СЕПТЕМВРИЙСКИ мамчета - Тема N6

  • 35 631
  • 741
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 324
Не знам за вас мами,но аз съм се подготвила с дрешките за 4 месеца поне , после ще му мисля.Комплект за изписване сама си направих.Бодитата всичките са с дълъг ръкав и чувалчета,одеалца,количка .Сега се орентирам с нещата за кърмене,стерилизатор,помпа .И много се ядосвам че след баткото всичко си дадох и сега всичко трябва да се купува наново.

# 61
  • Мнения: 1 121
Аз за помпа гледах в олх и базар. Намерих една чисто нова, Авент , но без кутия за 20 лв. Ако искаш огледай и там. Искрено се надявам да кърмя, но искам да си имам, за всеки случай.
Стерилизатор не съм купувала, мисля да ползвам миялната.
Шише имам едно на Нук + това, което е от помпата на Авент.
Малко съм в чудене за биберон, мисля да купя също на Нук, един, на първо време.
По-назад се коментираше чувалчетата за сън. Аз купих едно, дано малката се научи да спи в него, изглеждат ми много удобни. Но и аз съм чела, че е хубаво още от самото начало да се сложи бебето в него, за да свикне.
Откъм покупки иначе сме почти готови, останаха завивките, пелените, козметиката... Сутиен за кърмене - мисля да си взема от Бг, ама знам ли какъв размер ще ми трябва?  newsm78

# 62
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Аз имам супер много неща от Катето и почти не мисля да купувам, защото ще са ми еднополови  Peace Само помпа за кърма, шишета, комплект за изписването, един спален комплект с олекотена завивка, харесала съм си и едно люлеещо се кошче, за да не я нося на ръце постоянно ( с Катето нямахме и съжалявам) а като стане на 3-4 м ще вземем и шезлонг. Не мисля да се впускам в излишни покупки и разходи, защото не са ни прекарали парите, за всичко се правят икономии, а и за голямата ще трябват доста дрешки и обувки за есента, още повече тръгва и на ясла, не може да се излагаме  Party

# 63
  • Мнения: 9 921
много ми е скучно тази вечер ... горещо е и не ми се готви ... децата не врещят, мързи ме да шетам из нас ... телевизия не ми се гледа ... драснете някой ред с весело нещо за повдигане на духа;))

# 64
  • Мнения: 39
Здравейте, аз днес бях на плаж и дори малко поплувах с голямата ми дъщеря. Разхождаме се в морската градина на Варна, но много се уморявам. Тази година не мога да се насладя на морето, тук съм само заради голямото ни детенце, но пък си харесах количка. Не съм мислила още за дрешките за изписване, като се върнем в София тогава. Следващата седмица съм на третата фетална и чакам прегледа с нетърпение. Хубава вечер коремчета.

# 65
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Здравейте! Аз гледам Новите съседи, от днес започват новите серии!!! Луда съм по този сериал  Crazy

# 66
  • софия
  • Мнения: 125
Аз също  Joy с нетърпение чаках новия сезон  newsm44

# 67
  • Мнения: 1 037
И аз, а сега гледам и двама мъже и половина Laughing
Румка, и на мен трудно ми понасят жегите, спах следобед и се събудих цялата вир вода, ужасно е Confused

# 68
  • Мнения: 7
Здравейте, мами! Аз съм съвсем новак, не бях посещавала сайта и съвсем скоро се регистрирах. Чета отдавна, но чак сега се реших да пиша Simple Smile. Бремена съм в 31г.с, чакаме мъжка рожба Simple Smile. Много се вълнувам. По това, което пишете разбирам, че голяма част от вас са напазарували. Аз все още не съм, но мисля че е време Simple Smile Иначе една част от нещата ще ми дадат. Количка си харесах и комплект за изписване също. Що се отнася до плажа, много ми с ходи, много се радвам на мамите, които виждам, но си мисля, че аз ще се чувствам като хипопотам Neutral Face

# 69
  • Мнения: 9 921
Здравей Лара-М
като бях на море преди седмица - в хотела имаше още 2 доста бременни като мен, мисля, че всички бяхме много хубави  Laughing

# 70
  • Мнения: 202
Здравейте момичета, поредния работен ден  #2gunfire , уикенда минава тооолкова бързо newsm78 . Много сладко, че успявате да стигнете до морето. ММ ми забрани да си помислям за море тази година- от 3тия месец съм с контракции и съответно не е добра идея такъв дълъг път.
Да попитам по- опитните, тези сутиени за кърмене поне с 1-2 размера ли трябва да се купят по- големи, защото теоретично ако има кърма цицките ще станат по големи / знам колко тъпо звучи, но има ли накъде повече  #Crazy #Crazy / ?! Ако оставаше завинаги този обем, пластичните хирурзи ще фалират  hahaha

# 71
  • Мнения: 9 921
Добрата новина е, че следващият наближава с пълна сила Wink

момичета - вчера бях толкова съсипана от жегата, че - вярвате или не, вечерта ядох диня, но след като легнах да спя толкова бях преуморена, не съм ставала нито веднъж до 00 ... това с жегите ми се отразява много зле

# 72
  • софия
  • Мнения: 125
Аз също понасям жегата много зле , а и имам ужасни киселини и не мога да спя грам , заспивам чак към 4-5. Акушерките в майчин дом ми казаха да пия ранитидин , но на листовката прочетох че не трябва да се пие от бременни newsm78 на следващата консултация ще питам док .

# 73
  • Мнения: 9 921
с предната бременност го пих Ранитидина, както и едно друго пих за киселини - тези другите хапчета бяха цветни и с вкус на брашно. Тогава бях адски зле, и да ти кажа - не съм съобразявала дозата .. гледах някак да оцелея защото положението беше ужасно.
Сега получавам киселини май само от определени неща/ например боза/

# 74
  • Мнения: 5 259
Здравейте   bouquet

Как са бебетата, обърнаха ли се вече с главата надолу? Моето го усещам, че по цял ден и цяла нощ се опитва да се обърне. Разбирам, че не успява по това, че опитите продължават. Вече трети ден. Поне не е през цялото време. Опитва се да хване последния влак  hahaha

Мъжете ви държат ли се адекватно на предстоящото събитие  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт