Август вече наближава - скоро бебо ще се гушка в мама (11)

  • 34 684
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ Grinning
jonitu честито мамче Hug Живи,здрави и скоро в къщи с Борис Hug

За бащинството...по закон са 15календарни дни от деня на изписването. Шефа на ММ е казал че след изписването може да си ги вземе когато поиска, можел и разпокъсано. Не знам дали вярно.
Не може да е разпокъсано-или веднага ги ползваш или гориш Peace
Питах нашата главна счет.

Куини прекрасна ,нежна,вълшебна е Даяна Heart Eyes
Скоро да сте си в прегръдките в домашни условия Hug

АвгустМама
браво за правилната позиция на хулиганчето Hug
Наде, не , как го направи тоя хемоглобин 127 ??? Желязо ли пиеш или похапваш нещо, я кажи!  Grinning
пия СОРБИФЕР ДУРУЛЕС нямам нито един страничен ефект и ми се отразява добре(видно е от резултатът Wink)
Мечтичка , татко ти ви пази с бебчо Hug
Газелка успех с намирането на нов и читав док Hug
тоя предния чак мен издразни-ужасни са с техните планови раждания-ей така за по-лесно............+
suzimi аз също имам млако левкоцити ,но док не е впечатлена newsm78
Дидка 88 мЪ тея от магазина сериозно ли  Shocked
Леле как бих се развилняла........чакаме да кажеш как е минало днес.
sunshine12 много мило как се шашка ТМ Wink



# 46
  • Sofia
  • Мнения: 122
Честита нова тема! Дано да я напълним с щастливи новини! Как само лети времето Simple Smile Честито на мама Jonitu, Да ти е живо и здраво момченцето!!!
Аз се радвам на прохладното време днес, какъв късмет, че жегите не се задържат много. Вечер ходя на разходка в Южния парк, която ми се отразява супер, а през деня довършвам последните задачки. Донечера ще минем през Икеа, в последния момент решихме да вземем ново легло за каката и ТВ да нейната стая. Скоро става на 5 и мисля, че вече можем да и разрешим.
Напоследък много чета за ревността на по-голямото дете и се чудя как ли ще успеем да се справим. Който има опит да сподели, моля  Heart Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 550
jonitu, честит син! Да ти е здрав и само хубави моменти с него!

Лина Малина, чудесно си се справила с темата   bouquet

За списъка с магазини - ок, дайте линкове, ще ги обобщя на първа страница.

Куини, успях да зърна малката, много е нежничка, дано скоро се гушкате вкъщи Simple Smile

При мен нищо ново, надявам се да устискам до лъв. Както ми казаха, след това количество магнезий, което ми вляха може и да пренося  Sunglasses

# 48
  • Мнения: 134
jonitu честит ти юнак! Бързо възстановяване !   bouquet

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 373
Запис и от мен  Hug

Jonitu - честито момченце, да е живо и здраво и бързо да наддава  Hug

Линкове - аз съм ползвала тези сайтове горе долу:
http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html
mothercare.com
http://bg.nextdirect.com/en/
http://www.bebelandia.bg
https://www.zeazoo.com/shop/ (това за обувчици / пантофки по-нататък)
patilanci.bg
http://www.sportsdirect.com

И нашия татко пак ще си ползва бащинството - 15 календарни дни от деня на изписване (от болницата някакъв документ даваха), като се плащат само работните разбира се Simple Smile

Аз лично смятам да си стискам бебока до август  Wink
  

# 50
  • Мнения: 115
Добро утро  Wink

Докато се събудя и вече има нова тема и няколко страници изписани  Blush Нека я напълним с много бебоци  baby_neutral

Jonitu, честита радост  bouquet Да ви е жив и здрав Борис и да ви прави много щастливи  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 689
Привет и от мен в новата тема!   Simple Smile

Jonitu, да ти е жив и здрав малкия принц и голяяяяяяям мъж да стане! Много щастлив и красив живот да има! А на теб - бързо възстановяване! Ти направо 2 раждания си имала  Rolling Eyes  

И аз съм от не можещите да спят - вечер се разхождам като сомнамбул до 3 часа  ooooh!  , а сутрин малкия още в 8 ме е вдигнал  Crazy  Хем ми се иска да раждам, хем не съм готова, а помощничката ми (майка) успя да си счупи крака та всичките ми планове се промениха в последния момент  Sad  Добре поне, че не я боли и с патериците се оправя сама из апартамента милата, та ние ходим само за компания през деня при нея!

Не можах да видя принцесата на Куини, но се радвам че расте и всичко е наред с нея! Дано бързо мине времето и да си я приберете у дома!

Бащинството - и аз знам, че се взима накуп от датата на изписване. Ако не го вземеш тогава, просто го пропускаш...

Отивам да си направя кафе, че едвам гледам. Опитвам се да не пия, но... не се издържа вече  Blush  

Утре съм на преглед да видим моето слонче дали се е кротнало или пак е качило 300-400 грама  Crazy  

# 52
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз пък писах в другата тема ....

Благодаря за темичката, както и за заглавието -чувствам се виновна, че ме хвана мързел и  не се включих. Дано  продължи успешно бебевалежът,  пожелавам успех на всички мами!

# 53
  • Мнения: 282
здравейте,

ето още няколко линка

http://havlii.com/
http://www.pakostnik.com/bg/
http://kosara.bg/

Хубав ден и похладен Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 691
   Успях да видя и аз бебката на Куини , много сладко детенце, благодаря че  я сподели с нас!  Heart Eyes

Утре ще ходя на ЖК и ще пускам последните изследвания кръв и урина по ЗК. Много ми е странно, че през цялата бременност имам течение, а бактерии и гъбички не се изолират, секрет са ми взимали два пъти. Доктора при който ще раждам  предполагам и той ще поиска да вземе та да видим да не би да е от лабораторията. Последно миналата сряда бях на ехограф и бебка я изкараха,че е 2370 грама, много доволна и спокойна останах от този факт  Heart Eyes . Почнали са ме и мен едни размисли и страсти относно раждането, в главата ми всичко  е много хаотично и неподредено.  Освен това все още не съм изпрала нито една дрешка  ooooh! , просто мебели където да ги оставя нямаме все още, надявам се до няколко дни да се сдобием с тях за да мога спокойно да подготвя нещата.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте! Simple Smile

Честита Рожба на мама jonitu! Да е жив и здрав и да има безгрижно детство!

И аз съм будна от 5 ч. И няма заспиване....

ММ ще ползва отпуска по бащинство. На него разчитам да ми помага в началото.
Аз съм си решила, че ще раждам в Август и се настройвам, че има време още. Дрешките ще ги изпера и изсуша точно за един ден.

Да ви попитам, след изписването вие ще се събирате ли с роднините вкъщи? Като се роди моя племенник ни събраха на гости в апартамента на снаха ми, но на мен ми е малко странно. Първо няма къде да събираме над 10 човека у нас (и то точно след изписването) и второ кой ще им приготвя почерпка на тези хора  newsm78.... ММ не може да се сети в техния край как се прави, но май ще отсвирим почерпката и после ще ни идват на гости на порции.

Приятен и прохладен ден ви желая! Simple Smile

Оо, ами то днес вече съм точно на един месец от термина! Обратното броене започва!

# 56
  • Мнения: 415

Да ви попитам, след изписването вие ще се събирате ли с роднините вкъщи? Като се роди моя племенник ни събраха на гости в апартамента на снаха ми, но на мен ми е малко странно. Първо няма къде да събираме над 10 човека у нас (и то точно след изписването) и второ кой ще им приготвя почерпка на тези хора  newsm78.... ММ не може да се сети в техния край как се прави, но май ще отсвирим почерпката и после ще ни идват на гости на порции.

И аз го мисля това от много време, ама едва ли ще ми е до гости точно тогава, а и кой ще им прислугва???

# 57
  • Дупница
  • Мнения: 76
Честит младеж на мама Jonitu,да ви носи само радост   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 689
Роднини няма да събирам! Само родителите ни... ММ ще черпи докато сме в болницата за новия член на семейството, но ще събере приятели в някое заведение.

Ще правя погача на 40-я ден и тогава ще поканя приятелките си да я видят  Grinning

Едва ли ще ми е до организиране и обслужване на гости веднага след болницата!  Naughty

# 59
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Jonitu честито бебче Борис. Да ти е жив и здравичък. А на теб бързо възстановяване.  smile3525
На мен зора ми е докато заспя,после  smile3524 няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт