Звездни компромати - 256 част

  • 82 358
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 079
Ах, Мадона как се гушка с Кортахарена Twisted Evil

Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace Може и да е би, все едно, неприятно ми е когато се правят на други, не че са гей.
Миро от Каризма не го харесвам, предпочитам Галя, но тя много тежко изживя раздялата им. Мисля си, че имаха много сложни отношения и не мога да го преценя, според мен се възползва и от едните и от другите - така, че да го харесват всички.
Последно по темата с Бен и Джен: Бижу го е казала точно и изчерпателно Hug

# 676
# 677
  • Мнения: 9 711
Защо ми изчезна мнението?  newsm78  Писах за Митьо Пищова и дадох линк от Хотнюз. Кое от двете е забранено?  Thinking

# 678
  • Мнения: 3 431

Дано поне мие собствената си кола  Whistling И целта на снимката /освен да покаже автомобила/ е да навява някаква еротика вероятно... само не знам тоя топ найлон защо не го е отместил, да не влиза в кадър   Laughing

# 679
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мадона като яре

# 680
  • Мнения: 36 208
Защо ми изчезна мнението?  newsm78  Писах за Митьо Пищова и дадох линк от Хотнюз. Кое от двете е забранено?  Thinking

Щом даден сайт е филтриран, означава, че е забранено пускането на линкове към него във форума.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 418
НЛО-то https://www.facebook.com/LozanovaOfficial/photos/a.5613525972336 … ype=1&theater

само жълтите гумени ръкавици и липсват и може да изтърка котлона....
Коментар под снимката: "Ivan Ivanov Dali nqkoga shte moga da imam takava macka......."

# 682
  • Мнения: 9 711
Защо ми изчезна мнението?  newsm78  Писах за Митьо Пищова и дадох линк от Хотнюз. Кое от двете е забранено?  Thinking

Щом даден сайт е филтриран, означава, че е забранено пускането на линкове към него във форума.

ok  Peace

# 683
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
И друг - "naete li koga Nikoleta moje da napravi edin muj -Milioner:)))) kogato predi tova e bil MILIARDER:))))))"  hahaha

# 684
  • Мнения: 3 181
Ах, Мадона как се гушка с Кортахарена Twisted Evil

Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace Може и да е би, все едно, неприятно ми е когато се правят на други, не че са гей.
Миро от Каризма не го харесвам, предпочитам Галя, но тя много тежко изживя раздялата им. Мисля си, че имаха много сложни отношения и не мога да го преценя, според мен се възползва и от едните и от другите - така, че да го харесват всички.
Последно по темата с Бен и Джен: Бижу го е казала точно и изчерпателно Hug

Аз писах в темата, че човек от екипа в Бг, който е снимал филма с Джери е разказвал при последната ми фризьорка, че въпросният си пада по мъже. Хайде да не цитирам пак, че ще е грубо.
Фризьорката и тя като вас е разпитвала за Джери, и той и е казал, че си пада категорично по мъже, останалото е ПР  

# 685
  • Мнения: 3 181
Търкаля се newsm78 и той като колегата си / онзи от Американски снайпер , все му забравям името/ , си пада по собственият си пол. Ясно си личи, как само позира за снимки.  Вижте колко изкуствено му е сложена ръката на нейният задник, извинете, но ако една жена е секси и привлекателна за мъжа, няма да му стои ръката, като върху  стена. Никакви емоции и чувства.
Харесвах го, преди да разбера, че е гей.


Както казва кнедличката има такова нещо като бисексуалност, Джери си е казал отпреди години че е би-,
но дори да е гей това наистина ли е сериозно основание да не го харесваш?!  newsm78 Дали сексуалността му се отразява на актьорските умения? Чудя се преди ти да разбереш дали той си е слагал ръката по-автентично?  Rolling Eyes

Или сигурно, защото това че си пада и по мъже го прави по-малко достъпен за теб, нали тия дни непрекъснато се засичате по партита в Холивуд и не те заглежда, вероятно  Joy


Миро с колкото и жени да се покаже, това няма да го направи по-малко гей  Twisted Evil
Мислех, че може човек да изразява мнение без да отнася подмятания newsm78
Не понасям гейове, и това няма нищо общо с това, че нямало да ме заглеждат Joyаз не съм флиртаджийка и нямам нужда да си се самодоказвам чрез мъжко внимание.
Не обичам гейове, имам си теория, точка.

# 686
  • Мнения: 2 596
Скрит текст:
Дано поне мие собствената си кола  Whistling И целта на снимката /освен да покаже автомобила/ е да навява някаква еротика вероятно... само не знам тоя топ найлон защо не го е отместил, да не влиза в кадър   Laughing
Ква еротика в тая дървена стойка Grinning

# 687
  • Мнения: 1 455
Това не е колата на Азис и той не мие в собствения си двор, кликнете по-натам за да видите снимките, тия палми са я от Гърция, я гостува на някой любовник в Турция.
 Peace

В Блиц днес пише, че Благо Джизъса си е прибрал децата в Русия и за тях ще се грижела Есмер. Все ми е на ума, че тая невръстна патица ще се погрижи за 2 деца по-добре от собствената им майка. Което поражда въпроса - Благо и Христина в лоши отношения ли са след раздялата си?

# 688
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409

Много симпатично момичето на Киро Peace
на кой?
И аз първоначално се учудих кой пък е тоя Киро, но се светнах, че за Миро иде реч.  hahaha

Да,да, момичета Joy Joy Joy Сега погледнах, че съм бързала и не съм обърнала внимание..
Тя, Тони добре, че е казала, какво имам предвид Peace

# 689
  • Мнения: 9 144
Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace Може и да е би, все едно, неприятно ми е когато се правят на други, не че са гей.
Аз писах в темата, че човек от екипа в Бг, който е снимал филма с Джери е разказвал при последната ми фризьорка, че въпросният си пада по мъже. Хайде да не цитирам пак, че ще е грубо.
Фризьорката и тя като вас е разпитвала за Джери, и той и е казал, че си пада категорично по мъже, останалото е ПР  

Радвам се, че поне това изяснихме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт