Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 466
  • 649
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
hahaha,ама кви плочки обажда,а?

Алооооооу, мноУ сЪ размечтахте,'начи  Laughing
Ще взема го поогледам тоз 'убостник,ай от мен да мине  Blush (Галин,не на Галена  Flutter)

Ам'че кво им е,глей кви наперени каки  ooooh!

# 136
  • Мнения: X
Аз от вчера съм луд фен на Естас Тонне
Скрит текст:
 Crazy
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 21:34 от Анонимен

# 137
  • Мнения: 7 690
hahaha,ама кви плочки обажда,а?

Алооооооу, мноУ сЪ размечтахте,'начи  Laughing
Ще взема го поогледам тоз 'убостник,ай от мен да мине  Blush (Галин,не на Галена  Flutter)



Плочки всички можем.  Laughing Майтапът тръгва от факта, че Фики е част от онази група "нацепени батки", които са чували за "трениране" само на горна част. След две седмици боцкане с химия само върху ръце и корем се получава хибрид между Попай Моряка нагоре и приятелката му Олив надолу.

# 138
  • Мнения: 927
Ей тия ще ги пусна в пикливата тема:

# 139
  • София
  • Мнения: 10 825
Прескачам поп-фолк младежът и се пренасям при моят младеж  Grinning Това че не си дава играчките на "вънкашни" елементи не ми е най-големия дерт.... знам, че някак си ще се напасне в обществото. Проблемйт е, че той изпада в абсурдни състояния... защо сестра му му гледала филмчето, например, нещо, което по никакъв нячин не го ощетява. Дори бих приела скръндзотията да не искаш да споделиш с брат си една от 67-те солети от пакетчето, ама чак пък толкоз  Confused

# 140
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Антигона, благодаря! Изясни ми се. Мислех, че сигурно е нещо такова.

Онна, за мен е нормален такъв етап. Ще мине, ама сега се тормозиш.

# 141
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Она, кажи му, че после ще му върнеш филмчето Wink
Аз не се притеснявам от скръндзави деца. Даже ги уважавам. Бранят територия. После като ученик няма да дава да преписват от него Wink

# 142
  • Мнения: 5 940
Онна, знам, че не ти е лесно, но ми стана много смешно. Ще мине и според мен.
Открих какво ми се слуша https://www.youtube.com/watch?v=vBadAVsdixk

# 143
  • София
  • Мнения: 10 825
Наистина ли е нормално, сутринта със ставането си още преди да си е измил очите и да е закусил да ми заяви: "Иска да гледам филмчето за лошите коли и Макуйн, обаче Емма да не ми го гледа!"? И после да налита да бие сестра си защото и тя седи на дивана и гледа въпросното филмче?!
Направо абсурдно ми се вижда още докато го пиша. Аз имах голямото момче за стиснат и несподелящ, но в сравнение с малкият си брат той е най-широкоскроената душа на тази възраст. Направо в чудо се виждам с него.... и както казах навън това не ме притеснява особено (и без това в нашия квартал е пълно с майчици изповядващи веруюто "чуждото е наше, щото нали са деца" ) но се тревожа, че и вкъщи поведението му е същото. И това продължава вече повече от 2 месеца Confused

# 144
  • Мнения: 9 487
Странна музика сте избрали за днешния купон ама щом сте рекли...
Онна, малко ме напуши на смях с твоя сладур  Laughing не се сърди   bouquet

# 145
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Онна, децата са различни. Има такива периоди, отминават. Така или иначе, вие вкъщи го наблюдавате и коригирате поведението му, няма да стане по-зле. Той на колко е години?

# 146
  • София
  • Мнения: 10 825
Ще те видя аз, Жади, като проходи момчурляка и почнете да си дърпате лопатките в пясъчниците   Laughing Hug
Янче, на 3 и 2 месеца е вече. На есен ще тръгва на градина

# 147
  • Мнения: 927
Ъ, купон, аз отивам да простирам Naughty. Тая е ентата поред пералня. Утре още няколко. Те така. Wink Каквото и да правиш, домакинстването те преследва неотменно. Мразяяяяяя. ПП И съм и на работа. УРА.

# 148
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Онна, нормално е, ще мине. В първа група  се карат за една и съща играчка, независимо, че може да има две еднакви.

# 149
  • Мнения: 5 940
Аз по-скоро го тълкувам като страх от това да не му навлязат прекалено в личното пространство, а не като скръндзавост, егоизъм,  прекалено развито чувство за собственост. Иска си лично време , в което той ще си избира филмите и ще си ги гледа, така и за всяко нещо. Най-малък е и е нормално да се чувства до известна степен най-беззащитен. Расте в голямо семейство и малко или много, има както повече радости, така и повече заплахи.  И затова си брани нещата. Ще порасне и ще му мине. Сега точно е в период - чувствам се, искам да бъда голям, да си имам собственото си пространство, но знам, че не съм по-голям и силен от тях и те ще нахлуят.
п.п и друго се сетих - наблюдението ми върху моите деца е показало, че всъщност нападащото дете в повечето случаи е това, което има повече нужда от защита. То трябва да разбере, че е важно, независимо, че е по-малко, независимо, че изглежда по-яростно да защитава себе си. То го прави, защото има някаква причина. Естествено, съществуват си и възрастови особености- всички знаят войната на пясъчника, но освен тях в рамките на постоянното съжителство, има и други нюанси, които ние понякога не хващаме на пръв прочит.

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 22:37 от valerie

Общи условия

Активация на акаунт