Белчин Бани

  • 2 052
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, мами:) искам да ви попитам някой има ли инфо, или да сподели мнение, на Белчин дали има къде изгодно да се нощува. Защото е близо до София има минерален басейн, но има един скъпарски хотел там, поне който аз знам де.А пък   и ми се иска като ходим за събота и неделя да преспиваме там, ако някой има добри оферти да предложи нещо.............

# 1
  • Мнения: 3 158
Минералния басейн към хотела ли е и ако да мислите ли,че може да го ползвате без да сте гости?Ако е така и ви е скъпо,може просто да си платите за басейна и да си се приберете в София-наистина е близо.

# 2
  • Мнения: 4
Ами не има отделен минерален басейн тип-градски плаж, но ми се иска просто да се възползваме и от чистият въздух, за това търся варианти за преспиване, на хубаво и тихо място за почивка през уикендите:)

# 3
  • София
  • Мнения: 565
Има поне две къщи за гости там с ниски цени. Ние сме били в тази http://www.bgvakancia.com/offer/4377/
 
Препоръчвам я, много любезни хора. Не знам дали може да се ползва басейна в хотела от външни лица.

# 4
  • Мнения: 4
Супер;)мерси много за инфото;)а като условия доволни ли сте?Wink))

# 5
  • София
  • Мнения: 565
Супер;)мерси много за инфото;)а като условия доволни ли сте?Wink))

Прилични са стаите с нови мебели и е чистичко. На двора има барбекю, което може да се ползва, а на първия етаж голяма трапезария с всякакви кухненски уреди и прибори. Може да си поръчате да ви приготвят и закуска, доколкото помня. Но не очаквайте лукс, къщата е с базово обзавеждане, но чиста и поддържана и с приятни собственици. За цената не се сещам, но определено беше не повече от 15-20 лв на човек.

Знам че има със сигурност още една къща за гости в селото, но не се сещам за името й, поразрови из нета. Може да има и други, напоследък се развива този регион покрай Цари Мали Град. За други хотели освен Белчин гардън" обаче не съм чувала

# 6
  • Мнения: 4
Сърдечни благодарности за инфото;)
Да наистина не би било зле да се развие региона, чист въздух,минерална вода, близо до София.....но както винаги в БГ нещата не се развиват определено, ако има как се-рушат.А имаме толокова хубави местенца в Прекрасната ни страна но.......

# 7
  • Мнения: 6 352
Сърдечни благодарности за инфото;)
Да наистина не би било зле да се развие региона, чист въздух,минерална вода, близо до София.....но както винаги в БГ нещата не се развиват определено, ако има как се-рушат.А имаме толокова хубави местенца в Прекрасната ни страна но.......
Ами точно там нищо не се руши,  а се развива и то много благодорение на собственика на една от най-големите  строителни фирми в България - Главбулгарстрой, Симеон  Пешов, който е роден там и в момента живее там със семейството си

Общи условия

Активация на акаунт