Отговори
# 60
  • Мнения: 133
timon -ето линк http://apteka.framar.bg/30061990/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BA%D1%83% … 200-%D0%BC%D0%BB-
Момичета,според мен няма как да се сравняваме една друга относно кг.по простата причина,че някой сме почти месец пред други,а и от огромно значение е дали си забременял 50 или 70.
Аз например съм +8 (27г.с.),забременях 49кг.и ми се струват нормално.A иначе мисля,че ключът е в много движение,разбира се за мамите които могат да си го позволят.
Хубав ден  Hug

# 61
  • Мнения: 515
Добро утро и от мен   bouquet
ShikeR, ние все още не сме измислили име на бебока и всеки пита как ще се казва... Първо питаха за пола, сега име  Crazy Сигурно и да сме измислили пак няма да кажем, ММ какъвто е суеверен и прикрит  Whistling
Вики, голямо глезене на ТМ  Crazy Като се роди бебока ще трябва да връща и да ви глези много, много  Flutter Браво и за хубавите резултати от изследванията  Peace
*Мimito*, големи изненади  Crazy Честита госпожица, ще свикнете бързо с мисълта  Hug


Иначе за килограмите, аз съм +7. Започнах от 58, сега съм 65. Поне според мен не личат много, видимо съм пораснала на коремче и бюст. Само гадния целулит ме влудява, ама май няма как да го борим сега Tired


# 62
  • Мнения: 781
Да се разпиша и аз Simple Smile
Питат за име, хем се дразня, хем не защото ние наистина не сме избрали, даже не сме и коментирали темата Simple Smile Дъщеря ми нарича бебо " Пупчо" и взехме всички да ги наричаме така.
Болница съм избрала, лекар също, имам и резервен вариант.
Килограмите ми са 8, но все си мисля, че се търпи положението Simple Smile
Утре ще ходя пак да ми мерят шийката и дано всичко е наред защото ни се ще да бръмнем до моренцето Simple Smile
Тинмон, успех на ФМ.
Хубав и успешен ден на всички.

# 63
  • Мнения: 923
С предната бременност просто като ме питаха за пол или име казвах, че ще разберат като се роди. Нашите знаеха пола, но не бяха сигурни за името. Сега нашите знаят за пола, свекъра и свекървата също и две приятелки. От там нататък пак нямам намерение да се обеснявам. Нашите знаят името, на което сме се спряли за сега, други не са ве питали, знаят си от предния път. Който иска да се цупи,негов проблем. Аз не разпитвам и не давам обяснения ( за по-странични хора говоря)
Стрии имам, но не са от предното раждане а от рязко слабеене. Имам по бедрата.

# 64
  • Мнения: 1 739
Добро утро! Мм реши проблема с името -беше ни омръзнало да ни питат. Веднъж, когато всички се бяхме събрали, и отново се отвори темата, той стана и каза: "Обявяваме търг за името, който желае да даде име-ще си плати, и то много". Като чуха началната сума, всички забравиха да питат  Joy Неговата идея беше да няма сърдити накря.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Аз да се разчета от вчерашния ми преглед. Всичко си ни е наред вървим си точно в седмицата. Потвърди се за 3 път, че е момиченце.
За килограмите съм +8 ( 25г.с.) Не знам как ги качвам, всичко вредно съм изключила и пак за 1 месец + 2,5кг. Стартирах с 55, а сега съм 63. Само се моля да не мина 70кг.
За стриите се мажа само с крема на Мустела с двойно действие. За сега нямам, но не се надявам, че няма да имам нито една. Примирих се, но все пак се мажа 2 пъти на ден и ще направя всичко да не са много накрая.
За име всички ни питат, вече сме избрали и казваме на който ни е питал по тактично.
За раждане и аз се ориентирах и за лекар и за клиника

# 66
  • Мнения: 36
За името бях категорична  за Йоана но ММ ме убеди за друго име...въпреки че и сега си е Йоана за мен...

# 67
  • Мнения: 3 200
Добро утро  kaffeetrmker_2 Днес се наспах - станах преди един час  smile3507

Значи това за името не е само при нас  ooooh! Аз искам като се роди детето, живот и здраве, тогава да кажем, някак си ми е странно на "Нероден Петко" да казваш името. Ние сме измислили и си го наричаме така, но то си е между мен и ММ. Аз не крия и казвам на приятели "Решили сме, но не искаме да кажем" и някои спират да питат, но има роднини, които не се спряха, чак се "притесняват", че не да не сме измислили. А ММ като го питат как ще се казва, отговаря: "Ако не на мен, на жена ми ще го кръстим" и те млъкват...до следващия път ooooh! Бяхме решили да кажем само на родителите, за да знаят на кого сме решили да го кръстин, но ММ направи грубата грешка да го каже пред баба, съответно иска да каже и на неговата баба. А оттам нататак нали се сещате, че щом бабите знаят, целия свят ще разбере. Наистина няма нещо тайно в името, нито искам да се правим на интересни, просто не искам хората всичко да знаят.

А най-голямата глупост, един ден срещаме една колежка на ММ и тя почва да го врънка пред мен да й донесе снимка на работа...После го питах каква снимка иска, а той каза, че тая искала да й покаже снимка от ехографа на бебето. Ей това вече за мен е свръх наглост  Shocked И като й е отказал един път, два пъти, да продължава да пита  #Crazy Викам му, снимай там от Гугъл едно бебе на УЗ и й го покажи да миряса  hahaha

# 68
  • Мнения: 266
Здравейте! Голди,прекрасна тема! Благодаря ти Simple Smile

За килограмите - от предишната консултация преди около месец не съм качила нищо, общо от началото +11
За името - избрали сме си име за момиченце, дано няма изненади в последния момент и да се роди юнак. Живи и здрави, като се роди бебка, ще го обявим Wink
За раждането- избрала съм си болница и лекар - ако успея да донося бебка до 9-ти месец, ще раждам в Щерев.
За стриите - Мустела и крем с какаово масло. Не се мажа много редовно обаче. Засега нови стрии не са ми се появили, имам само от първата бременност.

Усмихнат ден от мен  Wink

# 69
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
и аз съм си избрала лекар, но тя още не го знае Mr. Green септември месец съм посветила на въпроса с уговорката, защото си мисля, че дори и сега да отида и да говоря с лекар, толкова много вода има да изтече дотогава, че просто 100 неща могат да се променят и да ми идат плановете на вятъра, та затова ще действам в последния момент ..

# 70
  • Мнения: 150
Здравейте  Hug
Благадаря за отговорите,за ухото пробвах с урина и ме успокои.През нощта само веднъж капах капки и сега всичко е добре,нямам болки.
Ние утре сме на преглед,да видим бебонките  Crazy
Аз също се излежавам до късно чак сега ставам  Whistling
За имената при нас,на никого няма да са кръстени от сега казахме за да няма после не разбрали  Naughty
Нашите момичета ще са Мира и Теа Казваме,на който ни пита как сме решили да са.
Зя раждането,уговорихме се за клиника и доктор.Естествено раждане ще бъда,защото аз така пожелах  Hug

# 71
  • Мнения: 923
Пффффф, прах количката,че да прибера коша 6+. Малеее много ми пречи тоя корем, дупих се в банята,коленичих, пъхтях,грухтях.... Mr. Green Ама не става за пералнята, има големи и твърди части. Тук ни удря някаква гореща вълна и чакаме даже до 40 градуса през уикенда. Май 40 тук не съм видяла,то на 25 заради влагата не се диша а при 40 не знам къде ще се врем. Отвикнах на жеги и не ми понасят добре. Нещо ми е много кротко бебето.... newsm78

# 72
  • Мнения: 804
Докaто се усетя, че имa новa темa и се чудя зaщо не пишете то вие пет стрaници сте изписaли Crazy
Зaписвaм се и се връщaм нaзaд дa ви прочетa...

# 73
  • София
  • Мнения: 859
denise78 мойто бебе беше много кротко вчера цяяял ден, но за сметка на това след 12 вечерта не ме остави на мира. Чак по едно време се зачудих от него ли е или имам някакъв проблем. Thinking
На мен днес ми е последен работен ден и мнооого се радвам, че ще се отдам на почивка и спокойствие newsm44 От утре идва заместничката ми, която нямам ангажимент да обучавам  smile3533
За килограмите - до тук съм +7 и да си призная започват да ми пречат. Винаги съм била с плоско дупе дори почти без такова, но сега имам и много си го харесвам. И на ММ много му харесва, но сигурно ще изчезне след като се появи бебо  Joy Joy
За стриите - вчера си взех кокосово и какаово масло. Мисля да ги смеся и да се мажа лятото с тях. Какаовото имало някакъв слънцезащитен фактор, ама не знам повече по въпроса  Wink

# 74
  • Мнения: 1 034
Изчетох ви с почивки  Laughing
С името сме до никъде. Аз както обичам всичко да ми е планирано от рано...Спряла съм се на 10-15 имена  Mr. Green ММ по принцип не иска да коментираме " толкова рано", защото "то името ще си дойде"  Joy Не го знам от къде ще дойде. Явно чака да му се спусне от горе. Аз съм му подхвърляла няколко имена, които той не харесва и така. Иначе са си позволявали да ме питат само няколко близки приятелки и майка ми, с която по принцип си соментирам всичко. Казвала съм им накъде се въртя и какви са ми логиките. Когато се спрем на конкретно име обаче няма да казваме на никого преди раждането, че всеки се чувства длъжен да изкаже мнение.
Първия път пак така направихме. Име бяхме избрали накрая. В болницата след като родих всички акушерки говорят за бебчо с има. Денислав това, Денислав онова. Много ми беше странно, все се чудех за кого става въпрос в първия момент. За мен той си беше "бебето". На никой не бяхме казали името. Като ме приеха в болницата и са се събрали 5-6 човека да чакат (ММ, брат му, свекърва ми, майка ми и т.н.). Накрая дошла акушерката и питала "Кой чака за Денислав". И само ММ знае за кого чака  hahaha И другите бебе ли да гледат, за името ли да мислят.

За кг - в средата на 26 г.с. съм +4 кг. Стартирах от 47 кг. Направо се чудя как не съм качила повече, имайки в предвид, че поглъщам огромни количества сладки неща. Винаги съм ядяла много сладко, но сега чак се учудвам от себе си. Ей така по между другото си лапвам по нещо от магазина (имаме наш магазин точно на входа да къщата и яз току скокна да си избера нущо сладичко). Хапвам го и после чета калориите - все са около 300  #Crazy

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 13:44 от Biskvitka87

Общи условия

Активация на акаунт