Мъж Телец - 13

  • 64 427
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 34
Моето теле скоро ще има рожден ден, а аз от сега съм се зачудила с какво да го изненадам- и освен тортата ..искаше ми се да му направя една картичка от нета я видях и да пъхна тук там някоя снимка и пожелание , дали на телето
това ще му хване окото и би му харесало (само с други цветове)
https://m.youtube.com/watch?v=H0LKvavbico

# 631
  • Мнения: 112
Моето теле скоро ще има рожден ден, а аз от сега съм се зачудила с какво да го изненадам- и освен тортата ..искаше ми се да му направя една картичка от нета я видях и да пъхна тук там някоя снимка и пожелание , дали на телето
това ще му хване окото и би му харесало (само с други цветове)
https://m.youtube.com/watch?v=H0LKvavbico
Аз мисля, че идеята ти е хубава, само дето тази картичка е доста сложна и шарена, за момичета е, а телетата са по по-простичките, но в същото време изискани неща. Може би ако я направиш с други цветове, както казваш, ще изглежда по-добре. С неговите любими цветове! Може да я направиш само с две джобчета вътре - за една снимка отляво и една отдясно, ще бъде достатъчно. По-важното е, че той ще се трогне, че сама си я изработила специално за него!  Simple Smile

# 632
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Ако си пада естет - може примерно да направиш етикет с ваша снимка/надпис/закачка и да го лепнеш на някаква бутилка вино 1dating Аз скоро правих такъв подарък. Етикетът го разпечатаха направо на лепящо се фолио. Ако е по-обикновен Телец - и луканка в проста картичка ще свърши работа Joy Според мен Телците не се впечатляват от романтични неща или чисто женски измишльотини.

Тортата пък може да е тематична. Ако има някакво хоби например.

# 633
  • Мнения: 34
Да ще я опростя малко картичката , просто исках да е нещо специално за него ,тортата и тя е тематична ,после като ги направя ще покажа снимки Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1 334
Бившият ми Телец мразеше, подчертавам мразеше, символични подаръци. Нищо сълзливо, хенд мейд, не можеше да го впечатли. Даже не криеше разочарованието си Laughing Задължително трябваше да е нещо много скъпо и да му е от полза - някаква техническа джаджа.

# 635
  • Мнения: 114
Бившият ми Телец мразеше, подчертавам мразеше, символични подаръци. Нищо сълзливо, хенд мейд, не можеше да го впечатли. Даже не криеше разочарованието си Laughing Задължително трябваше да е нещо много скъпо и да му е от полза - някаква техническа джаджа.
100% описание на мен и на телците около мен  Mr. Green

# 636
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Задължително трябваше да е нещо много скъпо и да му е от полза - някаква техническа джаджа.
Нещо, дето да пуска ток. Та като се вкисли Телето и забие копито в земята - да го разтърси, та поне да видим някаква емоция Joy

# 637
  • Мнения: 736
 Според мен пък, телците се впечатляваме от неочакван и мъничък подарък. Не желая никой да ми купува или моето Теле също не обича защото трудно ни целят вкуса за скъпите неща. Скъпите неща си ги купувам сама, мъжът до мен също...
 Бях подарила на бившото Теле, една ръчно направена от мен картичка, бяла с многооо цветни пеперуди на корицата и беше неочаквана защото близо 6-7м. не се бяхме чували. И беше се зарадвал много.
 
 Пък и от друга страна това е строго индивидуално, аз се радвам и на едно глухарче и то много, от колкото на букет от 101 рози  Laughing. Повече се радвам на една принцеса на парти грил от колкото на вечеря в ресторант, ако е нарисувано нещо със сос отгоре още повече. Дори и Телето до мен от такива "обикновени" малки неща се радва.

 
 

# 638
  • Мнения: 1 334
Има голямо значение асцендентът. Ако имаш воден знак за асцендент, сигурно ще пуснеш някоя сълза при такъв мил подарък. При Телец с Лъв колко да са ти емоциите?  Laughing

# 639
  • Мнения: 736
Аня, Телец с асцендент Лъв съм  Crazy той е Телец с ацендент Козирог  #2gunfire

# 640
  • Мнения: 114
Аз съм с асц.Рак,ама не пускам сълзи на подаръци. Даже не обичам да ми правят подаръци, защото само шепа хора знаят какво ще ми хареса,на другите наистина не мога да скрия, че ми е леко безлично, особено пък ако само отбиват номера.
Най-добрата ми приятелка телец пък направо ги връща.  Макар, че между нас си сме си разменяли символични неща, които имат голяма сантиментална стойност. Явно зависи от човека, който ти прави подаръка.
Мъжете телци,които познавам, също не са любители на символичните подаръци, ако те нямат някаква много емоционална стойност, иначе ги захвърлят някъде и до там...
Което ми напомня, че пък моя телец направо си каза какво иска, което доста улеснява нещата... като добавя и някоя друга щриха от моя страна хем ще я има романтиката, хем ще си получи това, което е искал...

# 641
  • Мнения: 736
Строго индивидуално е подаръците. Аз телците които познавам много се трогват от малки неща, не пускат сълзи но им правят деня както се казва. Все пак мъжете Телец обичат вниманието, да показваш чувствата си а точно в тези малки неща се вижда какво изпитваш.
 За мен това с връщане на подарък е такава обида и признак на лошо възпитание,  не се обиждай Tullip, може и аз да не харесвам лицемерието но ако някои се е постарал за мен , дори за отбий номер, ще го хвърля в коша но няма да се държа така "просташки" и няма да го хвърля пред погледа му. Смятам, че телците сме много принципни, ерудирани и имаме възпитание "на ниво". Ако някой, да има смелостта да се държи толкова просташки с мен или с трети лица пред мен, със сигурност приятелство няма да има и ще го лиша за цял живот от моето присъствие  Naughty

# 642
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Аз познавам просташки Телци. Направо като хванати от гората. Груби, побойници, селски бекове...Не може да се твърди, че дадена зодия винаги е интелигентна, друга - винаги секси и т.н.

Tullip,
Скрит текст:
аз съм зодия Рак и също не обичам подаръци. Направо ми се драйфа да играя театро и да ахкам и охкам колко ми харесват "отбий номера". И да ме питат за подаръци не обичам, защото тогава става съвсем протоколно Sick В повечето случаи казвам, че не искам подаръци. Мразя да няма отношение

# 643
  • Мнения: 736
Аз познавам просташки Телци. Направо като хванати от гората. Груби, побойници, селски бекове...Не може да се твърди, че дадена зодия винаги е интелигентна, друга - винаги секси и т.н.

Tullip,
Скрит текст:
аз съм зодия Рак и също не обичам подаръци. Направо ми се драйфа да играя театро и да ахкам и охкам колко ми харесват "отбий номера". И да ме питат за подаръци не обичам, защото тогава става съвсем протоколно Sick В повечето случаи казвам, че не искам подаръци. Мразя да няма отношение

Не твърдя за всички, че са интелигентни но това е мое наблюдение над Телците, които са в живота ми. Не бих допуснала просташко поведение около себе си, за Везните ми е същото мнение но пак базирано на моите очи.
Не ахкам и не благодаря по 100 пъти. Казвам "Благодаря", усмихвам се и после си правя каквото знам  Grinning

# 644
  • Мнения: 114
Подаръци никой пред никого не е изхвърлял, все пак не говорим за тинейджърски изпълнения. Това с подаръците е строго индивидуално и е много тънък момент в отношенията.
Понеже има много малко хора, които уважавам професионално или пък са ми близки по един или друг начин, аз отделям много време в това да избера и "направя" невероятен подарък, дето се казва един път просто. И тук разбирай, че наистина давам 200% от себе си, за да зарадвам другия, ако смятам, че го е заслужил. За това и имам тесен кръг от приятели и всичко, което сме си дали/получили през годините е ценно както емоционално така и от сантиментална гледна точка. Самата аз никога не съм отбивала номера, като подаря нещо, купено за 20мин., защото смятам, че подаръкът е много лично нещо и изразява отношението ти към някого. За това и не обичам да получавам набързо скалъпени изпълнения.Ако не сме си толкова близки , няма да си направя даже труда да подаря нещо, както и не очаквам да получа. Правила съм подарък и на хора, които не са ми близки, но са направили нещо, което ме е впечатлило и съм запомнила. Дали от любов или от уважение към даден човек в живота ми, аз никога не забравям личните им празници или поводи, но пак казвам от любов или от уважение. Всичко друго ми е излишно.
 

Общи условия

Активация на акаунт