Възстановяване на изтрити снимки

  • 4 296
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Здравейте, пробвах и с двете програми,изтеглих ги и двете и ги инсталирах, но изобщо не разпознават друго външно устройство. Само С:/ и Д:/. И дори не мога да стигна до сканиране на телефона. Sad
Ако са на СД карта, сложи картата в картрийдър и опитай пак (микро СД картите имат адаптери).
Ако са били на телефона, трябваше да се пипнат настройките за ЮСБ връзка, но не помня как точно ставаше. Попитай в темата за телефони.
Здравейте, това са по-сложните начини, в смисъл ако е била карта на фотоапарат или нещо такова да, но на устройствата с android, google автоматично синхронизират снимките ви от телефона в google Снимки, а за хората с ios, до колкото си спомням се синхронизират в icloud photos library или нещо такова беше.  newsm78 Просто няма смисъл да прави тези неща, ако са синхронизирани в google. Между др. препоръчвам за напред да използвате Dumpster /приложение, тип кошче/

# 16
  • Мнения: 21
Щом си с телефон с андроид, ако си си била влязла в google акаунта просто влез в приложението google снимки, по принцип там автоматично се синхронизират. Успех Simple Smile
Здравейте, пробвах през Гугъла, но за съжаление там няма нищо. Sad
Благодаря Ви  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 617
Ако не се лъжа, се изключваше функцията за зареждане през ЮСБ някъде от настройките и ще ти разпознае телефона като външна памет.
Най-добре попитай в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675744.5490;topicrefid=20.

# 18
  • Мнения: 21
Ако не се лъжа, се изключваше функцията за зареждане през ЮСБ някъде от настройките и ще ти разпознае телефона като външна памет.
Най-добре попитай в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675744.5490;topicrefid=20.
Благодаря Ви!  Simple Smile
Ще се опитам да намеря тази функция в настройките.
А иначе точно преди това да се случи инсталирах Dumpster и странното е,че и там няма нищо освен една програма.

# 19
  • Мнения: 11
В случай, че нищо не помогне пробвай с "iCare data recovery" не помня дали можеше да се тегли безплатно от тяхният сайн, но аз съм я теглил от замунда и на мен ми помогна.

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте!
Аз от години се опитвам да открия една снимка (направена е 2010), но так и не успявам......А и то колкото повече време е минало, толкова шансовете намаляват. Иначе ползвам Recova, доволна съм. Само тази стара снимка не можах да открия, но нито знам името на снимката, нито пък вече е възможно. Жалко - много ценна беше, още повече, че човекът който беше сниман на нея вече го няма между нас.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт