КГБ = Клуб на Готините Баби - 160.

  • 65 295
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323
 Ха добър ден! Според публикуваното от Борянка днес си имаме именичка.

 Здравче, да си жива и здрава и все така устремна!

                

 И все пак да не се минем днес без кафе:

                

 ХУБАВ СЪБОТЕН ДЕН И ЩАСТЛИВ АВГУСТ!

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 11:11 от Янче-то

# 77
  • Мнения: 5 373
Flo, нямам съмнение, че колежката начална учителка ви е харесала. Просто ние сме друга порода учители-отговорни, всеотдайни, обичащи учениците ни. Все пак помнете, че децата са във ВАКАНЦИЯ и не прекалявайте!

На всички момичета: приятни събота и неделя!

Скрит текст:
Преди малко влезам и чета постове от потребителки с непознати имена. Чудя се- всеки ден чета какво са писали моите приятелки, такива имена нямаше. Нещо много нови попълнения. Освен това една пише, че чака бебе. Ококорих се и тогава видях, че е темата Съпруги на военослужещи.Чудя се склероза ли ме гони или трябва увеличение на диоптъра на очилата.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 446
Добър ден на Здравкин ден!
ЗДРАВЧЕ, ЧЕСТИТ ТИ ИМЕН ДЕН. ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ( заложено ти е в името Simple Smile )


Аз събирам дисагите и пак ще упражняваме '' гичинг " Да гичиш, значи да носиш, на езика на ЯЖКА Simple Smile

Момичета, желая ви по-прохладна седмица.

ПП ГРЕТИ Hug, изпревари ме. Да, гледаме да не предозираме, но хубавото е, че тя някак ги спечели и провежда обучението като игра. В края на месеца ще ходи на някакво обучение, на което ще присъстват 30 начални учитли, избрани от цялата страна. Темата е Обърнатата класна стая. Обясни ми го така: Децата у дома ще учат новият урок, а в училището ще правят домашните. newsm78
Дали ще се справят???

# 79
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323

 И на мен ми стана интересно с тази обърната класна стая. Само се питам като ще учат сами новите уроци сами ли ще си задават и домашните, които пък ще правят в у-ще newsm78

# 80
  • Мнения: 18 765
Аз предполагам,че това  е  един определен урок ,а  не годишно обучение.Запалване на интереса.

# 81
  • Мнения: 1 065
Здраствуйте, милички, моички  Hug Hug Hug
Прибрах се от едно хубаво място, обаждам се само и ако ми е писано ще се пробвам пак ( и за пореден път) да ви настигна...
Не мислете, че съм неблагодарна, вие сте в сърцето ми, просто писането ми куца...
Прегръдки!

# 82
  • Мнения: 1 250
Привет девойки Hug
Последен опит и вдигам ръце #Cussing out
От сутринта #Cussing out се мъча да влезна в темата, чета ви чрез мейла, но нито от лаптопа нито от айпеда не ми се отдава да влеза .Дано успея сега да публикувам  иначе вдигам ръце. Е дъвкат и предъвкват сайта и от ден на ден по лошо става. Confused


Здравче, честит ти имен ден Hug. Бъди здрава, шеметна, но откажи се най сетне от "дипломата" Joy

Днес сме се отдали на мързел. Вчера зетко купи надуваем басеин и днес децата и мамка им си прекарват времето на хлад във водата,аз хладувам под климамика. Закуската свършихме към 11, сега ставаме от обяд, правихме барбекю и сега се облизваме сладко сладко.
Фло като те чета Mr. Green добре че при теб е само 24/7/1 (един месец Simple Smile ) щот при ме е обратно 24/7/11. За пояснение единия от 12 месеца в годината хващам самолета и далеко далеко где кочуют туманьi Joy



Имах предвид други неща да пиша но жегата ги изпари. Хубав уикенд да имате където и да се намирате Praynig Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте група. Днес от сутринта пораотих досега по служебни задачки.
Нещо ме обърквате-какъв ИД на Здравка? Реших, че съм сбъркала темата, но не-от днешна дата е.  newsm78 newsm78 newsm78

# 84
  • Мнения: 18 765
Здравка не знаеше,че има имен ден,осведомих  я надлежно ,но се оказва ,че  потъва под вода ,нейде  из русенските тайни местенца.Ще  я чакаме на връщане....а  дано ,а както се изказа ,надали.Нищо де ,времето е наше...Прегръща всички  и  пожелава  хубави неща.

# 85
  • София
  • Мнения: 16 171
Пак съм аз, пак съм си същата.
Поразходих се по топлото, сега отмарям.
Честит имен  ден на Здравка с пожелания за всичко най-хубаво!
Ако има и други именници в семействата - честити да са.
За обърнатата класна стая - не знам какво да мисля. Ами то така ще излезе, че няма нужда от учители.
Всеки ще си купи учебници и ще си обучава децата в къщи. На у-ще само за годишен изпит.
Мой разсъждения, не се вързвайте.

# 86
  • Мнения: 1 250
Е най сетне се отвори саита , мъча се от 45 мин

Ха наздраве


# 87
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 88
  • Мнения: 1 082

    Добро утро-хайде на кафето!Да отменя Янчето- а аз да ходя да се трудя.Приятен ден!!!

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323

 Добро утро и от мен! дидимити, благодаря за отмяната Hug Аз пък да почерпя с чайче:

               

 Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт