Звездни компромати - 256 част

  • 82 350
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
Публичните личности нямат лично пространство, неприятно, но факт, всички го знаят от десетилетия.
Ти ок ли си да ти продават постоянно лъжи, защото аз не съм?

# 706
  • Мнения: 3 181
Отделно някои , за да станат звезди отдавна се разделят с човешкото в себе си.
Да не цитирам примери

# 707
  • Мнения: 2 265
Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace
Виж сега, щом фризьорката на анирам е казала, че Джери е гей, кои сме ние, че да спорим! Точка.

Бумър, инфото ти, че Джери преди години е споделил, че е би, не е вярно. Самото списание, пред което той уж бил споделил подобно нещо, в последствие се е извинило, защото се оказало, че нищо подобно не бил казал, ако изобщо даже е и давал интервю.  Mr. Green Бътлър не само, че си пада по жени, ами лошото при него е, че прекалено много си пада[. Пристрастен към секса и бягащ от сериозно обвързване. Тази последната му приятелка - повече от две години са заедно, а дори не живеят под един покрив.

По ирония на съдбата имам приятел и то гей, който работи за London Has Fallen и изобщо не вярва на това, че Бътлър е гей Laughing .

Дори да е бисексуален, не смятам, че държи някакво обяснение на публиката...сякаш пък всички останали хора по света говорят истината винаги.

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Публичните личности нямат лично пространство, неприятно, но факт, всички го знаят от десетилетия.
Ти ок ли си да ти продават постоянно лъжи, защото аз не съм?
Не ми пука какво ми продават всъщност Laughing Освен това съм наясно, че никога не мога да съм сигурна какво ми продават- лъжи или истини. А ти ще се примириш ли, че си извън кръга на тези, които със сигурност знаят истината?

# 709
  • Мнения: 5 655
А най-смешното или тъжното е че вече и напълно хетеросексуални звезди го правят (преструват се че са двойка) заради имиджа и да пълнят светските хроники.
Бийбър е типичен пример, но не е единствения. Доста са.
И Майли. Peace
Идеята е не да ни дават отчет с кого си лягат, а да могат свободно да излезят с любимите си хора на вечеря или да отидат на премиера/промо/награждаване, държейки се за ръка и изразявайки някаква емоция, да имат деца и т.н.
Понеже в момента се интересувам от историята на две много строго затворени /closeted/ момчета, на моменти ми става леко тъжно колко очевадно се избягват и не взаимодействат, но по погледите им личи привързаността.
Най-интересното е, че преди не се бях замисляла толкова относно правата на хомосексуалните /брак, деца и т.н./, което донякъде е нормално, защото тематиката ми е доста далеч, но ето че се образовах по въпроса, та може да се счита, че са направили нещо по въпроса за правата на ЛГБТ обществото.

# 710
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ето, да ви покажа един много известен гей, който в началото на кариерата си крие сексуалността си. Тези от вас, които са му фенки, като мен може би знаят, че в договора му със Сони мюзик е имало клауза именно да не разкрива тази особеност пред медии и други.. Една от целите е била заблуда на фенската маса, която се увеличава главоломно и е предимно женска. Вярно, че тогава годините бяха други, фенките също наивни и такива, като мен си мислеха, че като порастнат ще се омъжат за Дж.Майкъл или Бон Джоуви/и за двамата исках Laughing/ Сякаш тогава може би продуцентите са си мислели, че успешната кариера върви ръка за ръка с очакваната от феновете сексуалност....

сега

и като млад Heart Eyes

Аз винаги ще съм му фенка, и хич не ме интересува с кой спи Naughty

# 711
  • София
  • Мнения: 23 130
По ирония на съдбата имам приятел и то гей, който работи за London Has Fallen и изобщо не вярва на това, че Бътлър е гей Laughing .
Неее, сигурно го е яд, че Джери не му е бъркал в панталонките!  Joy
Вземи питай по-добре фризьорката си, тя ще е по-наясно.

Джой, съгласна съм с теб.
Просто ме е яд, че една камара мъже зор да ги изкарат гейове. Ама такива ли са или не, няма значение - бам на пангара.

# 712
  • Мнения: 3 181
Джери нали беше тук, яко вилнееше по клубовете и се сваляше с разни девойки, даже съм виждала снимки, на една колежка Peace
Виж сега, щом фризьорката на анирам е казала, че Джери е гей, кои сме ние, че да спорим! Точка.

Бумър, инфото ти, че Джери преди години е споделил, че е би, не е вярно. Самото списание, пред което той уж бил споделил подобно нещо, в последствие се е извинило, защото се оказало, че нищо подобно не бил казал, ако изобщо даже е и давал интервю.  Mr. Green Бътлър не само, че си пада по жени, ами лошото при него е, че прекалено много си пада[. Пристрастен към секса и бягащ от сериозно обвързване. Тази последната му приятелка - повече от две години са заедно, а дори не живеят под един покрив.

По ирония на съдбата имам приятел и то гей, който работи за London Has Fallen и изобщо не вярва на това, че Бътлър е гей Laughing .

Дори да е бисексуален, не смятам, че държи някакво обяснение на публиката...сякаш пък всички останали хора по света говорят истината винаги.
Да не би да не му е обърнал внимание?
Аз говоря винаги истината, и това, че другите, т.е. болшинството лъжат не ме кара да изневерявам на себе си

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Идеята е не да ни дават отчет с кого си лягат, а да могат свободно да излезят с любимите си хора на вечеря или да отидат на премиера/промо/награждаване, държейки се за ръка и изразявайки някаква емоция, да имат деца и т.н.
Кати, те могат да го направят. Имат свободата на избор и съответно знаят какви са им евентуалните негативи. Щом са си избрали да се крият, значи така им е по-удачно, не е нужно ние да вием срещу луната колко тъпо са си избрали и да настояваме да се аутнат. Ако искат да го направят, ще го направят. ако не искат, няма. Простичко е.

# 714
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Марина, човек говори истината, когато е 100% сигурен в достоверността й.
Аз като чух преди време от фризьорката си, че ББ е гей, не й повярвах сляпо. И не заради медийния му образ (човек, който мразя в дъното на душата си). По стечение на обстоятелствата, разбрах  и защо тиражира такива малоумни слухове. И я смених  Rolling Eyes
От много по-достоверен източник знам, че Миро от Каризма е би-сексуален. Обаче, не мога да го твърдя със сигурност, защото нито съм му била в леглото, нито съм му светила кого опъва/кой го опъва Tired
Така че, казвайки нещо такова, трябва да си абсолютно сигурна, че е истина, а не да се сърдиш, че някой не вярва.

# 715
  • Мнения: 5 655
Идеята е не да ни дават отчет с кого си лягат, а да могат свободно да излезят с любимите си хора на вечеря или да отидат на премиера/промо/награждаване, държейки се за ръка и изразявайки някаква емоция, да имат деца и т.н.
Кати, те могат да го направят. Имат свободата на избор и съответно знаят какви са им евентуалните негативи. Щом са си избрали да се крият, значи така им е по-удачно, не е нужно ние да вием срещу луната колко тъпо са си избрали и да настояваме да се аутнат. Ако искат да го направят, ще го направят. ако не искат, няма. Простичко е.
Да, това, че са се /на практика/ продали е така, но в конкретния случай става дума за много млади хора, които са вярвали, че бъдещето е пред тях, били са готови на всичко, за да станат звезди, а после като са се осъзнали, вече рискуват не само своите, но и на колегите си кариери.
Аз лично не вия срещу луната и не ми пука толкова дали, по-скоро кога ще се аутнат, тъпо е, защото те са пример за други млади хора, които са в същото положение и по този начин пращат посланието, че е срамно да си с различна сексуалност и е нужно да се криеш и представяш за не такъв, какъвто си.
Както и от това, че е жалко, че все още има хора, които съдят за качествата на другите по сексуалността им, дори и в "ония" общества, които смятаме за по-напреднали.

# 716
  • Мнения: 2 265
Неее, сигурно го е яд, че Джери не му е бъркал в панталонките!  Joy
Вземи питай по-добре фризьорката си, тя ще е по-наясно.


Явно ходя при грешната фризьорка Mr. Green .

Да не би да не му е обърнал внимание?
Аз говоря винаги истината, и това, че другите, т.е. болшинството лъжат не ме кара да изневерявам на себе си

Няма нужда да му обръща внимание, човека си има приятел.
Колкото до истината, бъркане по гащичките ми звучи точно като заглавие от клюкарско издание. Моят човек смята, че Бътлър не е гей, а не е като да го е виждал само веднъж, от началото на снимките в края на март до края, все заедно са работили. За бъркане по гащите, нищо не е казвал.

А каква точно е истината, няма как да знаем, освен ако някой не щракне ДБ.

# 717
  • Мнения: 9 144
Ех Джо, пак не схващаш за какво иде реч.  Thinking

Въобще вече не е важно кой ще се out-не или кой не, както казах най-новата мода е хетеро-звезди да се правят че са заедно заради публичния фактор

Играта е много по-голяма, за влиянието на таблоидите и постепенното им отмиране, това е бизнес за милиарди, няма актьор който да генерира такива приходи дори франчайзите са незначителни в сравнение с обхвата на жълтата преса.
А вече има първия пример на out-ната актриса след цитиране на информация споделена от фенове по форумите и СМ.
Мама Крис първа усети накъде духа вятъра и затова нейните отрочета са звездите на социалните медии.

Майли го каза в прав текст, "хакнали сте ми телефона/компютъра за голи снимки, обадете се просто ще ви ги пратя"

# 718
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Лимонадената, много опростена терория имаш, защо един човек не иска да бъде себе си. Да някъде на село това е възможно. Но да не забравяме, че много от личностите, които коментираме тук имат някаква обществена позиция, имат достийнство, един ден ще имат деца и трябва да ги възпитават на някакви ценности.
( според теб звездите си казват нещо такова - днес съм гей, така съм преценил, че ми е по-изгодно. след няколко дни - от утре минавам при нормалните, защото така искам, хаха)

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 17:56 от Hello♥︎Jen

# 719
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Чакайте да ви покажа нещо.
Сайта на Космполитън ме хвърли в джаза с малоумието си.
Може ли да направиш статия с такова заглавие?!

17 секси звезди и техните грозни деца
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт