Хотелите във Велинград - 8

  • 317 734
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 3 281
Здравейте момичета! Моля ви дайте мнение за Арте Спа. В Букинг отзивите са добри, но тук никой не го коментира и това започна да ме притеснява малко Simple Smile Аз държа повече на вашето мнение. Винаги преди да посетя някой непознат за мен хотел чета вашите отзиви и никога не сте ме разочаровали.
На страницата им във фейсбук има и не много ласкави коментари.Като преобладават за недобър персонал.Студени басейни.Може да погледнете и там

# 2 011
  • Мнения: 34
Благодаря Мими

# 2 012
  • Мнения: 1 387
Здравейте!Може ли някой да ми даде скорошни отзиви за хотел Здравец?

# 2 013
  • Мнения: 3 956
Арте Спа и на мен ми е интересен, тъй като е съвсем нов и изглежда много добре. Но пък какви цени - 241 лв полупансион  ooooh! Stop

# 2 014
  • Мнения: 31
Здравейте някой скорошни отзиви за хотел Клептуза  имаме резервация за края на март и сме голяма група  благодаря предварително

# 2 015
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен  Simple Smile

Този уикенд ще сме в Арте Спа и после ще споделя отзиви. И аз прочетох оплаквания от персонала и вечерята, била доста зле. Преди да резервирам се обадих да попитам не може ли настаняването да не е на полупансион, понеже така или иначе вечеряме навън, но ми обясниха, че нямало как, само такъв тип им било настаняването.

Все пак решихме да рискуваме  Crazy Дано не сме сгрешили.  Peace

# 2 016
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Вчера се върнахме от Велинград. Бяхме в хотел Алегра с ваучери от Грабо. Стаята ни беше чиста и много уютна. Взехме си ваучери със закуска и вечеря - храната беше хубава и вкусна(само закуската не беше на блок маса, както пишеше в офертата, а пак се избираше из между 4 варианта, но това не беше проблем). Водата в басейна е топла, а в джакузито в първия момент направо гореща, но после става много приятна и стояхме там доста време  Grinning Офертата ни включваше подарък масаж - също много приятен. Персоналът е любезен. Като цяло сме много доволни от престоя си в хотел Алегра.

Последна редакция: сб, 18 мар 2017, 14:26 от ❇Sisi_91❇

# 2 017
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте, тъкмо се връщаме от Роял Спа. Като цяло сме доволни. Прекрасни сауни и парни бани, руската баня е добра, лакониуми има два където сам си избираш температурата на леглото, хубав топъл външен басейн, вътре също има топлички, вътрешно и външно джакузи.. Липсваше ми обаче един басейн с много топла вода. Храната на закуска е прекрасна, вечерите бяхме на блок маса, пак беше вкусно. Не съм доволна от отношението на персонала в спато - исках да си запиша масаж на яка, а те се опитаха да ме убедят, че не можело така.. Или цяло тяло или да ме прегледа кинезитерапевт и там още някакви процедури.. естествено за пари ставаше дума. А! и много важно - не запазвайте през букинг -> хотела има крило Б (което според мен е за тези резервации) там леглата са отвратителни, с продънени матраци, също така няма асансьори и се обикаля страшно много по студени коридори. За това се обаждайте по телефон и искайте стая с лесен достъп до басейните.

# 2 018
  • Мнения: 432
Здравейте и от мен!Преди няколко дни посетихме Роял спа.Стаята беше чиста, но немога да кажа същото за вътрешното джакузи.Имам забележки към температурата на водата, в басейна до външното джакузи и малки пропуски в обслужването на персонала.Храната не бе лоша, но и нищо особено, не съм впечатлена.Впечатлена съм от размерите на спа зоната, което е и предпоставка за една  спокойна почивка.
Относно Booking , последните ни посещения до Велинград са именно с резервации през него, ами стаите са с прекрасна гледка и близо до спа зоната.
Като равносметка бих посетила хотела отново

# 2 019
  • Варна
  • Мнения: 913
Ние избрахме Акватоник. Като цяло сме доволни. Лично аз бих повторила. Разбира се имаме и забележки. Бяхме през седмицата, така че беше спокойно. Но пък се оказа, че анимация имало през уикенда или ако се съберат повече от 10 деца. Ами бяха повече от 10, но уви..
По отношение на спа центъра съм доволна. Разнообразен, голям, същевременно почти не се засичахме с други хора. Всичко беше чисто, поддържано. В новата част имат басейн с аерофлорация, "масажори" за гръб/кръст, контрастни мини басейни с 18градуса и 40 градуса, водни оръдия, дори за генитален масаж..  Mr. Green Детски басейн 65см. Пак в новата част са направили руска сауна, солна парна баня, солна стая и още един приключенски душ(различен е от другия). Водата в басейните беше топла. Навън правеха ремонт.
По отношение на ресторанта - всяка вечер имаше различни салати, различни постни и месни ястия, различна риба(бяла риба, толстолоб, шаран, скумрия), скара. Закуската също богата - задължително банички, пържени филийки или мекици, гофрети и палачинки, които приготвят пред теб, изобилие от плодове. Обслужването малко куца(персоналът си позволяваше да се храни, докато има 1-2 маси с клиенти, едната сервитьорка заля детето с ядене на единия обяд, не изчакваше да се доизкажем.. ), но пък имаше оплакване и веднага взеха мерки.
В двойна стая + ни беше достатъчно комфортно и широко, въпреки двете деца. Ние бяхме с голяма спалня, двойно разтегателно диванче, а нашите приятели с две събрани единични легла, с пружинени матраци и пак двойно разтегателно диванче, а уж пак същия тип стая избраха. Стаите са чисти, хавлии се сменят всеки ден независимо къде ги оставяш. Имаше халати и за децата. Но нямаше дози шампоани и балсами, а някакви дозатори с течен сапун ли кой знае какво..
Откарахме и няколко предиобеда горе на Старина. Пистата имаше доста сняг, влека работеше и беше толкова яко спокойно и красиво. Качихме децата и на теснолинейката. Искахме да отидем и до Дорково или на езда, но не ни стигна времето за всичко. Другият път задължително поне за 7 дни.

# 2 020
  • Мнения: 3 281
MiRa благодаря за споделеното.

# 2 021
  • Мнения: 2 742
Някой ходил ли е в Олимп?
И аз се интересувам от Олимп, моля за отзиви. Интересува ме дали е подходящ за деца? Не се вижда да има малко басейнче или по-голямо джакузи, които да стават за плицикане на малките

# 2 022
  • Мнения: 2 133
Писано е за Олимпа.Няма детски басейн.Наистина ли питаш за джакузи за плицикане на малките? Joy

# 2 023
  • Мнения: 13 204
За Олимп:
+ водата е много топла, идеална за деца. Няма детски басейн, но има много плитка част, която става за малките
+ много добра певица, чудя се какво търси на това място, определено има талант и чар

- Хотелът не е нищо особено, леко грозничък
- външният басейн не работи

Храната не е лоша.

# 2 024
  • Мнения: 102
Здравейте! Много моля за помощ, понеже нямам много време да изчета цялата тема.Търся хубав хотел във Велинград с всякакви глезотини.Цената не е от значение Понеже ще сме за 1 нощувка и няма да излизаме от хотела искам всякакви екстри -ТОПЛИ басейни (външен работещ е бонус), топила, парни бани, солни стаи и каквито там се сетите неща. Разгледах Макси и на първо четене ми допадна, но все пак искам и други насоки. Мерси. Трябва ми спешно за да резервирам.

Общи условия

Активация на акаунт