Отговори
# 705
  • Мнения: 1 034
Добро утро, момичета! Май още не сте се наспали Simple Smile Желая позитивен ден, да се чувстваме леки и красиви  Laughing

# 706
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Иначе за имената на мен фаворити са ми Кристиян и Мартин. ММ хареса Кристиян, но не сме решили окончателно.  Искаше ми се мъника да има имен ден, ама може и без имен ден да минем.
Кристиян има имен ден на Кръстовден, а Мартин на 14.04. - според църковния календар, така че което и име да изберете, мисля, че няма да има проблем в това отношение Peace

# 707
  • Мнения: 718
Diamond, а Кристиян не празнува ли на Кръстовден, много хубав ден според мен, на 14 септ. ?
Аз Мартин много харесвам, не знам имат ли имен ден. Не знам защо, но и аз твърдо съм решила, че искам детето да има имен ден. Моето име е леко странно, някои казват, че имам имен ден на Гергьовден, според други на Цветница. Но така или иначе никой не се сеща за мен ( и не се сърдя, щото трудно се прави асоциация). Сега Беб ще си има имен ден Simple Smile

# 708
  • Мнения: 804
Много хaресвaм Мaртин зa момче Simple Smile)))
Денис, от именaтa които си писaлa ми е фaворит Денис Simple Smile
Блaгодaря нa всички, които се включихa по моя въпрос с именaтa Simple Smile
И aз имaх боцкaния в облaсттa нa шийкaтa, докторa ми взе микробиология, но и предписa веднaгa мaгнезии и но шпa. Според мен се зaстрaховa с микробиологиятa, зaщото предположи че ще е чистa и тaкa беше.

# 709
  • Мнения: 804
Добро утро мами! Чета си ви редовно, защото все още си почивам при мама в Гръцко, но идилята е към края си, утре летим обратно за Лас Вегас... Ще трябва да се върна на работа и се надявам да имам сили за целта  Simple Smile
  По темичките да се разпиша и аз ЗА ИМЕТО ММ никое от имената не харесваше, които предлагах и понеже съм традиционист и обичам царските имена (каката от първия ми брак е Йоана), харесвам Борис, Боян, Самуил, Ясен и др...но тъй като живеем в Америка, търсим име, което лесно да се произнася тук и възприема, щото ние си патим с нашите имена Sad един ден му предложих Максим и хеле хареса го Hug той обаче иска да е Макс тъй като така се знае името и все още не сме решили в кратката форма ли ще е или Максим, на мен си ми харесва по дългия вариянт, звучи ми пълно, различно , мъжко и славянско !
  На мен също ми става неудобно спането, понеже обичам да спя полу по корем полу настрани, с ръка под възглавницата и сега това е невъзможно. Та като легна инастрани и притисна корема по надолу бебо се размърдва и аз се притеснявам, че го смачквам ooooh! имам две възглавници, отзад, отпред и пак не е лесно, но така ще...Мами на финала сме и на мен ми харесаха темите със заглавие за последния триместър! Днес влизам в 27 седмица, по някои таблици е началото на последния триместър, по други е от 28-ма седмица, та малко съм объркана в седмия месец ли съм или не newsm78
 Цунки на всички, ще пиша от американската страна следващия път Grinning

# 710
  • Мнения: 515
mecani, stambuli, благодаря за включването за именните дни  Hug  На мен любимото ми мьжко име е Мартин  Heart Eyes ама ММ нещо не е много въодушавен за него  Tired По назад в списъка са ми Теодор и Денислав, ама още не сме ги обсъждали, ММ предлагаше Емил, ама не мен нещо не ми харесва  Thinking Ще го измислим, има още време до 1ви октомври Joy

# 711
  • Мнения: 22
Добър ден и от мен.
За заглавие на новата темичка гласувам за: Последната третина се задава, октомврийската мама на подготовка се отдава.

Нямам много време да влизам в темата на от време на време успявам да прочета какво сте писали.
Аз тази седмица изпратих детето ми при баба си и дядо си и аз малко да си почина. Не че не съм на работа, ама си е малко почивка като го няма детето.
Продължавам да работя, когято мога пак ще пиша.

# 712
  • Мнения: X
И аз много харесвам Мартин, ако чаках момче сигурно щеше да се казва така  Simple Smile
Следващите фаворити са ми Кристиян и Виктор, но пък и трите са мнооого нашумели напоследък.

# 713
  • София
  • Мнения: 504
Добро утро!
Diamond, Кристиян празнува на 14.09 или 25.12, а Мартин на 01.03 или 14.04. Моят син е Мартин и съм влюбена в името. Доста е популярно, но на мен не ми пречи. И аз мислех Кристиан, така бих могла да го кръстя на сестра ми, но в крайна сметка избрахме друго. Теодор също много ми харесва, но племенника се казва така. А Емо ми звучи много сладко, но пък е и кратичко, аз си падам по километрични имена. Лошото е, че и на мъжа ми името е дългооо. Горкото ни дете, по 10 мин ще си пише имената.
Smily_5q, аз съм приела, че 26с.1д. вече е 27г.с. и тогава започва 7-ми месец. Дали греша, не знам, но така го броя. Вече нямам търпение нещо, все повече ме влекат теми за раждане.
Maaichkaa, и аз пратих детето с майка ми и сестра ми на море и сега ми е едно празно и пусто. Къщата ми изглежда огромна без другите. По цял ден си кукувам сама.
Кали, имената са нашумели защото са хубави и интернационални. Вече живеем в глобален свят и не се знае "утре" къде ще се събудят децата ни. Непрекъснато идват и си отиват разни моди, това не трябва да ни спира да изберем хубави имена за децата си.

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 10:10 от vickityyy

# 714
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Диамантче и аз Мартин много го харесвам като име, обаче при нас не върви, щото и на двете баби имената започват с М, пък ние специално заобикаляме буквите на роднините и второ, не знам как е в другите градове, обаче като идем на площадката и като някоя майка викне МАРТИНЕ!!! и се обръщат поне 15тина дечица Whistling преди години ми правеше впечатление, че е същото положение с имена като Калоян и Кристиян .. явно е на моменти с определени имена ..

п.с. имам чувството, че дребосъчко се върти и прави шпагати днес .. не усещам ритници, а чувството е все едно нещо ми се разпъва отвътре и ми притиска и стомаха и белите дробове, щото се задъхвам .. още по-лошото е, че усещам как съм гладна, а едва ли ще успея и хапка да преглътна .. почнаха вече веселбите на бременността, а аз съм най-накрая на опашката в темата .. трябва да взема да ви настигна Mr. Green Mr. Green

# 715
  • Мнения: 3 595
7-мият месец започва по календарите от приложението ми след завършена 26-та седмица, тоест 26+0.

# 716
  • Мнения: X
vickityyy, така е, то и името, което ние си избрахме за момиче е нашумяло май, но това не ме спира, а и вече някак си го приех, че е то и не мога да си представя друго.

mecani, и ние заобикаляме буквите на родителите (не чак на всички роднини) умишлено, още в началото се разбрахме, че няма да се казва на никого  Peace

според календарите, които аз гледах, влизам в 7 - ми месец в 27 г.с +0. Аз и според термина си го смятам по - лесно и пак тогава ми се пада.

# 717
  • Мнения: 515
Меци, и моят дребен все едно е в цирка тея дни - цял ден премятане  Joy Вчера ме беше подпрял под реброто, днес замалко да се напишкам. Големи салта, мислех че ще е футболистче, ама май е за цирка  hahaha

# 718
  • Мнения: 101
Ааааййде и аз за Мартин - мн хубаво звучи! Simple Smile Харесвам и Калоян и Андрей.
Иначе днеска ми взеха ПКК и урина - спука ми вената една сестра с диоптър  #Cussing out сега ме боли ръчичката  Sad но другия път като дам в лабораторията ще й кажа и ще искам колежката й да ми вземе!
Колкото до клотримазола - снощи сложих първа глобула - почна едно щипене и парене... сега се чудя изобщо да слагам ли втора?  newsm78

# 719
  • Мнения: 1 899
Привет и от мен дами   bouquet
Ама много сте активни значи , нямате изчитане Simple Smile

Гледам , че за имена си говорите та да се обадя и аз  Mr. Green
Ние бяхме подготвени с 1 мъжко Теодор и 1 женско Рая Simple Smile , но както знаете се оказа , че ще си имаме 2-ма мъже и започна голямото чудене ! Теодор си остана понеже сме решили да е на свекър ми ( Тодор ) , но мъжко с Р нещо не харесахме и за момента и ние се спряхме на Мартин на майка ми ( Мария )  Grinning Мислех и за Мариян , но някак си ... не ми допада толкова колкото Мартин !

Аз вече съм на вълна дрешки и съм извадила дрешките на племенника ми които са на повече от 10 години и започнах да ги пера понеже имат жълтеникави петна от стоенето. Искам да видя с какво разполагам и какво ще трябва да се купува Simple Smile

И я да ви питам нещо Simple Smile Ако помните преди време имах проблем с един прищипан нерв от кръста до глезена... ЕЕе слава богу отпусна ме , не на 100% но и така бива , но от тогава пия Магнезий с Б комплекс заради крампи които получих.  Преди ден -два обаче една приятелка ( вече родила ) ми подари цяла кутийка магнерот , та се чудя той на принципа на магнезия ли е или се бъркам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт