Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 219
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 600
Момичета,кажете къде да се обезцветя,моля  Thinking

# 76
  • София
  • Мнения: 630
Като колорист и фризьор препоръчвам новият салон Средков в Овча купел.
Любомир Средков работи невероятно с боите. Имам впечатления от около година и половина. Редовно боядисване,цяла коса, само корени(изравнен цвят винаги). Работи с 3 бои, вкл. Insight i Alfapharf.

# 77
  • Мнения: 10
Аз съм доволна от Пепи Студио ШИК.Винаги усмихната ,може всичко и има всякакви нови модели уреди за терапии на косата.

# 78
  • Мнения: 646
И си направи регистрация за да я похвалиш ли newsm78

# 79
  • Мнения: 1 042
Здравейте, прекрасни!

Предстои ми абсолвентски бал и ми се ще, тъй като косата ми е до раменете, да я вдигна, защото танци - това онова. В този смисъл търся фризьор, който да може да се справи с това. Не знам защо съм се ориентирала към салоните на Мърфи, може би, защото живея в центъра.

Може ли да ми препоръчате други добри фризьори за официална прическа?

# 80
  • Мнения: 2 223
Момичета, които ходите при Любо в Мърфи, знаете ли къде се е преместил? Казаха ми, че не работи вече там Sad

# 81
  • Мнения: X
Преди  три години бях попаднала на една ужасна фризьорка в София. За съжаление не мога не да си спомня името ѝ, но си спомням как изглеждаше- дебела, с изрусена до бяло коса, много бяла и изключително некадърна... Изгори ми косата при къдрене, като преди това я подстрига така, че направо ми се доплака. И накрая буквално ме наруга, че  едва ли не косата ми била виновна. Жалко, че не мога да си спомня къде беше салона. И името ѝ беше нещо с К - Камелия или Ками, нещо такова май беше. От тогава не съм стъпвала в салон. Добре, че не живея вече в София...

# 82
  • София
  • Мнения: 2 061
Не че нещо....., но искрено ме разсмя с това мнение!
Не може от някаква некадърна гаражна фризьорка да правиш изводи за всички фризьори в София. Това е, как да кажа?! Меко казано неадекватно.

# 83
  • Мнения: X
Не че нещо....., но искрено ме разсмя с това мнение!
Не може от някаква некадърна гаражна фризьорка да правиш изводи за всички фризьори в София. Това е, как да кажа?! Меко казано неадекватно.
хм, не беше много "гаражна", имаше си хубаво студио, само, че тогава, а и сега не съм по запомняния на имена на квартали и улици... Но просто исках да я опиша, ако има шанс да предпазя някого.... Хм, тъпо се оказа, съгласна съм... Smiley

# 84
  • Мнения: 140
Препоръчайте ми фризьор в Балчик?
Налага ми се да бъда там и ще ми е необходим добър фризьор.

Предварително ви благодаря!

# 85
  • Мнения: X
Някой ходил ли е във фризьорския салон на Солунска малко преди магазина на GANT,мъжкия,но на другия тротоар,не му запомних името,едно готино момче работи там?

# 86
  • София
  • Мнения: 6 264
Събирам мнения за Beauty salon MARI в Младост 2

# 87
  • София
  • Мнения: 462
Привет,

моля, ако някой е открил къде се е преместил Любо /от Мърфи/ да сподели в темата или на лични. Направо ми иде да си изгриза ушите от яд, че за толкова години не му взех номера!

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 402
Привет,

моля, ако някой е открил къде се е преместил Любо /от Мърфи/ да сподели в темата или на лични. Направо ми иде да си изгриза ушите от яд, че за толкова години не му взех номера!

Все още ли никой не е открил дали и къде работи Любо, след като вече не е в салони Мърфи?

# 89
  • Мнения: 315
Моля, препоръчайте ми фризьор в София, който хем да махне цъфтежите ама косата да си запази дължината. Много ме е страх, последния път ме офъкаха жестоко, а ми предстои важно събитие!

Общи условия

Активация на акаунт