аз даже почти издържах лунната, защото до 8 и 30 не бях яла нищо, само вода и кафе и тогава хапнах салатка, но мисля че е фатално.

# 96
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен момичета,

Честито на ученичките за успешно взетите изпити все така да продължавате.

Как се чувствате днес след луната който я е спазвал де аз тази я пропуснах но следващата съм с вас.

# 97
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен!
 smile3501за взетите изпити!
Аз вчера лунатирах и свалих каченото от преди килце Mr. Green.Сега започвам японското чудо,ама вече сериозно.Че тези килца smile3511,то вече не се търпи smile3515,а те не си отиват.Ще се опитам да издържа да не се меря една седмица след,което ще ви докладвам резултати.

# 98
  • Мнения: 507
Здравейте момичета!
Чета ви от доста време но трудно се реших и аз да започна да диетирам. А имам нужда- след раждането бях 68кг и имах да свалям само 10кг, ама след тази зима и стоенето вкъщи кг за сваляне са 24. Днес ми е 3-ти ден на японското чудо, резултата е обнадеждаващ -2,5кг. Бях решила да не се качвам на кантара 1 седмица но не издържах.
За резултата от диетата ще се отчета в сряда. Вторник ми е последния ден и в сряда сутринта ще се меря.

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 12:00 от larado

# 99
  • Мнения: 125
омръзна ми да е студено искам на вън искам на разходкааааа smile3515 трябва да хабя калории вкъщи само отварям хладилника newsm55 и се чудя какво да правя  newsm78

# 100
  • Мнения: 2 956
омръзна ми да е студено искам на вън искам на разходкааааа smile3515 трябва да хабя калории вкъщи само отварям хладилника newsm55 и се чудя какво да правя  newsm78


и аз така.... Cry
то на нищо не прилича това...даже преди малко ядох вече...кога съм хапвала толкова рано аз  Sad...на всичкото отгоре вчера глад и нито грам нагоре или надолу...

# 101
  • Мнения: 1 290
Благодаря на всички за поздравленията Hug    bouquet
черешка** ,ами напредък има,но не мога да кажа с точност в килограми,понеже когато съм в цикъл ме изкарва по-тежка и не искам да се стресирам Embarassed Понеделник-вторник някъде ще се отчета WinkЛека полека вече се отказах от глада (засега),да се опитам да кача калориите и да засиля метаболизма Shocked,да видим какво ще се получи след този експеримент,така ме съветват фитнес-инструктори Twisted Evil
silver81 браво на теб,голяма героиня си и след 20 дена да се похвалиш,стискаме палци   bouquet
aventura честит ти разкаран (и то по време на гаден и гладен цикъл) половин килограм smile3560продължавай все така  bouquet
manili ами то май само днес го дават лошо времето,от утре пак налягат пролетни жеги FlutterЩе има да кършим бедра по улиците    grinning039

# 102
  • Мнения: 1 183
хей, къде се загубихте всички  Thinking
Аз да се похваля днес съм на една активия и се чувствам супер  Joy

# 103
  • Мнения: 433
браво браво Simple Smile))))аз мисля след японската да я карам отначао на кисели млека че да не си върна кг (ако изобщо отслабна)

# 104
  • Мнения: 1 290
Аз бях на спанак с яйце,сега пък хапвам малко ядки Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт