Бъдещи осмокласници- тема 70

  • 73 304
  • 866
  •   1
Отговори
# 30
  • TX
  • Мнения: 590
  bouquet за темата
весело лято на всички дечица и спокойно за нас родителите.
Децата са си направили затворена групичка във ФБ и след първо класиране, като се видя кой на къде е  излизаха  да се опознават Simple Smile с няколко  от дечицата сме от детската градина  Laughing около 50 % се познават от преди  (три класа с немски са в ЕГ )

# 31
  • на майната си
  • Мнения: 425
Julisa, благодаря.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 762
Опа тропа.

Аз съм в Белград от 10тина дена. Нищо не успях да видя от града. Утре (силно се надявам) си тръгваме. Най-вероятно няма да намерим сили и време за разглеждане на града.

Щерката се прави на отговорна кака и се гледат с дребния у дома. Нямам роуминг, но пък ми звъни нон стоп по вайбъра. И се оплаква, че няма кой да й се кара и "ръчка". От книгите нищо не е прочела.

Мама я няма и няма кой да й запише час за лекар. Бяхме при Сираков от МД. Най-вероятно е имало спукана киста. Трябва да й запиша час до края на юли. Дано успея.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 610
Благодаря за новата тема  bouquet
И нашето море наближава, това, за съжаление, ще е единственото им развлечение през лятото Cry Е, и рожденните им дни, за които обаче трудно се осигуряват участници  Confused Дори на вилата няма кой да ги качи за по-дълго време и само се размазват-от леглото на масата, пред компа, от там на тел. , пак на леглото с книга и отново повтаряне Mr. Green

# 34
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
При нас - лято, с мирис на приближаващо море. Ще ходи и на лагер, но се колебае на кой от двата, след като преместиха и информатиката в Бързия. Ще ходят и при бабите по малко. Докато почне и й се вижда края на ваканцията тази година.

Сега се опитва да стопи лагерите на колелото с брат си и чете книги в жегите. За рожденния ден успяхме да съберем седем дечица, с роднинските и рожденника - броя го успешен.

# 35
  • Мнения: 47 983
И на нас предстои рожден ден, после лагер заешки от ФЕГ

# 36
  • Мнения: 761
Здравейте, не пиша често, само чета. Мина рождения ден, с 6 деца и аз го броя за успешен. Мързела е голям, но нека заслужи си го. В очакване на почивката сме, чааак от 3,08. Весело лято на всички!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Taka е с рождените дни през лятото:-)) всички са се пръснали. И Моята има рожден ден във вторник, тя вече не иска торти и не събира деца. Ще излезе с една -две приятелки из града и ще се мотаят и черпят. Днес ще ходим да и купя подаръка. Баща и каза - тийн-щуротии ама какво да я правя. Иска гривна с флагчета от всяка държава в която е била. Ама ще и купя само гривната и две флагчета/плочки за гривната/, другите да си събира пари и да си ги купува. И нашата почивка наближава, 2 седмици. Не ходим на море, пробвали сме, не ми е по вкуса, не искам навалици. Но чудесно почиваме в х-л Хисар, басейна е чудесен... .
Вчера най-сетне поръчахме униформата за училище и това е.

# 38
  • София,
  • Мнения: 4 267
  bouquet  за новата тема
И успех на смелчагите  трето класиране, дано си намерят местенцето децата!!!
И при нас предстои РД, но на малкото, а големия го е ударил на живот! Тази година май няма да има море, затова пък ходи на басейн, предупреден е да не очаква много, просто лошо стечение на обстоятелствата!!!!

# 39
  • София за сега
  • Мнения: 194
Taka е с рождените дни през лятото:-)) всички са се пръснали. И Моята има рожден ден във вторник, тя вече не иска торти и не събира деца. Ще излезе с една -две приятелки из града и ще се мотаят и черпят. Днес ще ходим да и купя подаръка. Баща и каза - тийн-щуротии ама какво да я правя. Иска гривна с флагчета от всяка държава в която е била. Ама ще и купя само гривната и две флагчета/плочки за гривната/, другите да си събира пари и да си ги купува. И нашата почивка наближава, 2 седмици. Не ходим на море, пробвали сме, не ми е по вкуса, не искам навалици. Но чудесно почиваме в х-л Хисар, басейна е чудесен... .
Вчера най-сетне поръчахме униформата за училище и това е.

Къде ги има тези гривни? Embarassed

# 40
  • София
  • Мнения: 660
Да, отпускарският дух е завладял темата Wink))

# 41
  • Варна
  • Мнения: 6 873
titi111, това са гривните Nomination.
Тук във Варна имат щанд в Гранд МОЛ Варна. Нямаха налични плочки със знамена та поръчахме. Simple Smile

# 42
  • София за сега
  • Мнения: 194
titi111, това са гривните Nomination.
Тук във Варна имат щанд в Гранд МОЛ Варна. Нямаха налични плочки със знамена та поръчахме. Simple Smile
Благодаря! Hug Сигурно и в София ги има ама кой ти ходи по молове...

# 43
  • София
  • Мнения: 1 044
Здравейте и от мен.

Моите са на село при баба и дядо. Ходим да ги виждаме уикендите. Основният проблем на девойката там е, че няма уай фай, а трябва да ходи в кметството, където има компютри с интернет Simple Smile Та това до известна степен ограничава висенето във фейса. Иначе - търчане с колелетата, игра на карти, игра на таблетите и четене на много книги - като се почне през тийн-романчета и се мине през Агата Кристи, "Тримата мускетари" и  и "Време разделно".

Ние направихме едно море-екскурзия в Италия чакайки първото класиране и българското ни море ще е чак от 10 август. Девойката се отказа от заешкия лагер от ФЕГ, та ще чакаме челен сблъсък с френския от началото на учебната година.

Весела ваканция на всички и успех на всички, които ще се пробват на трето класиране.

# 44
  • Мнения: 95
Мами, има ли създадена група във фейсбук?

Общи условия

Активация на акаунт