Звездни компромати - 256 част

  • 82 359
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 148
Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace
Виж сега, щом фризьорката на анирам е казала, че Джери е гей, кои сме ние, че да спорим! Точка.

Бумър, инфото ти, че Джери преди години е споделил, че е би, не е вярно. Самото списание, пред което той уж бил споделил подобно нещо, в последствие се е извинило, защото се оказало, че нищо подобно не бил казал, ако изобщо даже е и давал интервю.  Mr. Green Бътлър не само, че си пада по жени, ами лошото при него е, че прекалено много си пада. Пристрастен към секса и бягащ от сериозно обвързване. Тази последната му приятелка - повече от две години са заедно, а дори не живеят под един покрив.

# 691
  • Мнения: 9 144
Тонка, не съм съгласна, точно това е работата на ПР-ите да внасят съмнение и да мътят водата, принципно правилото е, ако може гейчетата да ги изкарват поне би-, при невъзможност да ги изкарат хетеро.

Примери много и с музиканти и с актьори, с мъже и с жени.
Въобще не е случайно че началото на миналата година се опитаха дори out-нат актьор като Люк Еванс да го изкарат едва ли не би- само и само за да се пише из печата и да се троли нета.

# 692
  • София
  • Мнения: 23 148
Тонка, не съм съгласна, точно това е работата на ПР-ите да внасят съмнение и да мътят водата, принципно правилото е, ако може гейчетата да ги изкарват поне би-, при невъзможност да ги изкарат хетеро.
Бумър, този линк точно нищо не доказва.
Не ми се занимава да се ровя да ти дам друг линк, който оборва твоя. Чак толкова не съм нахъсана.
Както и да е, добре, че Джери дойде при Бай Ганьо, за да стане ясно на света с каква сексуална ориентация е.   Wink

# 693
  • Мнения: 9 144
Ами да, точно така, тук тайни не могат да се пазят, просто нямаме културата за това, отделно че масовата публика не се задълбочава, предпочита да чете смляната информация в Пийпъл да оплюва нанито, защо и е да вникне, че Бен има проблем не само с верността, но и с алкохола и хазарта?
Защо да се затормозяват?

Не ми се занимава да се ровя да ти дам друг линк, който оборва твоя. Чак толкова не съм нахъсана.

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 16:03 от Бумър

# 694
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всъщност няма никакво значение какво казва който и да било, общувал броени дни или месеци с някого. Може в България на Джери да му е дошъл апетит само за мъже, пък утре в Италия- за жени. Интересно ми е как въобще може всички ровещи по чуждите чаршафи толкова вманиачено да вярват, че са наясно със сексуалните навици на когото и да било, освен ако той сам не им даде подробен отчет newsm78 Ама Бътлър не спял с жени, ама Миро бил сто про гей, ама този, ама онзи ... и се намила до втръсване Tired
Не ви ли хрумва, че известните и красивите могат да си позволят да спят с когото си решат от който пол решат? И освен че се възползват от това, не са и длъжни да дават обяснения на никого. Нито да си доказват хетеросексуалността, нито да се аутват.

# 695
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Out-нат какво е? Че вече в няколко поста го чета.

# 696
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Аз и за Джейк Джиленхал научих в тази тема, че бил гей. Както и за Роналдо, както и за Люк Еванс Peace Все от бг мама - клюкарник са ми новините на мен по тези въпроси.

Работата е там, че лично мен въобще не ме вълнува кой от известните е гей, защото не смесвам това, какъв творец е със сексуалната му ориентация. За мен един артист е това, което съм харесала и ме е впечатлило на сцена, кино,театър, телевизия и не се интересувам особено как си прекарва личното време.
Ето, ако разбера нещо за някой, то ще е от тук Peace

Out-нат какво е? Че вече в няколко поста го чета.
Сигурно отхвърлен.....но, може и да се влага друг смисъл, някаква модерна дума newsm78 Иначе аз така го възприемам Peace Но, май имат предвид да се показва ли....
По-добре друг да обясни, че аз да не те объркам.

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 17:03 от Hushpuppy

# 697
  • Мнения: 1 455
Не ви ли хрумва, че известните и красивите могат да си позволят да спят с когото си решат от който пол решат? И освен че се възползват от това, не са и длъжни да дават обяснения на никого. Нито да си доказват хетеросексуалността, нито да се аутват.

Подкрепям Peace
Аз също започнах съзнателно да прескачам постове за сексуалността на звездите, супер оттегчително и хомофобско е да съдиш за една личност по неговата сексуалност.  Peace

# 698
  • Мнения: 3 181
Джой, не е точно така, защото от имиджа му също зависи какви и колко филми ще снима, от там и колко известен ще продължи да бъде

Относно това, дали си пада или не по мъже, да цитирам ли пак точно какво е казал човекът от екипа?
Скрит текст:
Че е бъркал по гащичките на младите момчета
дали е гей или не......щом казваш, че не е , може би тренира за някоя роля.

Относно въпросната фризьорка, Тонка, да, при нея ходят разни известни хора и чувам разни клюкини.

# 699
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Out-нат какво е? Че вече в няколко поста го чета.
Сигурно отхвърлен.....но, може и да се влага друг смисъл, някаква модерна дума newsm78 Иначе аз така го възприемам Peace
Обявил публично хомосексуалността си Peace. Това, за което радуват всички активисти във форума и не само- всеки известен хомосексуален да се изтъпани пред медиите и да бие тъпан с кого си ляга.

# 700
  • Мнения: 2 596
Out-нат какво е? Че вече в няколко поста го чета.
Май че се е аутнал от клозета.
За Джейк Джиленхал до колкото си спомням последно се твърдеше, че не е  Grinning

# 701
  • Мнения: 9 144
Всеки, а не само известните и красивите, трябва да може да си позволи да спи с когото си реши.  Whistling А обясненията си вървят с публичността след като са решили да стават звезди навирането в чаршафите им върви в пакета.

Само дето някои като Брадли, Джейк, Джордж или Джери предпочитат да играят театро.
Така, че въпросът е: правилно ли е, морално ли е, почтено ли е те да лъжат и да се преструват на нещо което не са?
За какво? Ми за по-големи хонорари, за повече продадени билети или награди.  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 11 043
Всъщност тъжното е, че го правят точно, защото ще се отрази на кариерата им.

# 703
  • Мнения: 9 144
А най-смешното или тъжното е, че вече и напълно хетеросексуални звезди го правят (преструват се, че са двойка) заради имиджа и да пълнят светските хроники.
Бийбър е типичен пример, но не е единствения. Доста са.

# 704
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ти откъде си сигурна, Бумър, че играят театро? Мина по списък през всичките им любовници и проведе статистика от кой пол са? Всяка нощ проверяваш от кой тип са гениталиите на партньорите им по легло? Обясни ми как точно можеш да докажеш наличието на театър освен с няколко сайтчета с информация, която никъде не е доказана като вярна Thinking

А това освен нелепо е и безкрайно гнусно и в разрез с идеята за свободата на личността
А обясненията си вървят с публичността след като са решили да стават звезди навирането в чаршафите им върви в пакета.
Ти като си толкова настървено бореща се за правата на хомосексуалните защо не зачиташ правото на лично пространство на тези, които преди да са звезди са все пак и ХОРА?

Общи условия

Активация на акаунт