Август вече наближава - скоро бебо ще се гушка в мама (11)

  • 34 683
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
jonitu, честито момченце! Да ти е жив и здрав и много да ви радва:) Hug Страхотни мерки, бързо да наддава!

# 31
  • Мнения: 106
Jonitu, честито   bouquet  bouquet да ти е живо и здраво и по-скоро да се гушкате вкъщи.
Коя ли ще е следващата и изобщо дали някой ще дочака август месец  Mr. Green
Мен пак ме гони безсънието, само не знам аз ли си го причинявам с този страх, който ме е обвзел, уж гледам да не го мисля ама то подсъзнателно го правя явно #Crazy
Диана, ще бъде доста интересно в магазина  Joy

# 32
  • Мнения: 138
честит юнак на мама jonitu  Hug Да е жив и здрав!

# 33
  • Мнения: 98
Ех че хубава новина рано сутрин.  Hug
Честито на мама jonitu и на бебе Борис. Бързо възстановяване и на двамата.   bouquet

# 34
  • Мнения: 20
Йеее, честито на jonitu и от мен, да е здрав и щастлив малкият юнак!   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 15
jonitu честито ви бебче! Да е жив и здрав малкия Борис   bouquet

# 36
  • Мнения: 656
Jonitu честит малък мъж. Бързо да надава, а на теб бързо възстановяване.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 365
Мнооого сладурска тема  Heart Eyes

jonitu честита рожба! Да расте здрав и весел   bouquet
Куини голяма сладурана си имаш, изобщо не личи, че е толкова мъничка! Браво на момичето, че си хапва!!

С каква хубава новина започва денят, а ми беше криво, защото не можах да спя....събудих се в 5 часа и от там нататък- няма заспиване. От около седмица имам безсъние през ден-много странно!

Имам едно предложение- да съберем на първа страничка сайтовете, от които поръчваме бебешки неща, мисля че ще е доста удобно Simple Smile

# 38
  • Мнения: 185
Честито на мама jonitu! Жив и здрав да е малкият Борис!   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 334
Честита ни нова тема, която започваме с прекрасна новина!:)

Честит син Борис на мама Jonito! Да е жив и здрав и да расте безгрижно и щастливо! Simple Smile

Идеята за списък на онлайн магазините, от които предимно се пазарува, ми се струва много практична! Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 165
Честита радост на мама  Jonito. Да расте слънчево и усмихнато дете малкият Борис Hug

# 41
  • Мнения: 113
jonitu.честито бебче,нека е здраво,щастливо и много усмихнато.


 Момичета,ще помоля тези от вас,които живеят в по-голям град,без Варна,че там я нямат.Ако срещнат тази количка в някой магазин да споделят мнения
http://www.adria.bg/bg/pr/veer-3v1-limitirana-gcb.html
Много ми харесва,гледайки я на снимка,но не мога да се реша да я поръчам,без да има отзиви за нея.Понеже е лимитирана серия и имало само няколко бройки,така ми казаха вносителите.

# 42
  • Мнения: 106
Честито бебче jonitu, бързо да наддава и скоро да ви изпишат, да се гушкате в домашна обстановка.
Куини, Даяна наистина е голяма принцеса.
Страхотна темичка, браво за положения труд.
За бащинството...по закон са 15календарни дни от деня на изписването. Шефа на ММ е казал че след изписването може да си ги вземе когато поиска, можел и разпокъсано. Не знам дали вярно.

# 43
  • Мнения: 284
Jonito,честита радост, живи и здрави цялото семейство.
Благодаря за новата темичка. Направо си станахме юлски мами 😊, но аз се боря за Дева 😁
Абе момичета, нормално ли е бебето да хълца често 😞

# 44
  • Мнения: 415
ДУ! Дано сте се наспали, защото аз не можах...  kaffeetrmker_2
(Ей, голямо мрънкало съм тея дни значи! Чак аз не се понасям Embarassed )

Jonito,честита радост, живи и здрави цялото семейство.
Благодаря за новата темичка. Направо си станахме юлски мами 😊, но аз се боря за Дева 😁
Абе момичета, нормално ли е бебето да хълца често 😞

Моето много често хълца, снощи пак. Не знам на какво се дължи...

Общи условия

Активация на акаунт