Отговори
# 675
  • Мнения: 87
http://www.baby.bg/ тук има Томи Типи, иначе до края на юли и намаление на Авент
ама сега пък изпаднах в чуденка каучук или силикон, ох толкова неща трябва да се разучат  ooooh!
С каката имах голям проблем като беше бебе,от каучуков цялата и устичка беше в афти болеше я и не искаше да яде бях се видяла в чудо може би на всяко бебе различно ще се отрази Simple Smile Шишето беше на NUK Simple Smile

# 676
  • Мнения: 1 034
Ето линк:
http://www.minimod.bg/4217/tommee-tippee-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B … D1%82%D0%B8%D1%8F
Тук я намерих на промоция. Иначе я гледах в магазина за 69 лв.
Каучуковите биберони за шишета трябва да се подменят на 2-3 седмици. Много бързо се скапват. Казвам го от наблюденията ми, когато съм вземала за сина си. А ако и се стерилизират сигурно още по-често ще трябва да се сменят. Аз ще вземам само силиконови!

# 677
  • Мнения: 87
Мамчете как сте със кисилините и спането аз вечер много ме мъчат тия кисилини и трудно заспивам тежко ми е едвам се обръщам?
Ох и аз имам спасявам се като вечер хапвам леко(зеленчуци) или изобщо не хапвам Simple Smile Преди да легна изпивам чаша студено прясно мляко и то облекчава Simple Smile Питай доктора дали можеш да пиеш Талцид

# 678
  • Варна
  • Мнения: 178
киселини нямам,ама докато легна и ми се появяват болки в кръста и надолу по левия крак като схванато.Ставах,танцувах няма оправия

# 679
  • Мнения: 87
киселини нямам,ама докато легна и ми се появяват болки в кръста и надолу по левия крак като схванато.Ставах,танцувах няма оправия
Споделям мьката ти сестро Grinning Не си сама в танците Grinning

# 680
  • Мнения: 804
И aз съм с болки в кръстa. Легнaлa, прaвa - все тaя... По принцип си имaм дископaтия и знaм кaкво дa пия, но сегa не можееее... Sad
И киселини си имaм - боря ги единствено с Гaвискон сироп и нещо което открих много случaйно нa витринaтa нa aптекaтa - Aкти рефлукс. Блистер с 8 хaпчетa излизa 1.60лв. Не вярвaх дa ми помогне тъй кaто хaпчетa почти не ме облекчaвaт. Може дa опитaте също Тaлцид и Рение aйс. Всички сa подходящи зa бременни.
Шишетa ползвaх нa Томи типи - плaстмaсови със силиконови биберони. Обикновените, не с aнти колик пръчицaтa. Сегa пaк ще съм с тях, зaщото и помпaтa ми е тaкaвa и не ми се пресипвa от едно в друго. Когaто бебето свикне с есно шише обикновено не искa друго  Peace

# 681
  • Варна
  • Мнения: 178
Джин-Джин гони ме безсъние посвещавам ти следващият си танц  dance dancing jump newsm36  261uu

# 682
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сега пак нещо се е бъгнало.
прехвърлят сървърите на форума и има смущения в работата на платформата .. има специална тема направена Peace

добро утро между другото Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 579
Има смущения със сигурност, от вчера ми дава че имам ново съобщение постоянно, а съобщението го видях още вчера..
Добро утро и от мен, аз съм поспалана, 8.30 минава а още съм в леглото, беба прави сутрешната си гимнастика от половин час, смело мога са кажа че сутрините са лпбимата час от деня, защото много добре я усещам и се излежавам до последно:)
В неделя ще вземем количката от сестра ми и ще се занимая с прането Simple Smile мисля с това да стартира и нашата подготовка Wink

# 684
  • Мнения: 424
Добро утро , момичета
    Отново е слънчево и горещо и едно Петъчно мързеливо... Simple Smile
Първо искам да се похваля, че започнахме прословутия ремонт на апартамента, който се каним да го правим от 9 месеца. Банята ни е изцяло готова и е супер свежарска  Sunglasses
  Продължаваме смело напред със спалнята, за да можем да направим място на бебка при нас. Стискайте палци да успеем бързо да приключим.
    Да се похваля вчера бях за изследвания - ПКК и урина. Бетон съм.. Joy Всичко е в норма , дори хемоглобина ми се е вдигнал от предния път. Сега чакам само с нетърпение Понеделник, тогава съм на трета ( последна) ФМ. Ще поогледаме бебето и ще имам актуални мерки.
    Момичета, при мен хормоните все са на обратно. Налегнало ме е чудесно спокойствие и лежерно отношение към проблемите. Явно и поради това изобщо не се притеснявам от раждането, доста неща вече прочетох и разгледах. Чувствам се по-добре , когато знам какво да очаквам.
    хайде, лек ден от мен и черпете се със сладолед. Сега това ми е любимото изкушение.

# 685
  • Мнения: 1 034
Днес съм ранобудна. Малкият спа добре и аз се наспах и си мечтая за някоя тестяна закуска от баничарницата  Crazy Вчера голям рекорд със съня беше - сутринта до 11, което не попречи на следобедния сън от 13 и 30 до 16  Embarassed Сега ми се е паднало Simple Smile

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 365

[/quote]
Диана, къде се намира магазина дето продават Angel Baby дрехи newsm78
[/quote]

В Капана, срещу Макалали бившето, по- точно не първата, втората под халите успоредна улица

# 687
  • Варна
  • Мнения: 101
http://www.baby.bg/ тук има Томи Типи, иначе до края на юли и намаление на Авент
ама сега пък изпаднах в чуденка каучук или силикон, ох толкова неща трябва да се разучат  ooooh!

Вчера бях на лекция и обясниха относно каучука и силикона, че в началото е по-добре от каучук да се взимат и биберони и шишета. Дано да съм помогнала

# 688
# 689
  • Мнения: 87
Джин-Джин гони ме безсъние посвещавам ти следващият си танц  dance dancing jump newsm36  261uu
Ехххххх как не съм го видяла по рано  Laughing и без това си легнах в 04:30  Laughing Ама не съм влизала гледах филми инъче какъв танц щяхме да му ударим  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт