Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от продуктите на Handmaids?
Какви са мненията за домашно приготвените кремове и козметика?
Кои са популярните и препоръчвани български марки за естествена козметика и какви са впечатленията от тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от продуктите на Handmaids?
Потребителят сподели, че е използвала околоочен крем на марката Handmaids. Те отбелязаха, че кремът е сравнително лек и не прекалено мазен. Въпреки това, той изисква повече време за абсорбиране и първоначално стои неравномерно разпределен. Потребителят смята, че той добре подхранва кожата и служи като добра основа за грим.
-
Какви са мненията за домашно приготвените кремове и козметика?
Форумът разкрива различни мнения относно домашно приготвената козметика. Някои потребители изразяват скептицизъм по отношение на домашно приготвените кремове, тъй като маслата могат да запушат порите и да причинят проблеми с дишането на кожата. В същото време други потребители споделят положителни отзиви и предпочитат ръчно приготвената козметика, тъй като могат да контролират съставките и са уверени в качеството на продукта.
-
Кои са популярните и препоръчвани български марки за естествена козметика и какви са впечатленията от тях?
- Формулярът споменава няколко популярни български марки за естествена козметика, включително Altaya Organics, Ecomaat, Wooden Spoon, Ancillaно, Zoya Goes Pretty, Phytocoode, FreeeNaaturol Cosmetic (FreeN), Bio G и e-Leк. Потребителите споделиха положителни отзиви за тези марки поради тяхното високо качество, естествени съставки и ефективност.
-
Какви са мненията за продуктите на марката Fitocode?
-
Каква е важността на сериозната експертиза при разработването на козметика?
По принцип съм свикнала с този тип кутийки от Lily Lolo. Дано и тук няма неприятни изненади.
Даже като мине половин-един час от нанасянето цветът още по-добре се слива с цвета на кожата ми и изглежда дори по-естествено. Но и аз съм с жълт подтон на кожата и може би затова нямам проблем.
не знам дали жегите не са прекалени в момента, но това е моето мнение, яд ме е че го взех и не заложих на нещо по-познато или препоръчано.
Както го е казал - мазнините са си мазнини. Толкова! Дали маслото ви е БИО, дали е органик, дали не е, то си е масло - просто плащате повече за нищо. Пак си е мазнина и това е!
. И искам да попитам Holly Pink и CI дали могат да ми обяснят защо се получава така. Принципно аз никога не съм ползвала кой знае какви кремове за моето лице, но от известно време откакто започнах да се мажа с един домашно пршготвен кожата направо ми се прероди. Това лято обаче реших да си взема един крем на Алверде, защото този домашния ми идва малко мазен за лятото. Но какво се получи бях изключително недоволна от закупеното. Първо колкото и да мажех кожата ми го попиваше и нямаше разлика, но като минеше половин час и лицето ми ставаше все едно започвах да се потя, чак си личеше малките капчици, които избиваха по лицето ми, без значение от количеството, което сложа от него. Въобще не оставяше приятно усещане. Крема от дм е този