В града,на море или планина,ние "работим"за втората черта!Бъдещи мами над 35

  • 24 275
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 201
Благодаря сърдечно на всички, които ме поздравиха за новата работа!  bouquet
Цвети, не ми беше първи ден. Утре става 1 седмица, откакто започнах. Колежките са готини и се държат много добре, колеги нямам.
Добре дошла на Юли!
Нищо друго не запомних. Вниманието и мислите ми вече са насочени другаде .. Crazy

# 706
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Моля, някой да обърне първата снимка в новия албум, че нещо не ми се получи Mr. Green

# 707
  • Мнения: 13 975
Манди, честита ти тапия  Grinning вече ще пиеш айрянче и ти като мен  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 683
Момичета, малко помощ.
http://prikachi.com/images.php?images/669/8267669k.jpg
Мислите ли,че е имало ову? Сложих и графиката на БТ в подписа си. Меря я по различно време- между 4 и 7 сутрин,като не съм имала повече от 3,5 часа сън.
Утре съм на работа чаааак  от 17. Нямам търпение да ви изчета.  Hug  bouquet

# 709
  • Мнения: 8 533
Магнетче, радвам се, че вечи нямам нищо общо с новите ти работодатели Wink
Манди, честита тш тапия!

# 710
  • Мнения: 13 975
Дидка, моят опит с тези тестове е изключително скромен и не мога да помогна, но има специална тема, в която можеш да попиташ. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=846114.0;topicrefid=19
 

# 711
  • Мнения: 3 406
Манди, не съм решила още да го сменям док. Но да, сериозно мисля по въпроса. Има доста неща по процедурата, които ме тормозят. Но първо ще му дам шанс и ще изслушам какво има да каже. Ако изобщо има какво. Ама не искам сега да пиша подробности. След срещата ще си систематизирам цялата информация и обърквация в главата и тогава. Изследванията ги искам, за да се опитам аз сама за себе си да си изясня някои неща. Мисля преди да вземам каквито и да било решения да направя и една консултация в Мемориал, а може би и в Надежда при Персенска. Така или иначе следващата процедура ще си я плащаме изцяло сами. Този път искам да чуя ясни и точни планове преди да започна, просто нещо различно от "къс протокол".

Ние в петък ще сме в Стара Загора, ако сте още там може да пием по кафе след прегледа. Часа ми е от 10,40

# 712
  • Мнения: 1 434
А аз днес приключих с последния по-голям проект (не че нямам тепърва да пиша неща по него, ама поне минаха всички събития) и се възнаградих с прибиране вкъщи в 5 часа, женско списание и климатик. Като няма с кво друго да се възнаграждавам, с това ще е ...

Манди, взимам те на отчет, само да се върнеш. Не само диета, ами и упражненийца иска таз работа.
Скрит текст:
Веднага мога да споделя как ми се отразиха 3-4 месеца активност - с 5 кг надолу без да прекалявам с диетите

# 713
  • Мнения: 13 975
А аз си мисля с Манди да тестваме новооткритите фитнес зали наоколо  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 2 501
Аз съм тоталното опровержение на всички теории на д-р Стефанов, макар че забременях точно от него.  Joy На повече от 85 кг и ръст 160.  Embarassed Но е факт, че свалих кг преди опита, той така поиска.

# 715
  • Мнения: 3 406
Кейче, а да знаеш на снимките изглеждаш поне 175  Mr. Green  Съвсем сериозно го казвам!
Как е сладката Димана? Ти как си?

# 716
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
оф, килограми  ooooh! заковах на 74 и не мога да мръдна надолу  Tired

# 717
  • Мнения: 8 533
Дидка, изглежда по тестовете да е имало. Кекса почва да се бърка в деня на първия положителен. Мисля Рансън е специалиста в групата.

# 718
  • Мнения: 3 535
Манди , както обичам да си хапвам , хич ама хич не ти завиждам! Обаче резултата си заслужава Simple Smile
Танзу , късмет .
Дидка , тея тестове много сложни бе!Единия на положителен ми прилича  newsm78 Аз едни евтини от ибей си бях взела. Ама верно питай в темата
Тъй , ще пиша писмо на дядо Коледа да ми донесе това за подарък
Скрит текст:
или направо :
Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 13 975
Перу, като почнеш да гониш Ида по градинките ще ги смъкнеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт