Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 204
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 600
Може ли снимка на косата след балеажа от тази Яница? Интересно ми е какво се е получило 🌺

# 121
  • Мнения: 383
За белия списък: салон Phiba, София. Скъпо, но много качествено подстригване и сешоар.

Ходих и при Краси от салон Валентин Лозенец. Отказа да ме подстриже както искам, като каза че не може Thinking Не знам дали беше искрен, или просто не искаше да ме подстриже така. Но е факт че досега само 2 фризьорки са успели така да ме подстрижат. Та, той ми направи каре, което аз не исках особено, но беше единственият вариант все пак да ме подстриже някак. Доста се постара и наистина прави хубави invisible пластове.

# 122
  • Мнения: 872
Краси е страхотен! Карето му е без грешка. Много старателен и винаги с реалистично мнение.

# 123
  • Мнения: 140
Teodora, цените при Яница от юни вече не са същите като преди, понеже вече не е само тиймлидер а и ambassador, както и още други фризьори от веригата вече отскоро са такива и цените при тях съотнетно са вече по - високи. За това, което аз исках на косата бях пресмятала преди и излезаше 400 и нещо.. Та, колко да е по-добре 😃 иначе мисля, че добре се справят по това, което съм гледала.

Много странно, супер висока цена е това, да няма обезцветяване? На мен никога не ми е  излизало повече от 170лв -180 като си правя терапия, но явно зависи какво си правиш. Аз си правя балеаж с матиране, подстригване и сешоар при Яница, и съм супер доволна. Студен рус цвят с тънки бейбилайтс. Да, след това е тази цена, от преди месец и нещо


Когато няма час при Яница съм при другите момичета там ми е около 120лв всичко, но си предпочитам Яница.

Последна редакция: чт, 11 ное 2021, 23:15 от TeodoraBulgari1

# 124
  • София
  • Мнения: 862
За белия списък и то за този, който свети от белота-Татяна Желева, студио "Съни" на Антим 1-ви, София. Правя само подстригване и сешоар, но винаги излизам, като принцеса от там и получавам комплименти за прическата от познати и непознати.
За разлика от излъсканите салони с по 100 фризьора, в салончето работят само две жени и винаги е приятно, спокойно и човек може да изпие едно кафе с кеф. Цените са нормални (според мен), средния диапазон. Нито е скъпо, като в "Мърфи" и "Ноу Хау", нито прекалено евтино.

# 125
  • Мнения: 383
За белия списък и то за този, който свети от белота-Татяна Желева, студио "Съни" на Антим 1-ви, София. Правя само подстригване и сешоар, но винаги излизам, като принцеса от там и получавам комплименти за прическата от познати и непознати.
За разлика от излъсканите салони с по 100 фризьора, в салончето работят само две жени и винаги е приятно, спокойно и човек може да изпие едно кафе с кеф. Цените са нормални (според мен), средния диапазон. Нито е скъпо, като в "Мърфи" и "Ноу Хау", нито прекалено евтино.
Може ли инфо колко е скъпото в Мърфи и Ноу хау? Аз плащам 90 лв за подстригване и сешоар и се чудя дали съм ОК с тази цена?

# 126
  • Мнения: 3 050
Аз плащам 30-40 лв за подстригване и сешоар в София (средно дълга права коса), не казвам точно колко, защото обикновено си слагам допълнително ампула, купувам си от там шампоан и затова не знам. Другата седмица имам час, ако не забравя, ще се снимам след фризьора. За мен 90 лв за това са прекалено много.

# 127
  • София
  • Мнения: 6 263
Много или малко е относително понятие.
Зависи от претенциите за името и реномето на салона, който искате да посещавате.
На мен в 90-те ми влиза и боядисването на корен и предвид факта, че аз посещавам салона на по-малко от 20 дни понеже косата ми расте като луда, на мен 90 лева само за подстригване и сешоар ми се струват доста.

# 128
  • София
  • Мнения: 718
Моля, препоръчайте ми добър колорист в София, който по възможност да работи с Loreal  Professionel или Schwarzkopf.

# 129
  • Мнения: 7 755
Моля, препоръчайте ми добър колорист в София, който по възможност да работи с Loreal  Professionel или Schwarzkopf.

Йордан, Studio D в Борово.
Като колорист е много добър, работи с Loreal  Professionel.
Но обича да се олива с цените.
Ако решиш да ходиш при него, уточни предварително кое колко ще струва, за да не си неприятно изненадана накрая.

# 130
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря.

# 131
  • Мнения: 35
Здравейте,за белия списък Милена от салона на Мърфи на България. След тотално обезобразяване от предишен салон Стефан/лагера/ успя да направи форма и да запази дължина на косата.Много мила и работи бързо.

# 132
  • Мнения: 70
Здравейте, моля препоръчайте ми добър фризьор в района на Оборище и Гео Милев (без Rushell) трябва ми за подстригване и сешоар, последната ми фризьорка ме е подстригвала накриво дълго време...

# 133
  • София
  • Мнения: 1 716
Мики, Годес бюти, на Черковна!

# 134
  • Мнения: 863
Много или малко е относително понятие.
Зависи от претенциите за името и реномето на салона, който искате да посещавате.
На мен в 90-те ми влиза и боядисването на корен и предвид факта, че аз посещавам салона на по-малко от 20 дни понеже косата ми расте като луда, на мен 90 лева само за подстригване и сешоар ми се струват доста.
В кой салон си боядисваш корените и доволна ли си ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт