Грижи за косата – Тема 97

  • 88 764
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
Здравейте,

Адски отчаяна съм, почти на 17 съм, а косата ми вече започна много да капе! И преди се е случвало, но проблема беше в прекалено дългата и рядко подстригвана коса. Преди ~месец я подстригах (само цъфтежите), но сега косата ми капе и не знам на какво може да се дължи това. Изправям я с преса, но не всеки ден, най-много по 2-3 пъти в седмицата.

От къде може да идва проблема? Как мога да се справя с него? Ще се радвам да получа някой друг съвет. Heart

# 751
  • Мнения: 18 562
Добавки за коса,комбинирани витамини,маски домашни със зехтин,рициново масло,витамин А,обливки с коприва.Направи си и изследвания,ще ти кажат какви.
Иначе като добавки ти препоръмвам Приорин,Ревалид,цинк и биотин.Може да е сезонен косопад,може да е недостиг на витамини,от храненето,хормоните.И спри за известно време с пресите.

# 752
  • Мнения: 2 836
Ами факт е при мен, че не съм постригвала месеци и в момента нямам нито един цъфтеж, а имах периоди, в които имах и цъфтеж и експлозии. Ако не вярвате ще снимам.
Била съм на такава ножица, не знам дали е от нея или от проф. козметика и дом. маски.
Здравейте, може ли да споделите какъв е този метод за полиране ? И каква проф. козметика и маски използвате за коса ?
Спешна , крещяща нужда за увредена, суха, боядисана и нацъфтяла коса   Hug

# 753
  • Мнения: 18 562
трябва да се направи нова тема, ако изобщо ще има или да се заключи тази  Peace

# 754

Общи условия

Активация на акаунт