Сложен казус с чужденка - моля помогнете

  • 26 579
  • 401
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 513
Тя иска да роди това дете при условие ,че няма да го вижда,защото ти правиш всичко възможно да я изтриеш от живота му.Тя да няма път назад да си поиска детето.
Защо ? Да направи аборт.
Ти защо се натискаш да гледаш детето?Не си отговорен.Никой нормален не взвма дете от майка му за да си начеше някакви идеи.

# 76
  • Мнения: 6 214
Ето:

Имах много, живяхме заедно известно време, не беше само един път.  С извинение, тя ми казваше че "гол" го обича повече, защото го чувства "по-натурално" и е много по-приятно. Знаеше много добре какви са рисковете, и аз и казвах че може да се случи. Така че дотук с оправданията.
 

Кота,
а защо да живее тук значи да остане завинаги сама?  newsm78 Ти изперкал ли си?

# 77
  • Мнения: 19 267
Кукумицинка дава важно инфо в тази мистерия. Мисля, че от първоначално значение е, че тая мома не може току тъй да е взела виза за европейска държава и да е дошла тук и да е поживяла доста време. Тия визи нали са срочни?
Защо доста време? Той каза, че е туристическа виза. Дошла е, може сама, може със семейството си, правили са секс и е забременяла, аз не видях съжителство.


Няколко пъти писа, че основният проблем бил, че момата нямала финансови възможности да идва често тук. Това не е основният проблем, ако е от ислямска държава със строги норми. А иначе писа, че са живели заедно.

Изобщо не ми се връзва историята, сори.

# 78
  • Мнения: 4 292
Сори, значи аз съм в грешка.
 Мен подробностите не са ми интересни, просто Деси е права, защо да поемаш такава отговорност, променяща 3 живота, ако може аборт и след време всеки ще си създава деца, с когото когато реши?
 Да остане сама го приемам, че семейството и ще я отхвърли.

# 79
  • Мнения: 6 214
Щото пък тя била искала там след време да започне на чисто с нов човек. Е как ще започне на чисто като вече ще има дете? Това едва ли ще остане скрито, все пак сме 21 век. Каквото и да направи, ако роди детето, не може да остане скрит този факт, според мен. Независимо къде ще го роди, в коя държава. Светът не е толкова голям. Разсъждавам си.
Нашия автор или се прави на дръж ми шапката или има някакво много извратено мислене.  Peace

# 80
  • Мнения: 4 292
Щото пък тя била искала там след време да започне на чисто с нов човек. Е как ще започне на чисто като вече ще има дете? Това едва ли ще остане скрито, все пак сме 21 век. Каквото и да направи, ако роди детето, не може да остане скрит този факт, според мен. Независимо къде ще го роди, в коя държава. Светът не е толкова голям. Разсъждавам си.
Нашия автор или се прави на дръж ми шапката или има някакво много извратено мислене.  Peace

 Не е извратено, просто ти го гледаш като майка, а той идея си няма, бъдещ баща нищо не значи.
 Мъж никога не може да разбере майчините трепети и как променят женската психика.

# 81
  • Мнения: 71
Щото пък тя била искала там след време да започне на чисто с нов човек. Е как ще започне на чисто като вече ще има дете? Това едва ли ще остане скрито, все пак сме 21 век. Каквото и да направи, ако роди детето, не може да остане скрит този факт, според мен. Независимо къде ще го роди, в коя държава. Светът не е толкова голям. Разсъждавам си.
Нашия автор или се прави на дръж ми шапката или има някакво много извратено мислене.  Peace

 Не е извратено, просто ти го гледаш като майка, а той идея си няма, бъдещ баща нищо не значи.
 Мъж никога не може да разбере майчините трепети и как променят женската психика.
Защо сматяш, че присъствието на майката в живота на детето би било по-значимо от присъствието на бащата ? Да не говорим, че майката няма да има финансова и материална възможност да се грижи за детето ?  А за аборт - никога не е стоял въпроса

# 82
  • Мнения: 6 214
Ние те питахме какво ли не, обаче ти повтаряш все едно и също...  ooooh!
Да не говорим, че майката няма да има финансова и материална възможност да се грижи за детето
нямала възможност... кой го реши това? Ти ли?

# 83
  • Мнения: 19 267
Материалното и финансовото положение на нещата не ме притесняват.

Да не говорим, че майката няма да има финансова и материална възможност да се грижи за детето ? 

Щом нямаш финансови притеснения, какъв ти е проблемът да ходиш ти да виждаш нея и детето няколко пъти годишно? Със сигурност за теб като европеец, член на ЕС и мъж има по-малко визови ограничения, отколкото за нея.  Или да ѝ даваш пари да се грижи за детето?

# 84
  • Мнения: 4 292
Kota, тук и мен ме губиш в казусът си! Наистина ли питаш кой е по-значим за едно дете? И не, не опира само до средства, то роди ли се някак ще се гледа, но майката не можеш да я замениш, можеш много да се постараеш, но ти в момента дори не плануваш с любов към детето, а с прагматизъм!

Кукумицинка, не иска да дава, за дете, което няма да вижда, леко извратено ми се вижда, ама той си знае.

# 85
  • Мнения: 19 267

Кукумицинка, не иска да дава, за дете, което няма да вижда, леко извратено ми се вижда, ама той си знае.

Че кой го спира да ходи да го вижда колкото си пъти иска. Човекът нямал финансови притеснения.

# 86
  • Мнения: 6 214

Кукумицинка, не иска да дава, за дете, което няма да вижда, леко извратено ми се вижда, ама той си знае.

Че кой го спира да ходи да го вижда колкото си пъти иска. Човекът нямал финансови притеснения.
Той не помни какво е писал преди 2 минути. Противоречи си постоянно. Нещо не е читав в главата.

# 87
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Материалното и финансовото положение на нещата не ме притесняват.

Да не говорим, че майката няма да има финансова и материална възможност да се грижи за детето ? 

Щом нямаш финансови притеснения, какъв ти е проблемът да ходиш ти да виждаш нея и детето няколко пъти годишно? Със сигурност за теб като европеец, член на ЕС и мъж има по-малко визови ограничения, отколкото за нея.  Или да ѝ даваш пари да се грижи за детето?

Абе четете бе хора....ако тя запази детето, веднага ще я омъжат, за да прикрият срама.
Кой мюсюлманин ще позволи няколко пъти годишно да идва някакъв неверник и да взима детето, а покрай детето да говори  и с жена му?
Това е абсурдно..вие познавате ли мюсюлмани в собствената им среда?
Аз живея в такава среда. В България обаче свободата на жените мюсюлманки и по-голяма, но и тук никога уважаващ себе си мюсюлманин няма да позволи някакъв си да идва да взима детето, което е осиновил и да общува с жена му. Голям скандал ще е.

# 88
  • Мнения: 6 214
Мишел, това е ясно на всички. Ама той сега ли разбра, че тя е мюсюлманка или още като топеше чушката?  Embarassed  Laughing Това не са българките, дето се чукат как си искат и правят аборти по няколко на година. Ааааа, почва да се ядосвам.  Laughing Laughing

# 89
  • Мнения: 4 292
Момичета, аз чета и пиша с ясното съзнание, че някой ни будалка, ама карай подарих си съботния следобед Laughing

Е тоя мюсюлманин с отворени обятия ли ще приеме едно малко kotence78 Simple Smile?

(Всъщност Кота на гръцки е кокошка, интересен ник Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт