В града,на море или планина,ние "работим"за втората черта!Бъдещи мами над 35

  • 24 287
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 501
Танзу, да не споменавам, че ако трябва да сме точни, съм тапичка 1,59 м.  hahaha
Добре, че следродилния период ми действа добре на отслабването, та има шанс да се видя отслабнала.

# 721
  • Мнения: 1 933
Успях да ви изчета! Ама колко ми остана в ума е друг въпрос...
Кали  Hug браво на борбеното бебче и мамка му! Честити ти сини гащи! Колкото и да съм изненадана от резултата  Wink Браво на Калинчо! Нали това име си бяхте избрали?
Илейн, ти как си? Как се справяте с кръщелничето?  Heart Eyes
Ина, страхотно котешко одеалце! Много хубаво си го направила. Вдъхнови ме и аз да се заема  Heart Eyes
Уанче  Hug Приготвихте ли ученика? Нали не му се сърдиш повече? И аз да кажа - когато една врата се затваря, се отваря друга  Heart Eyes
Ева, добре дошла  Heart Eyes И аз споделям мнение, че инсеминация си е жива загуба на време, финанси и нерви. Нашето коте сътвориха в Надежда. НО там се чака толкова много, комуникацията с лекарите е толкова мудна/трудна, че едва ли бих отишла пак там, ако нямахме замразени. С теб може би ще се видим на срещата във Варна през август? Тогава ще си побърборим повече.
Аз да докладвам -имаме билети с Бела за 7 август. Планът за връщане е на 2 септември - папито ще дойде да ни вземе на 28 август. Чакам дата и място за среща  Mr. Green
За количките - кой каквото си харесва да си купува и да вози. ММ избира нашата. Тук ми идва малко голяма, но не мисля, че бих я заменила с друга. Ние си я харесваме, бутаме си я с гордост и кеф заради самата количка и заради пътника в нея, Бела се чувства вътре чудесно, хората се обръщат да я гледат  Mr. Green (изглежда не е популярна във Франция).
За губенето в майчинството - не знам дали съм се (за)губила, мисля, че по-скоро не. НО е много лесно да се загубиш... За мен първите 3 седмици минаха като в сън. Толкова ми е размито всичко, че нямам ясен спомен кога, какво и как. В момента в който останах сама вкъщи с Бела, след двуседмичната опуска на ММ, стресът ми намаля чувствително и нещата започнаха да си идват по местата. Вярно, някои неща се промениха, но не неочаквано. поне не за мен. Не очаквах, че ще се боря с един депресиран татко, но и това се оправя.
Сега се наслаждавам на времето с Бела - само ние двете в 5 сутринта на разходка по плажа в Кан. Бела спи вързана по памперс за мен в слинга - невероятно усещане. Главица, облегната на гърдите ми, ръчичка търсеща допир с мама, спокойно и синьо море (липсваше ми мириса на водорасли), тук-там спящи по плажа, тишина и спокойствие.
 Hug Hug Hug Hug за всички!

# 722
  • Мнения: 1 512
Кей, успех с килограмите и много целувки на Димана.
Дари, браво за начертания план.
Манди, успех и на теб в борбата с килограмите.
Нямаше драми при оставянето на каката. За Коледа ще си дойде. Ходила е на интервю в общообразователно училище и е приета в осми клас с германчета.

# 723
  • Мнения: 1 933
Танзу, Даре  Hug темата за родителите и при нас съвсем скоро ще стане актуална... Родителите на ММ са доста по-възрастни от моите, но свекърва ми няколко пъти е казвала, че са си заделили пари за дом за възрастни и за погребение... Майка ми очаква някоя от нас да я прибере тук и да я гледа като писано яйце. Баща ми е див българин и до посления си дъх ще си чопли в земята, ще пие ракия напук и той не знае на кого и ще си проклетясва по шопски... Там за дом за възрастни не може и дума да се издума, но и домовете в Бг не са като домовете в Швейцария... Не искам да мисля дори какво иде...
Манди  Hug бебето е голям мотиватор. Тренирах всеки ден в продължение на поне 3 месеца преди да забременея с Бела. Сега си чакам програмата и диетата от Руми и започам отново.
Кей, с теб сме в една категория, аз съм цели 158см  hahaha Нагушкай Димана от нас!
Мамче, честита ти нова работа! Да ти е спорна и приятна!
 

# 724
  • Мнения: 192
Здравейте пак Simple Smile
Изчетох доста и наистина както каза Дара в главата ми стана каша. Много е трудно да прецениш и да решиш особено като не си се сблъсквал с това. Добре, че ви има Вас  Hug да помагате, коя както може.
От до тук прочетеното се хванах на клиника Малинов(д-р Калчев) и инвитро в Турция. Чувала съм а и тук чета доста добри отзиви за специалистите там.
perunika можеш ли да ми дадеш тел. на Калчев за да говоря директно с него. Или някоя друга от Вас момичета. Ще бъда много благодарна  Simple Smile
Искам да направя някоя и друга консултация и да решим накъде и какво, чееее времето лети.

# 725
  • Мнения: 8 533
Юле, клиниката излиза в отпуск от 1ви август. Обади се утре на регистратурата и ги помоли да ти запазят час за след отпуската им. Имате цял месец до тогава и време да направите първоначални изследвания. Ако ги нямате налични де. Спермограма и хормони. Така или иначе те са базови за разговор. Първо си говорите с доктора, после те преглежда и си говорите отново. 50 лв. е прегледа, телефонът го има в сайта им.

# 726
  • Мнения: 3 406
Коте, те моите родители не са чак толкова възрастни. Мама е на 63. Като сметнеш, че баба е на 86 и няма една бръчка, обгрижва се горе-долу сама ... Само отказва да излиза от двора навън, че е малко спъната в краката и последните няколко години пада няколко пъти от бързане. После гипсове и разправии. Аз за това се ядосвам, че не са чак толкова стари, а не искат да се погрижат за себе си!

# 727
  • Мнения: 8 533
Танзу, има едни подпирачки с 4 крака за баба ти. Сега ще ти потърся. Дават си по каса. Пиши в гугъла проходилка за възрастни. Това е мн устойчиво. Виж за баба ти.

# 728
  • Мнения: 192
Мерси Дара, доколкото проверих и Надежда почиват Август. Ще звънна утре за час Simple Smile
Да ще имаме време да направим изследванията и така с всичко да идем. Дано съм избрала правилната посока  Praynig

# 729
  • Мнения: 13 979
Джули или Юли (добре е да уточниш) в Надежда се чака около година за първичен преглед, вече не се звъни по телефона а се попълва онлайн формата им.

# 730
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Хоп и аз тук Simple Smile

Коте много хубаво звучи вашата почивка  Hug Аз съм добре иначе, като изключим почти непрекъснатото гадене, ама поне това ми напомня че съм бременна Simple Smile

Днес се наложи да кажа на работа, заради едни тежки кутии и неочаквано за мен веднага ми влезнаха в положение, Казаха че ще ми дават по - лека работа и ако нещо ме притесняв аведнага да им казвам - та това поне е хубаво Simple Smile

# 731
  • Мнения: 192
Здравей  amini Simple Smile
Всички ми казват Джули. Исках да отида на консултация при д-р Стаменов в Надежда, но нямам една година на разположение да чакам. Жалко е, че на тази територия истинските специалисти лил не са достъпни или ги няма  Twisted Evil

# 732
  • Мнения: 1 434
Джули, и вчера ти казах, че в Надежда наистина се чака много, както и защо е така. На тази територия истински специалисти има, пожелавам ти да откриеш твоя. И това определено няма да стане само по заклинания и препоръки на други момичета. Успех!

# 733
  • Мнения: 3 406
Дари, имаме такава проходилка. Не ще да я ползва. Ама тя бабетката се движи спокойно, просто я е страх. Ама по двора си излиза, чопли там, занимава се. Предполагам, че и автомобилното движение я стресира.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Браво на Калинчо! Нали това име си бяхте избрали?

Мииии,  не...  Laughing
Ама той да се роди жив и здрав, пък лесна работа името...

Общи условия

Активация на акаунт