Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 154
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 519
за Белия списък - Татяна от салон Тиара в Пловдив

# 46
  • Мнения: 398
Имате ли някакви впечатления от Салон НоуХау (на ул. Любен Каравелов, София) Confused

# 47
  • Мнения: 4
Здравейте пак съм аз ! Преди няколко дни добавих в белия списък фризьорката Сиса за Стара Загора, при която ходих и уж ме бодстригваше добре, но преди няколко дни като ходих така ме офъцка, че се наложи да ме подстриже 2 пъти, за да стане дължината, която исках Confused Close #2gunfire.... направо не знам какво и стана, но както и да е важното е че няма да ходя при нея повече.

# 48
  • Мнения: 3 260
И преди съм писала, че съм довлна от Таня в Пловдив до Пицария Верди в Тракия. Всеки път се харесвам след нейно подтригване, а косата ми остава в хубава форма по 3-4 месеца. Самата тя е симпатична, а подстригване и изсушаване на средно дългата ми към дълга коса е 7 лв.

Оставала съм разочарована и след подстригване за 60 лв. в скъпи салони.

# 49
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 060
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet

# 51
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink

# 52
  • Мнения: 978
Момичета , препоръчайте ми салон в София дето правят хубави балеажи , чудя се между Стефан, Мърфи или Коко .Помагайте bouquet

# 53
  • Мнения: 727
Момичета , препоръчайте ми салон в София дето правят хубави балеажи , чудя се между Стефан, Мърфи или Коко .Помагайте bouquet

Боби Сапунджиев - Урсула, също много добре се справя с боята. Аз съм с балеаж, правен от друг фризьор първоначално. При Боби ходих два пъти за "поддържане" на балеажа и съм доволна много.

# 54
  • Мнения: X
Благоевград:

За белия списък: Илиян, салонът му е над общежитията на АУБГ, също и колежката му - Елена. Оправиха косата ми, която беше в безнадеждно положение  Hug

За черния: Георги, работи при градската градина, салон Gesh

# 55
  • София
  • Мнения: 2 060
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink


Денси спомена Ева, по-горе. Аз лично ходя от години само при Мърфи и не мога категорично да препоръчам друг, но...той ги подбира и следи непрекъснато какво се случва, така че мисля, че са добри всичките му фризьори.

# 56
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink




Денси спомена Ева, по-горе. Аз лично ходя от години само при Мърфи и не мога категорично да препоръчам друг, но...той ги подбира и следи непрекъснато какво се случва, така че мисля, че са добри всичките му фризьори.

Благодаря. Ева на Графа ли работи? Трябва ми препоръка за фризьор който работи там, нямам време да ходя в др. салони на Мърфи, ще бъда в БГ само за 3 дена. Или може би др. фризьрски салон някъде в центъра?

# 57
  • София
  • Мнения: 2 060
Да на Графа е. Обадете се предварително или запазете час през страницата им. Гъвкави са и ще реагират адекватно.

# 58
  • софия
  • Мнения: 134
Да на Графа е. Обадете се предварително или запазете час през страницата им. Гъвкави са и ще реагират адекватно.
Благодаря. А Ева каква се води- топ коафьор, арт директор? Каква сума да приготвя за боядисване и подстригване на коса до раменете?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 060
Арт директор е самият Мърфи. Не знам точно каква се води Ева. Може би е топ. За цени бих препоръчала да се ориентирате от сайта. Трудно ми е да преценя колко ще Ви струва.

Общи условия

Активация на акаунт