Парфюмни размисли и страсти - 191

  • 98 538
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 565
В духа на темата за утре в ЕЛ знаете ли колко ще е намалението?  Mr. Green
Какво е ЕЛ  Embarassed?
Estee Lauder   bouquet

# 46
  • Мнения: 4 188
http://i.enzo.bg/view/12/cartier/carlapw_bedp10_03/cartier-la-pa … %BD%D0%B8___6.jpg    Дами, за тази Пантера говоря. Да не би да има няколко вида.
Хормоните на жена ти или пък твоите ви въртят номера Mr. Green
Хич не се шегувам Naughty
Ето ти трите варианта, но се съмнявам да е втория, той е ПП и е наличен само в 15мл.
Първият и третият се различават по бутилката и по това, че първия е без капачка, пръскалото е вградено. Точно него показваш и ти, но като цяло хората и продавачките се бъркат. Точно така се сдобих с Legere, но пък не съжалявам.
Пожелавам изясняване на ситуацията, за да има още повече секс в семейството. Laughing
http://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/La-Panthere-23295.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/La-Panthere-Extrait-27563.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/La-Panthere-Legere-29360.html
 Мерси за съдействието и пожеланието. Точно първия имам предвид. Днес пихме кафе с " приятелката" и ви уверявам, че това в МОЛ-а, и това на приятелката, нямат нищо общо. Между другото с нас беше и друга наша приятелка, която чу коментара и извади две бутилки Клое. Демонстрира разликата от купеното тук и донесеното от някъде. Аз лично не направих разлика, защото го мразя до смърт, тоя стерилен, сапунено, лигав изверг, но дамите го усетиха. Явно има разлика в реколтите предлагани тук и там. Почни съм убеден. Може да не важи за всяка марка.

# 47
  • Мнения: 4 076
Най-любима марка!
Но къде,в кой магазин??

# 48
  • София
  • Мнения: 565
Най-любима марка!
Но къде,в кой магазин??
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 22:05 от Радостна

# 49
  • Мнения: 685
Радостна, копираният линк не е снимка и не се вижда нищо.

# 50
  • Мнения: 10 031
Е, случва се да попадне човек на развален тестер, но едва ли предлагат ментета в редовните вериги в България.

Неотдавана в дрогерия ДМ видях тестер на Lacoste pour Femme и пръснах на китка да си го припомня. Тестерът беше развален явно, зашото нямаше нищо общо, но със сигурност не беше менте.

# 51
  • София
  • Мнения: 565
При мен се виждаше, но я качих отново. Редактирах поста, дано сега я виждате и вие.

# 52
  • Мнения: 685
Сега се вижда. Simple Smile

Сетих се, че онзи ден минах през Debenhams и до 8-ти август имат 25% намаление на черната орхидея. Същото важи и за най-продавания парфюм на всяка от марките на EL, но аз разбрах какво са намалили само при Том Форд.
Поправям се, промоцията е до 08.08 или до изчерпване на количествата.

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 22:39 от something new

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Най обичам хем да ми е хубаво, хем евтино, но не дебна специално за намаления. Винаги съм била повече емоционална, отколкото разумна, така че - накъдето ме поведе емоцията, в повечето случаи.

Сънсет ин Салина изобщо не ми хареса - разводнена версия на класическия Лайт блу. А шишето му е толкова потресаващо грозно, че признавам, без да съм непременно зависима от визията на парфюмите, този път ме отблъсна и повлия на възприятието ми на самия парфюм.
Захарният ангел - същата боза.
Скука. Скука.

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 22:55 от Mims*

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Изцяло подкрепям Mims за Sunset in Sallina. Бях писала по-напред, че и при мен е ужано безличен и се изпарява за минути просто. Поредната изцяло излишна версия на оригинала.

# 55
  • Мнения: 2 843
Някой пробвал ли е да носи Serge Lutens Un Bois Vanille през лятото? (Понеже чувам, че е доминиращо зимен аромат; че, носейки го в жегите, излъчваш миризма на пекарна).

# 56
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аглая, аз съм го носила, но не в ужасни жеги над 35 градуса, а около 25 до 30 градуса най-много.

Няма аромат на пекарна, една идея по-задушлив идва, но съвсем леко. Като цяло се разнася примамлива студена ванилия от теб. Допадна ми, но все пак за мен си е за по-хладно време. В летните вечери е чуден.

# 57
  • Мнения: 2 843
Благодаря, Лу, много го мисля. Хем, като го пробвах, нещо ме подразни (силна миризма на тютюн), хем не ми дава мира и май ще го купя накрая. Но изглежда все пак сега не му е сезонът.

# 58
  • Мнения: 2 050
Привет дами от къде мога да си купя този парфюм

http://www.fragrantica.com/perfume/Etro/Rajasthan-17515.html
В Парадайс има един магазин за бижута на партерното ниво - d'Orne. Там предлагат някои аромати на Etro, но точно този не знам дали го има.

# 59
  • София
  • Мнения: 849
Ей, човек да не забегне за няколко дни от цивилизацията - в офиса шок и ужас, вие тук сте писали напоително, не мога да смогна днес да изчета всичко  hahaha

Та след като изчетох, да си кажа и аз, че питахте за някои любимци  bowuu

KDS, AA Lys Soleia е от сравнително трайните алегории. Ухае на лилиум, разбирай наситено,а в някои моменти и дори натрапчиво. Не препоръчвам за на сляпо, но трайността едва ли ще ти създаде проблем. Между другото, Герлен имат и ароматна свещ със същия аромат, наскоро засилих една такава в размените (имам две прелюбопитни котки и след два случая на опърлени мустаци отказах свещите вкъщи  Confused )
Pamplelune за сметка на това е класически трайна, т.е. не особено. При мен поне. За сметка на това е прекрасен горчив грейпфрут, и ако я намериш на прилична цена си заслужава. Много подобен, и с доста по-добра трайност, е http://www.fragrantica.com/perfume/Histoires-de-Parfums/1873-4489.html За съжаление, обикновено цената му е недотам симпатична  Wink
рак-щрак, Kashan Rose и аз много харесах. Силно ми напомня на Hermessence Rose Ikebana, макар при паралелен тест да се проявиха все пак някои разлики (икебаната е по-"бодлива".. и по-трайна  Laughing ). Ако изпадне на добра цена, мога да сменя временно Wink
Аглая, SL Un Bois Vanille, а и други на Серж нося смело и през лятото, но обикновено вечер. На влажно особено са прекрасни. Миналата година на морето бях взела и носих няколко СЛ -  две от водите (които са си летни), Un Bois Vanille, Chergui и Jeux de peau. Зависи доколко по принцип носиш ориенталци през лятото, разбира се  Peace

А за намаленията - според зависи. Понякога купувам импулсивно нещо, което съм харесала, друг път се запъвам като магаре на мост, че ще чакам докато не го намалят.. зависи от "спешността" на конкретния аромат  Blush

ПП. Етро има и в МОЛ София (Стамболийски), пак магазин за бижута на ниво партер, мисля същата марка (d'Orne).

Общи условия

Активация на акаунт