Лидл ::68::

  • 83 917
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 161
Благодаря на всички за отговорите за чопъра - навих се - ще си купувам. Дано да си "паснем" с него.
След като сложиш нещо в чопъра върти напред-назад бързо и ще видиш колко е удобен. Първият път не схванах посоката и да си призная не бях доволна, но след като схванах как става го ползвам постоянно вече една година. Става за домати, лук, чушки, ябълки, круши.... Колкото повече въртиш, толкова по-ситно става. Дано да съм ти била от полза и да останеш доволна Wink

# 46
  • Мнения: 341
Този чопър освен за мачкане и едро рязане на меки продукти за друго не става.

# 47
  • Мнения: 9 481
Аз взимам често от сьомгата, не я мариновам, а само леко осолявам и слагам черен пипер и пека на грил-плоча. Става без грешка и си запазва вкуса.

И аз така, само че ползвам шарен пипер, и поради липса на грил-плоча, ползвам обикновен тефлонов  Peace

Вчера взехме диня от бургаския Лидл-чудесна Peace

Бихте ли дали отзиви за "бандаж с гел" за Халукс валгус или кокалчета на палците на краката ..

# 48
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Дозаторите за фолио удобни ли са, лесно ли се реже с тях и дали стават и за хартия, макар че май са къси за нея?

имам и е ужасно неудобен хвърлих ги и двата. Някой взе ли тапеняке грила, добре ли пече и с термостат ли е

Мерси много

# 49
  • Мнения: 27 489
Аз пък помня, че имаше и доволни от дозаторите за фолио.... newsm78 Аз лично си купих от поставките за стена за 2 вида фолио и кухненска хартия ролка- на нея ножчетата за фолио са страхотни, режат чудесно. Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 9 481
Аз пък помня, че имаше и доволни от дозаторите за фолио.... newsm78 Аз лично си купих от поставките за стена за 2 вида фолио и кухненска хартия ролка- на нея ножчетата за фолио са страхотни, режат чудесно. Heart Eyes
Ще дебна и аз тези за стена  Peace
Имам от тези, отделните, които ще пускат сега-без ножове са, имат назъбен край, който помага за откъсването; но са много обемисти и не ме кефят  Crazy

# 51
  • Мнения: 27 489
MTV , мисля, че моята поставка я купих през февруари.... newsm78
Иначе и опаковките в които купуваме прозрачното фолио си имат назъбено, ама трябва да му хванеш цаката как става самото откъсване (не може да се сравнява с ножчетата на стенната поставка- като бръсначи са Simple Smile )....За опаковките на ал. фолио не знам имат ли назъбване.

# 52
  • Мнения: 68 643
Някой питаше за джегинсите от четвъртък- аз в петък си взех черен, доволна съм. Доста е еластичен, прибира...дебел е за сега, но за есента и зимата е чудесен. Мислех, че няма да има останали, особено черни, но за мой късмет ме огря... Laughing

Сьомгата редовно вземам, когато е на промоция и оставям във фризера. Ако парчето е дебело, го разрязвам ...за детето и без това я режа на лентички, не я пека на грил тигана цяла, така че се опича добре...Потвърждавам, че наистина има костици-последния път извадих три големи. Преди не съм забелязвала да има...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 320
аз съм доволна от дозаторите за фолио  Peace

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Дайте отзиви за този чопър от понеделник.


аз пък съм много доволна от него. Това е чопъра от който имаше много доволни миналото лято. Има си начин на въртене и всичко става много бързо и лесно. Утре ще купя още 2 за подарък Wink
+1 Peace
и аз много го ползвам!

# 55
  • Мнения: 19 482
Тази сутрин си купих стъклените кутии за храна и чопърчето. Дано да го харесам, аз ползвам електрически много често, но този за малко и набързо ми се стори по-удобен. Благодаря за съвета за въртенето, нямаше да се сетя   bouquet

# 56
  • Мнения: 13
Аз искам да похваля стелките за бягане Peace

# 57
  • Мнения: 1 805
Ножовете - кои са свестните- черните или цветните или няма значение?

Купите пластмасови ли са?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
да

а някой мерна ли мъжките обувки?стават ли  Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 6 028
В Италия почнаха дългите панталонки и затворените обувки: http://www.lidl.it/it/offerte.htm?id=555 Simple Smile
Аз чакам долнища и клинчета за детската и яслата, че тия панталончета се красиви, но не са много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт