КГБ = Клуб на Готините Баби - 160.

  • 65 146
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 250
Честит рожден ден на Ани. Да е жива, здрава с много късмет и сполука!

[

ЧЯнче, радвам се че екскурзията се е отразила на всички ви чудесно. А сега да имаш още по добри прживявания и с подаръка на Галена Hug
Фло, желанията на внучката са закон Grinning, трябва да се изпълняват няма как, пък нека дори да е само с деди, той важи за много момчета  Simple Smile
Исках още да попиша но ме налегна дрямка, може и да ми мине докато се кача до горе, но ще опитам все пак. Пък живот и здраве утре да се събудим и в нова тема. Целувки на всички ви без изключения милички

# 736
  • София
  • Мнения: 8 315
АЙША, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМИЧЕТО! ДА ИМА КЪСМЕТ И УСПЕХИ! ХАЙДЕ ДОГОДИНА БУЛКА, А ПОСЛЕ И ЛЮЛКА!


Мечето за Ани, цветята за мама Айша Simple Smile
Когато Петър ходеше на градина, беше научил " Егаси", но на ММ му се счуло друго и строго го пита: Ти от къде учиш такива приказки, а мъничето отговаря: Едни приказки уча от градината, други от улицата, а някои от телевизията. А Еличка лисичка ехидно се подсмива и тихичко мърмори: И аз ги знам тези приказки, ама съм умна и не ги говоря в къщи... Как да забравиш такива " шедьоври" Joy

Днес и австрийската ни сватя има рожден ден. Да е жива и здрава и тя! Обадих ѝ се да я поздравя, а тя ми съобщи, че мисли през ноември да ни погостува. У нас пак ще бъде весело. Дай Боже! hahaha Joy

ЯНЧЕ, като Светълчо и аз да кажа: Радвам се, че ви е било хубаво и интересно. Съжалявам, че само се чухме, но не се видяхме...  Hug Приятен път до Букурещ и обезателно да опиташ най-хубавата им бира - Урсус ( ударението на първото У. В превод значи мечка )

Дай Боже дъжд, дай Боже дъжд. СВЕТЪЛЧО, този молебен за дъжд е заради теб. Има дъжд, имаме си Светълчо, нЕма дъжд - нЕма Светълчо и свежите ѝ постове. Наистина съм за завиждане.  Joy Joy Joy

МАРИНКА и на мен ми прозвуча доста загадъчно, освен ако е имала като едно наум направата на една пломба Simple Smile А защо пък не любов с много момчета newsm78 Най-лошото е, като спрат да те подозират...Я по-добре сянката на подозрението да тегне над главите ни hahaha

БОРЯНКЕ, като гъби след дъжд растат внучетата. Моята на 3г.9м. ми пожелава такива неща, а твоите със сигурност още по-рано hahaha

Споменах тези, които са на седянка тази вечер. А мислех да си лягам рано... Утре съм на тръстиката.

БАБКЕ ЖАБКЕеее    ruporuu  phoneuu smile3552НЕма да се спи тази нощ... Ще ставам през половин час, да не изпусна новата тема newsm47

ПП Я да видя с кого се сбутахме на входа? С дружка Кари. Hug Права си - закон е и трябва да се спазват законите. Утре ще му вдигна акциите на деди Wink
Лека нощ и до нови срещи в новата тема. Бабка Жабка дали будува и майстори 161 тема, или е отмъркала блажено до голям Краско? Ще си проличи.



# 737
  • София
  • Мнения: 2 672

Честита да е Ани! Много любов и късмет й пожелавам!








Светле, Фло, видяхте ли сега колко съм загадъчна? (ударението е на ъ-то) Умрях от смях с вас! Жалко, че не си помислихте, че става дума за момче, хайде едно, не чак три. Фло, нЬе, нЬе е пломба. Други ми те нещица имам предвид.  Joy

Янче, да сте живи и здрави всичките и хубаво, че сте доволни от екскурзията. А на теб приятно да ти е в Румъния и аз ти пожелавам като Радичка на Флото - любов,  да сме скромни, с едно момче!  Hug

Лека нощ ви пожелавам, че ще си изгоря това, дето го творя. Във фурната е вече.  hahaha

# 738
  • Мнения: 18 366
https://www.facebook.com/miCCCP/videos/710142159087946/?fref=nf

# 739
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт