БИО / органична и натурална козметика - 5

  • 116 431
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 13 275
В повечето био магазини вече продават и етерични и и базови масла, производители много.
Освен зоя има много, та включително и в аптеките, последния път си купих масла.
Реши какво точно търсиш и на коя фирма и ще го намериш магазина. Балев също продават.
На сайтовете на производителите, обикновено пише в кои магазини се предлага продукцията им.

# 751
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря ви. Аз доста се рових в интернет, но исках да чуя и личен опит.

# 752
  • Мнения: 1 324
Подкрепям препоръчания крем на Фитокод с невен. Използвам го за лице, тяло, скалп. Детето ми също мажа от време на време след баня с него, а след басейн задължително.

# 753
  • Мнения: 1 380
Поръчах го! Евтин ми се струва, надявам се да е добър и "чист"! Simple Smile

# 754
  • Мнения: 2 361
Каина,имай предвид че аз като започнах да се мажа след около седмица,две имаше ясен ефект.Лицето ми се изчисти и стана "по-светло"След като ми свърши купих друг крем,че не ми се занимаваше с поръчки-веднага пак ми избиха ситни пъпчици и лишеи едновременно  ooooh! Повече няма да го сменям  ooooh!

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 00:15 от Étoile*

# 755
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще имаме ли нова тема?😃

# 756
  • Мнения: 1 380
Ама той е само 15 мл.!  Crazy Та затова е "евтин"!  Simple Smile

# 757
  • Мнения: 10
Да попитам - някой ползвал ли е тези продукти?
http://biocosmeticsbg.com/

Заглеждам ги от известно време, до скоро не ги бях срещала из пространството, нито чувала. Ако правилно се ориентирам, използват натурални, но несертифицирани растителни масла. Цените са много ниски - околоочен крем за 10 - 12 лева и то в двойното количество от 30 мл Shocked
Това, което ме смущава е, че не изписват пълния състав на сайта си, а за някои продукти той напълно липсва. Обяснението е, че рецептите са авторски  Rolling Eyes, но пък на бурканчетата всичко било упоменато коректно. От друга страна обаче, потребителските мнения са само и единствено положителни.
Имам нужда от наливане на малко здрав разум, защото съм напълнила кошницата порядъчно, а не искам да се разочаровам и да давам пари на вятъра.
Ами как да ги срещнеш и чуеш като няма информация. Няма фирма, няма име, няма  данни за експертиза, няма състав...има няколко положителни мнениия (Ами какви да са за растителни масла с восъци- безопастни са). Всеки може да прави и пуска каквото му дойде на ум, като няма ответна реакция на отговорна държавна институция. А доверчиви клиенти колкото искаш, много важно, че истинската(не любителска, занимателно развлекателна)
 козметологията е наука, която не може да твориш ръчно в къщи. По тази логика, всеки ръчно в къщи може да прави и успешно да продава!

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 10:47 от Gajtanka

# 758
  • Мнения: 2 677
Бихте ли ми препоръчали хубава спирала? По възможност да се измива лесно с вода  Peace

# 759
  • София
  • Мнения: 9 850
Тъй като темата мина петдесетте страници, си позволих да пусна
нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт