Февруарската дружина мина първата третина

  • 29 083
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 632
Ели, слагаи сини щъркели навсякъде, а после лесно ще смениш цвета на 3-4  от тях Simple Smile Simple Smile

# 676
  • Мнения: 151
Ох, аз ли  само още не знам какво ще е... ама хайде още малко Simple Smile))
  И аз , и аз  newsm12  а вече съм първи ден от 14-та седмица  Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 272
Ох, аз ли  само още не знам какво ще е... ама хайде още малко Simple Smile))
  И аз , и аз  newsm12  а вече съм първи ден от 14-та седмица  Rolling Eyes

И аз, спокойно Simple Smile но още малко ще изчакам - все един от двамата доктори тази или другата седмица ще каже нещо, надявам се Simple Smile

# 678
  • Мнения: 58
Ох само аз ли се надявам на второ момиче  newsm78 Хич не си се представям като майка на момче, много странно усещане. А и каката всеки ден ми казва "Мамо, не искам братче, искам сестриче!", май тя най-много се надява. Първо искаше бебето да е кака  Joy, ама като и обяснихме, че няма как, се примири със сестриче, та още се надявам да ѝ се сбъдне желанието, макар за сега да прилича на мъжко.

# 679
  • София
  • Мнения: 59
Ееее и розови ще има, те малко по-късно се виждат хихи  Heart Eyes
Иначе да ви се похваля сега си взех резултатите от БХС, всичко е 6+, нисък риск на всички изследвания  preggo

# 680
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Иначе да ви се похваля сега си взех резултатите от БХС, всичко е 6+, нисък риск на всички изследвания  preggo
Браво на теб, много се радвам за хубавите резултати   bouquet

Ели, слагаи сини щъркели навсякъде, а после лесно ще смениш цвета на 3-4  от тях Simple Smile Simple Smile
Между другото има логика  Peace Но сега като гледам ятото щъркели на първа страница , май са горе-долу наравно  Heart Eyes

PS : преброих ги - 4 розови и 8 сини... двойно повече  Peace

# 681
  • Мнения: 149
Да бе,никаква ме няма,ти ще кажеш!Тук съъъъъъъъъм  bouquet .Той ,доктора преди 2 седмици ми каза термин 11.02,ама нали ти обяснявах това с термините Wink .А за пола хич не дава да го видят бебо ,много срамежлив и бойно настроен го раздава,вече двама доктори гледат и не могат да кажат нищо.На феталната ръкомахаше и се въртеше ,не пожела да се покаже.Миналия ден на ЖК прегледа започна с хълцане,продължи с ритане и най-накрая демонстративно ни се обърна гръб hahaha .С характер сме от сега,чакаме си нашия доктор след 2 седмици на него да се покаже(предполагам) Joy

# 682
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Mierin,няма проблем че върви напред бебчо.Важното е да е в допустимите норми,а твоите са такива.Знам от док,че разлика от 7-10дена не е проблем.Пък и единия месец ако е напред следващия можр да нормално.Абе моя син все вървеше напред,та за туй сигурно се роди 4.300кг. #CrazyГотов изгледан ерген. Hug

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 632
остават още около 70 щъркела и тогава ще бройм пилците Simple Smile

и моя го видяха мъж, ама аз все си имам тайни надежди да не са го видяли като хората Simple Smile  все пак съм в 12 седмица Wink

# 684
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Миеринче, кой те гледа днес, мила? А терминът ти се мени всеки ден Simple Smile)

Ташков ме гледа. Останах доволна да ти кажа. Направи ми добро впечатление  Heart Eyes

Къде се губиш бе адашче  Heart Eyes Hug Знам, знам за термина  hahaha просто си споделям с теб  Heart Eyes

Деситка благодаря ти. То винаги ми казват, че върви малко напред и, че май ще е по едро бебе  newsm78 пък ще видим

Значи ергените водят  Heart Eyes

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 9 740
Ще ме прощавате, никакъв син щъркел не давам да ми слагате  Naughty Ще ме урочасате, не си го и помисляйте.  Crossing Arms
И на докторката казах - ако види момче да си трае, ще живея в заблуда поне до раждането Mr. Green Последна надежда ми остана с третото да вързвам панделки  Joy

# 686
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
1001% момче - слагай синия щъркел хиихи  stork-boy

Колко си пък сигурна  newsm78 не е ли рано още или си правила някой тест  newsm78

Моя братовчедка който също е бременна само, че е с 3 мес. пред мен си прави Пренатест, че имаше опасност от риск по нашите биоХимични глупости  #2gunfire но се оказа поредната проба грешка. Та тя покрай този тест си е направила още един та в 15г.с вече със сигурност знаеше, че е момиче.

# 687
  • Мнения: 646
Миеринче, кой те гледа днес, мила? А терминът ти се мени всеки ден Simple Smile)

Ташков ме гледа. Останах доволна да ти кажа. Направи ми добро впечатление  Heart Eyes


Аз по принцип при него се следя по ЖК, да не си и ти при него ? Утре съм записала час ри него за проследяване Simple Smile)) Нямам търпение вече Simple Smile)

# 688
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Не не съм мила при него. Днес ходих да се прегледам, че имах болки и попаднах случайно на него  Peace

# 689
  • Мнения: 287
Цитат
Моя братовчедка който също е бременна само, че е с 3 мес. пред мен си прави Пренатест, че имаше опасност от риск по нашите биоХимични глупости  #2gunfire но се оказа поредната проба грешка. Та тя покрай този тест си е направила още един та в 15г.с вече със сигурност знаеше, че е момиче.
Може ли да ми кажеш малко повече за тази грешка, че и аз си правих Пренатест и ми излезе резултат момче, пък на феталната ми каза докторката момиче.

Общи условия

Активация на акаунт