Мъж Телец - 13

  • 64 366
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 334
razli4na_86, това е примиренческо поведение. А типичният Телец иска точно такава жена. Нормално е да те търси и желае, особено като не му правиш проблеми и образуваш нерви.
Но какво правим, ако решиш да изразиш собствено мнение? Отдръпва се Wink

# 721
  • Мнения: 3
Не съм забелязала да се отдръпна тогава, единствено го прави като е минал добър период и знае, че не съм сърдита. Аз да повтаря съм овен и ако го е правил това, отдавна да е заминал по пътя си.

# 722
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Искаш да кажеш, че винаги си повтаряш мантрата "не се сърдя, не съм изнервена, прощавам ти"?! Дори и Телецът да се е н@ср@л от челна стойка?! И 9 години си играете на "отдръпване и безвремие"?!  Crazy Като чета стилът ти на писане си мисля, че добре те е обработил и ти е вменил чувство за вина, с което после да се бориш и да пребориш. И в крайна сметка е постигнал своето. Но щом си щастлива bouquet

# 723
  • Мнения: 114
Момичета, малко драма и от мен. Нали до преди месец с "моя" бяхме много влюбени, но после нещо го тресна в главата и реши, че не бил влюбен вече и не съм била за него, което май аз му го казах...няма значение, да не издребняваме  Mr. Green, идеята е, че се отдръпнахме. Та си мълчахме до РДтата- честитки, благодарности и толкова.
Даже бях убедена, че има друга, ама това е непотвърдена информация  Thinking Още тогава бях решила, да не се местя и че няма смисъл да търся варианти. Оставих се на течението.
Обаче изневиделица получих работно предложение от едно от местата, където бях търсила, когато телето искаше да живея при него. Хареса ми работата и мисля да я приема. Чудех се дали да му кажа, но вместо това реших да го попитам дали може да ми помогне, да се установя там. Беше доста любезен, но хладен. Все пак каза, че мога да разчитам на него за всичко, от което имам нужда. Просто нямаше никакво вълнение, никакъв ентусиазъм, нищо. А до преди месец това беше уж най-важното и за двамата. Чудя се какви ли истини ще се разкрият тепърва... Sick

# 724
  • Мнения: 3
Джулая, благодаря ти за пожеланието,вниманието към моята личност и анализа на поведението ми. Коментар не мисля да давам по него, защото си мисля, че хората са тук да черпят опит и да се радват на разбирателство във връзки с Телец, а не да четат спомове относно кой е по, по, най... Аз си казвам моя урок и ако с него помогна поне на един човек ще съм удовлетворена, макар и "обработена" от Телец. Пожелавам ти и ти да си щастлива!

# 725
  • Мнения: 501
Момичета, отдавна нямах време да седна да почета тук, но ето, пак се завръщам и ще ви досаждам Hug Изчетох постовете ви, беше ми много интересно да прочета как са се развили нещата при вас, а и английският пост беше доста любопитен. bouquet
Tullip, според мен го остави да си играе сам във филмите, в които се вкарва. Не виждам къде ти си сбъркала и какво го е провокирало, просто не разбирам. Ако иска, да ти помогне и после му благодари, но не си хаби нервите да го анализираш.
На майското теле му обясних най-точно и ясно, че му пожелавам да е много щастлив, но да продължи живота си без мен, да не ме търси повече и да ме забрави и му казах, че и аз съм го забравила, след което ме блокира, за което този път много се радвам и се надявам никога повече да не се сети да ме отблокира Joy
На априлския Телец му написах в подобен дух неща. След като ме съветвахте тук, че няма смисъл, просто му написах това, което ми беше на сърцето. Написах какво съм искала аз, но явно не ни е било писано или щом така е преценил, значи е бил прав. И също му предложих занапред да се държим, сякаш нищо не е било, да си останем просто приятели и познати, защото смятам, че така ще е най-добре.. И той след това спря да ми говори, отбягва ме, гледа ме някак недоволно.. Нали това искаше, да не сме заедно, аз се съгласих с него и той пак е недоволен.. Не разбирам! newsm78 Но и честно казано, уморих се вече от неговите променливи настроения и непредсказуеми реакции, нека прави, каквото желае, наистина вече ми е безразлично. #Crazy

# 726
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
А бе, момичета... как ви е до обяснения и защо въобще се занимавате, ако някой се държи студено и дистанцирано с вас? Наистина ми е любопитно, не се заяждам. Не мога да си представя да тичам след някакъв олигофрен, дето не ми обръща внимание, и/или пък такъв, който се държи все едно е хванал попа за топа. Mr. Green Голям праз! Като че ли е последният човек на Земята... пффффффф, я да се разкара! Naughty Не забравяйте, че вие сте дамите и след вас трябва да се редят на опашки! Sunglasses

Заповядайте в новата тема! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт