Отговори
# 660
  • Мнения: 3 200
Абе нещо не ми излизат лентичките от бг мама, да не са ги махнали? Сори, че питам тук! Shocked

Вчера сутринта също не се виждаха лентичките, но до вечерта ги оправиха. Сега пак нещо се е бъгнало.

Иначе и аз обичам Малки сладки лъжкини, но отдавна не съм го гледала. А веднъж почна ли, гледам серия след серия  Laughing

# 661
  • Мнения: 326
Момичета, мислихте ли вече за шишета? Tommee Tippee? Хубави характеристики имат, хубави отзиви, познати ми ги хвалят..май към тях клоня. Някой ползвал ли ги е?

# 662
  • Мнения: 923
Аз този път съм решила да взема на първо време две на MAM, антиколик и имат самостерилизираща се функция. Онзи ден на разпродажба си взех едно за 2 евро,но беше последното. Ще си взема и едно малко. Да видим дали ще ми трябват и дали бебо ще ги хареса. Напоследък чета добри отзиви за тях. Томи Типи не съм ползвала, но други мами тук ги похвалиха.

# 663
  • Мнения: 3 595
Аз се чудя между тези на Авент, които също са антиколик, или това специалното на Медела за кърмещи майки. Искам да кърмя и да го изпозлвам само като/ако изцеждам. Някой използвал ли го е и има ли отзиви? Четох много добри неща, но никой познат не го е използвал  newsm78

# 664
  • Мнения: 326
Да и аз искам да кърмя, но да имам за всеки случай. Мисля две да взема да видя как ше тръгне. И аз четох за Медела, но мнение от познат също няма....Nuk много ми ги хвалиха, по-скоро колко анатомичен бил биберона, точно като формата на зърното, ама нещо честно казано не им вярвам newsm78, прекалена реклама като има, не ми вдъхва доверие!

# 665
  • Мнения: 21
ехеее,ама много бързо се изписа темата Simple Smile аз да кажа, че пътуването до Смолян мина добре, с климатик в колата и почивки на 1ч няма проблеми. Пътя наистина е с доста завои, но пък е нов и няма дупки. Иначе бебка се държа геройски и не ми е ставало лошо.  Другата седмица съм на 3 ФМ и нямам търпение да я видим отново. Таткото пропусна предния преглед и сега се вълнува повече от мен Simple Smile Относно количка моя приятелка ще ми даде нейната, която е ABC Design, a аз ги харесвам тези, прочетох и доста добри коментари. Моя приятелка си е взела от OLX Neo Concord,  пак втора употреба и за нея четохме доста добри коментари, нова струва около 1800лв. но има време, който не си е купил още, ще чакаме да се похвалите Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 21:52 от Miheto_12345

# 666
  • Мнения: 1 034
Аз първата бременност бях притеснена за раждането. Всеки си казва изживяванията от своето и само те шашка. Накрая като ми казаха секцио и така се успокоих. Никакви притеснения съм нямала. Разпитах приятелка за всички подробности и отидох да си раждам като пич. Даже нямах търпение да идва време вече. Накрая се оказа, че имало възел на пъпната връв (който не бяха видели предварително) и АГ каза, че нормалното раждане е можело да бъде опасно.
Аз взех помпа на Томи Типи. В комплекта има 1 шише и стерилизатор. За сега повече не смятам да купувам.

# 667
  • Мнения: 87
Момичета, мислихте ли вече за шишета? Tommee Tippee? Хубави характеристики имат, хубави отзиви, познати ми ги хвалят..май към тях клоня. Някой ползвал ли ги е?
И аз мисля да взема на тази марка Simple Smile Имам познати мами които ползваха такива и ми казаха,че са много доволни и биле много по добри от AVENT Simple Smile

# 668
  • Мнения: 3 200
Аз този път съм решила да взема на първо време две на MAM, антиколик и имат самостерилизираща се функция.

Вчера на лекцията ни подариха по едно такова шише на МАМ, антиколик и самостерилизиращо 160 мл Simple Smile Много се зарадвах. Имам и едно обикновено към помпата, така че за сега други шишета няма да купувам.
Иначе имам залъгалки пак такива подаръчни две на Авент и една на МАМ. Мисля че на този етап са достатъчни. Само ще купя кутийка за съхранение на бибата и щипчица (или както там се казваше)

# 669
  • Мнения: 101
оле, браво мамчета, за няколко дни сте изписали повече от половината тема  Laughing аз бях на море малко и сега отново на работа..
в 26 г.с. съм качила някъде 7-8 кг, хапвам доста плодове, дори тестено доста ми се яде, месо ям малко. Хемоглобина ми е по-нисък, макар че пия феро фолгама. сигурно ще си взема биозин - а той как се приема, с феро фолгамата ли направо  newsm78
по въпроса с оттичането - и моите крака оттичат вече  Sad през деня на работата стоя повечето време седнала и ми стоят виснали дето се вика, допълнение към жегата. вечер гледам да си почивам повечко.
трябва да провера в нета по-обстойно за шишетата, чудя се още какви. Biskvitka87 тоя комплект на томи типи от къде го взе - ако е онлайн дай линк  Wink

# 670
  • Мнения: 326
http://www.baby.bg/ тук има Томи Типи, иначе до края на юли и намаление на Авент
ама сега пък изпаднах в чуденка каучук или силикон, ох толкова неща трябва да се разучат  ooooh!

# 671
  • София
  • Мнения: 579
И аз много се двоумя дали да ползвам Авент или Томи Типи. Отказах се да взимам цял комплект за новородени, защото обикновено съдържат повече от 3 шишета, а аз мисля да си купе две- три шишета като начало, с надежда да имам достатъчно кърма и да ползваме малко шишета Simple Smile

# 672
  • Мнения: 3 200
Хемоглобина ми е по-нисък, макар че пия феро фолгама. сигурно ще си взема биозин - а той как се приема, с феро фолгамата ли направо  newsm78

Биозин мама няма значение дали се пие заедно с Феро-фолгама, важно е Биозин мама да се приема преди хранене минимум 30 мин.
А 2-3 часа преди или след приема на Феро-фолгама не трябва да се приемат продукти богати на калций, защото пречат за усвояването на желязо.

# 673
  • Мнения: 101

Като качество не е нещо особено. Целият магазин е с различни марки, има и тяхна на Вис Виталис, но са ми малко груби материите- а уж са памук, на Сали ( също българска фирма) са по- мекички.  На Angel Baby дрехите са на подобни цени и са в пъти по- качествени- само чакам да пуснат намаление в Пловдив и директно съм обрала магазина.


Диана, къде се намира магазина дето продават Angel Baby дрехи newsm78

# 674
  • Мнения: 21
Мамчете как сте със кисилините и спането аз вечер много ме мъчат тия кисилини и трудно заспивам тежко ми е едвам се обръщам?

Общи условия

Активация на акаунт