Кой какво сервира снощи - кой какво ще готви днес? - 4

  • 20 989
  • 421
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 434
Благодаря, Мимис, непременно ще ги опитам. Grinning

# 61
  • Мнения: 2 125
Спретнах аз едно прясно зеле със свинско и сладкиша с ябълки и карамел, ама го изгорих защото го сложих в много силна фурнаааа (къде гледам и аз не знам.. Cry Embarassed), ама то изгорялото няма се види - нали е отдолу Mr. Green

# 62
  • Мнения: 386
Днес правя зелен боб с картофки на лъжица.
Какви са картофките на лъжица, ако не е тайна????
Аз днес ще правя пилешка супа и пълнен шаран
Мисълта ми беше че не е гювеч или нещо такова,а с рядка консистенция и сигурно не съм се изразила правилно.
Сега по темата вчера бяхме на гости и ядохме картофена салатка,туршийка,мезета сухи който на нас са забранени защото постим,а за вечеря приятелката ми беше направила ориз със гъби и зеленчуци.Днес ще ходим на ресторант/яде се риба/,а пък утре сигурно боб,незнам ще пиша утре.

# 63
  • Мнения: 4 370
Да кажа и аз как правя кремвирште: първо ги режа на половинки и после ги сцепвам малко и вътре пъхам на тънко нарязан кашкавал по цялата дължина на кремвиршчето. Нареждам ги в тавичка и всяко го поръсвам с червен пипер и цубрица и шарена сол може. И после заливам с доматен сос и пека докато се поразтече кашкавала.

Днес за закуска правих питки с айран и сладко. За вечеря леща. И от вчерашните кренвиршчета има още.

# 64
  • Мнения: 6 713
За вечеря (днес):
1. телешко, задушено с лук и моркови
2. ориз с лук задушен
3. за десерт - плод

За утре (неделя)
закуска - мекички Crazy
обяд - каквото има в хладилника Rolling Eyes
вечеря - на гости у свеки Mr. Green

# 65
  • Мнения: 93
За днес вечерята е дояждане от вчера.То трябваше да е риба/нали е Благовец Flutter/,ама кога ще я пържа като мъжа не се прибрал още Crossing Arms.Май тя ще остане за утре Wink

# 66
  • Мнения: 1 063
Здравейте, с радост се включвам във форума на толкова добри кулинарки   chef   bouquet, от които има какво да науча!!!
Днес менюто при нас е Uncle Ben'S и задушени зеленчуци с копър,които научих от вас.Отделно ще готвя и боб яхния,който задължително присъства в събота или неделя, а на детето картофена крем супа!!!

# 67
  • Мнения: 5 873
Вчера-за обяд:пълнени чушки;за вечеря:скумрия на скара и зелена салата.
Днес-кренвирши с кашкавал и домотен сос на фурна.

# 68
  • Мнения: 174
Снощи-тас кебап с гарнитура ориз.
Днес сме на гости.

# 69
  • Мнения: 1 708
Вчера картофен огретен със зелена салатка
Днес супа топчета и зелеви сърмички

# 70
  • Мнения: 160
снощи бях ме на  гости а днес;
супа топчета
св.винен капак
крем от к.мляко с желятин и плод Simple Smile

# 71
  • Мнения: 160
св.винен кебап*(сори за грешката)

# 72
  • MUC
  • Мнения: 571
Снощи за вечеря боб в гювече по шопски.
Днес за обяд - капусница (кисело зеле с колбаси, месо и сметана),
за вечеря - пица.

# 73
  • Мнения: 418
Вчера ориз с пролетни зеленчуци + сирене и колбас . Днес пилешка кавърма , салата от печени пиперки ,  десерт плодов йогурт.

# 74
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Направих набързо боб. На съпруга - запържен, той ще си прибави някаква наденица, а за мен - на фурна с ориз. За десерт макарони на фурна.

Общи условия

Активация на акаунт