Лятна грижа за жадна кожа! Спечелeте хидратираща серия AVON Nutra Effects с чия!

  • 8 493
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 347
За добра хидратация на тялото си отвътре не само през лятото ,а по принцип аз пия много вода по 2 л. на ден и повече понякога. Старая се да се храня здравословно , като всеки ден в менюто ми присъстват свежи салати ,според сезона .
За хидратирането на тялото ми отвън , използвам крем за лице Anew Clinical Pro на Avon , а за тялото си правя пилинг ,понякога и нанасям  лосион за тяло на Bettina Barty - White Pearl .
  bouquet

# 76
  • Мнения: 212
Макар да ми е трудно, се насилвам да пия повече вода и да ям плодове и зеленчуци. Мажа си лицето с розова вода, по-хидратиращ крем и задължително слънцезащитен преди излизане.

# 77
  • Мнения: 42
Пия много минерална вода и използвам термална вода, както и хидратиращи кремове.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 914
Пия вода, използвам подходящи хидратиращи кремове, както и се пръскам с термална вода. Wink

# 79
  • Мнения: 289
Приемам поне 2 л вода ям диня и други плодове .Лицето  мажа с крем

# 80
  • Мнения: 37
 Вода, зеленчуци, плодове и  използвам  хидратиращи кремове  от AVON Anew за интензивна хидратация.

# 81
  • Мнения: 4 161
През лятото пия повече вода, опитам се да не седя много на слънце и ползвам хидратиращ крем.

# 82
  • Мнения: 10 547
Освен че пия по литър и половина вода /повече от 1,5 л. ми действат зле и по-скоро кожата на лицето ми подпухва, отколкото да изглежда добре/, правя и редовно масаж на лицето си с влажна кърпа, често напоена в студен сок от диня или краставица.
Задължително ползвам и хидратиращ крем. Като цяло съм фен на продуктите на AVON, особено тези за лице и тяло. Предвид това че винаги до момента съм била доволна от тях, едва ли и тази серия с чия ще ме предаде.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 52
През лятото пия доста вода,храня се здравословно и балансирано - хапвам повече плодове и зеленчуци,който освен ценни витамини,съдържат и повече вода (грейфрут,диня,тиквички и т.н). Използвам козметични продукти съдържащи витамин С и хидратиращи съставки .
 
Бих се радвала да пробвам и новата серия AVON Nutra Effects .

# 84
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Единствено с течности се спасявам, друг начин не съм намерила  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 712
През лятото пия много течности, предимно вода.
Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но с удоволствия бих. 

# 86
  • Мнения: 1 481
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност. Smile

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 720
През летните месеци се старая да пия повече течности, предимно вода, и да се храня здравословно, консумирам по-лека храна, много пресни плодове и зеленчуци. През деня използвам слънцезащитен крем, а през нощта – лек хидратантен крем.

# 88
  • Мнения: 1
През лятото пия големи количества течности,ям много плодове.Измивам лицето си с хладка вода всеки ден.Използвам хидратиращ крем за лице.  Simple Smile

# 89
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета.

Общи условия

Активация на акаунт