Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 392
  • 807
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 822
Хайде и аз да се набутам в темичката ви като уж активно отслабваща... Laughing
По отношение на депресията мисля,че всеки има такива моменти...Познавам кльощи,които се депресират от висналото си дупе или малките гърди...Не се давайте,момичета!
За мен дрешките и това,как изглеждам в тях,не могат да бъдат стимул за отслабване,но начинът,по който се чувствам-да!       Истина е,че повечето килограми ми създадоха и някои здравословни проблеми.Висока съм 153см и понякога и 5кг отгоре ми променят изцяло ритъма на живот,какво да кажа ако са повече...
Нормалното ми тегло е около 50-52кг,никога не съм била прекалено слаба.Само от бюст докарвам 2кг и никакви диети не са в състояние да го намалят.То като ми давала природата,точно там направо се е уляла... Sad
Та исках да ви кажа,че не е зле да си направите един списък със здравословните проблеми,които имате,без значение ,дали се дължат точно на теглото ви.Вероятността,да е така,е голяма.Стимул трябва да бъде вашето здраве,не мислете,как изглеждате в очите на другите.
Думите на лекарите няма да коментирам.Между грубостта и простотията в случая не виждам разлика.
За Луничка съм абсолютно съгласна,че не трябва да тормози тялото си на тази възраст.Макар че имам познати,които след драстично гладуване в пубертета,никога повече не напълняха.Дори при някой слабостта се превърна в болестно състояние,така че ,Луничке,внимавай!
Аз си карам на гладолечението на Лидия Ковачева .По отношение на здравословните проблеми-поне при мен има ефект.Вече гладувам около 17 дни.Свалените кг са само 5 и мисля,че повече няма да сваля при този курс.Важното е,че ми е леко и се чувствам добре.
Не си падам по много натоварващите упражнения и мисля,че не се препоръчват при такъв вид диета.Предпочитам танците ,йога и плуване.Карам колело през лятото.
Ще пиша пак.Че щурчо иска внимание...
Мислете за себе си ,момичета,и за здравето си! Hug  bouquet
П.С.Мисля,че абсолютният глад води пак до здравословни проблеми,така че като цяло не го препоръчвам,но при мен друго май не действа...

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 18:24 от nia_r

# 76
  • Мнения: 1 183
За днес равносметката е салатка от краставици на обяд с парченце варено пилешко и сега задушени зеленчуци  и това е Laughing
Ще се опитам да изкарам на лунната утре, но няма да се насилвам че през деня съм на изпит иии нервите са големи  Joy

# 77
  • Мнения: 1 290
За днес равносметката е салатка от краставици на обяд с парченце варено пилешко и сега задушени зеленчуци  и това е Laughing
Ще се опитам да изкарам на лунната утре, но няма да се насилвам че през деня съм на изпит иии нервите са големи  Joy
И аз съм на изпит утре,стискайте палци Shocked
Успех silver81 -че  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 93
Ябълката и житото,добре,ама сега ометох и една зелена салата с филиика хляб/поне беше грахам/ Embarassed

silver81успех! fingerscrossed

 Tristania успех и на теб Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 22:57 от raddi

# 79
  • Мнения: 1 183
Тристания успех и на теб утре вечер ще се отчета!
Дано да е така  Joy Joy Joy
а не  Cry Cry Cry

# 80
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Само да споделя - днес си купих корсет за стягане. Дали ще ми помогне в битката със сланината, как мислите? Иначе по въпроса с диетата - от преди малко започнах да отброявам дъъъъъъъъъъъъъългите часове лунен глад. До утре вечер... Ако съм в състояние, би трябвало и до фитнеса да стигна уте. Иначе тае бо - всяка сутрин!

# 81
  • Мнения: 1 934
Здравейте момичета

малко се позагубих но сменяме апартамента и нямам изобщо време.
При мен нищо ново всичко си е както преди качих си  килограма  който свалих от луната и това е.

# 82
  • Мнения: 2 956
Здравейте  Hug
бебче05 тъкмо щях да питам къде се загуби...ама скоро и мен ме чака това със смяната..... Sad...
как сте момичета ? днес гледам не сте много активни  Thinking
явно ще да е от лунния глад....само да не зачезнете съвсем  Joy

# 83
  • Мнения: 125
бебчееее аз се чудя какво стана с теб newsm12 хаиде настаняваите се по бързо и туууук при нас в лагера  hahahaчетох вчера какво сте писали за докторите наистина има такива говедааааааа срам за професиятамоята гениколожка ми каза че съм напълняла на 104кг и каза че когато реша да отслабна да и кажа ще помага така и беше съставях ме режим на движение и хранене хапчета ми изписа според това колко свалям изобщо ми е много добра тя  smile3525, а личната ми лекарка пък е човек и половина  Hug

# 84
  • Мнения: 125
аз м/у другото всеки ден (за това и не пиша през деня) пеш до центъра 5км и обратно  и ям пълнозърнест хлям един хлям от 380гр 4 дена го ям с нещо квото намеря не знам дали съм отслабнала но се чувствам страхотно

# 85
  • Мнения: 1 934
аз м/у другото всеки ден (за това и не пиша през деня) пеш до центъра 5км и обратно  и ям пълнозърнест хлям един хлям от 380гр 4 дена го ям с нещо квото намеря не знам дали съм отслабнала но се чувствам страхотно

Е това е важното Манили да се чувстваш добре.А за хляба аз тези дни толкова изядох колкото не съм яла от 6-7 месеца събрани на едно  но важното е че килограмите са си същите,а и упражненията зарязах но няма как следващата седмица наново.

# 86
  • Мнения: 125
а гледах те ли вчера по новините за един поляк почнал нарочно да яде месец мазно пържено въглехидрати сладко всичко  което е забранено е отслабнал 6кг и е в страхотно здраве това се следи от лекари

# 87
  • Мнения: 1 934
е това съм го пропуснала но колко ще е добре да е наистина така.

# 88
  • Мнения: 485
а гледах те ли вчера по новините за един поляк почнал нарочно да яде месец мазно пържено въглехидрати сладко всичко  което е забранено е отслабнал 6кг и е в страхотно здраве това се следи от лекари

Аз го гледах, и да има смисъл в това ,защото ако постоянно се храниш редовно и с добра храна, организма няма да се чувства застрашен че ще лишиш от нещо, а дори обратното ще ти благодари за грижите които полагаш.
Да, ама аз не бих се навила безнадзорно да приложа това, а и редовно с хубава,качествена и полезна храна ще фалирам.
Тъй че аз ще гладувам

# 89
  • Мнения: 125
моето тяло е неблагодарна гадина аз също като онзи човек го храня с мазнини въглехидрати пържено, а тоооо smile3512 за това сега наказано глад глад и ще го довърша с полезна храна да знае  Rage Rage тъкмо като фалирам от нея съвсем ще гладувам

Общи условия

Активация на акаунт