Мъж Телец - 13

  • 64 394
  • 726
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 211
Tullip, относно подаръците имах предвид това:
Бившият ми Телец мразеше, подчертавам мразеше, символични подаръци. Нищо сълзливо, хенд мейд, не можеше да го впечатли. Даже не криеше разочарованието си Laughing Задължително трябваше да е нещо много скъпо и да му е от полза - някаква техническа джаджа.
Разбира се, ако думите ти са отправени към мен..; )

# 676
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
А как да бъде разграничен типът отдръпване у Телеца....кога го прави, защото просто е свободолюбив и кога, защото вече не иска вас/сте му доскучала?! Според мен и Телецът май не знае и създава куп главобололия на жената до себе си вкарвайки я в постоянни размисли Mr. Green

# 677
  • Мнения: 5 386
 Simple Smile Джулая, класирай, моля, зодиите/за мъже/ по признаците най-трудни за изтърпяване и най-трудни за напасване с друг човек. Ако се аргументираш и  защо, ще ми е интересно./Предполагам, че ще започнеш със земните и водните Wink/
Предварително мерси и bouquet

# 678
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
Simple Smile Джулая, класирай, моля, зодиите/за мъже/ по признаците най-трудни за изтърпяване и най-трудни за напасване с друг човек. Ако се аргументираш и  защо, ще ми е интересно./Предполагам, че ще започнеш със земните и водните Wink/
Предварително мерси и bouquet
Hug Класацията ще е само от моя Рачешка гледна точка. Едва ли ще съвпада с мнението нас другите дами и може да се приеме за меродавно. Освен това не съм имала връзки с мъже от всички зодии. Но ще се опитам да спретна класация....само да се добера до компютър  Crazy

Скрит текст:
Бих започнала с огнените, с които взаимно се отблъскваме. Ненавист някаква. Като се замисля....май всички зодии са под ножа  Joy

Последна редакция: сб, 30 апр 2016, 23:23 от Джулая

# 679
  • Мнения: 5 386
Оппа! Първо съвпадение
Simple Smile Джулая,............
...............
Като се замисля....май всички зодии са под ножа  Joy

Аз не симпатизирам на Козирози/ти много хубаво ги описваш, станиш и "храниш" в темата за козирози/, Скорпиони/тях дори не ги помирисвам- боя се Simple Smile/, Овни /уморяват ме с екзалтацията си- сякаш съм качена на виенско колело, от което няма слизане CrazyАз нямам толкова енергия./ Близнаци- вятърничави и непостоянни, скачат от цвят на цвят като пчелички/поне тези, които познавам/,Риби- някак мистични и неуверени, несилни, неустойчиви, склонни към залитания към зависимости,изневери........имала съм доста Раци- привличат ме и имаме сходно светоусещане и чувствителност, някак на една вълна бяхме, без обаче да ги хваля. Телецът- не успях да го разбера, все изчезваше и после се появаше изневиделица след години....иначе мн.голям добряк беше. Водолей- живеят си в свой свят, някак изчанчени в интересите си.

Последна редакция: нд, 01 май 2016, 22:30 от *Камея

# 680
  • Мнения: 114
Любимият ми телешки номер. Много влюбен, ти си единствена, говори и прави каквото трябва, мед му капе от устата, няма начин да се усъмниш. Но само докато намери нещо по-добро или по-интересно. Отдръпва се, зает е, няма време. Я ти отговори, я не, зависи дали има време и желание, важен е , не се пипа- нищо че ти е ревал на рамото до преди седмица. И изчезва. Без обяснения, без оправдания. Както се появил, така и заминал. Обаче новата не е точно каквото е очаквал и с подвита опашка при старата. Появява се все едно нищо не е било. Даже и сърдит, че не си умирала за него  Mr. Green Енергиен вампир, докато е самотен и нещастен е по-нисък от тревата, смуче ти енергията и после заминава да опрашва в небитието. Айде няма нужда  Stop
Те не, че не са едни и същи всичките, ама при телеца гадното е, че го прави все едно е нищо кой знае какво и после има наглостта да го играе сърдит, обиден, отхвърлен .... и е толкова изненадан, ако номерът му не мине  hahaha

# 681
  • Мнения: 1 517
Любимият ми телешки номер. Много влюбен, ти си единствена, говори и прави каквото трябва, мед му капе от устата, няма начин да се усъмниш. Но само докато намери нещо по-добро или по-интересно. Отдръпва се, зает е, няма време. Я ти отговори, я не, зависи дали има време и желание, важен е , не се пипа- нищо че ти е ревал на рамото до преди седмица. И изчезва. Без обяснения, без оправдания. Както се появил, така и заминал. Обаче новата не е точно каквото е очаквал и с подвита опашка при старата. Появява се все едно нищо не е било. Даже и сърдит, че не си умирала за него  Mr. Green Енергиен вампир, докато е самотен и нещастен е по-нисък от тревата, смуче ти енергията и после заминава да опрашва в небитието. Айде няма нужда  Stop
Те не, че не са едни и същи всичките, ама при телеца гадното е, че го прави все едно е нищо кой знае какво и после има наглостта да го играе сърдит, обиден, отхвърлен .... и е толкова изненадан, ако номерът му не мине  hahaha

Съгласна!!!

# 682
  • Мнения: 736
А пък ако имаш късмета да си го отрязала или ти да си си тръгнала така както той го прави, ела и гледай какви грозни изказвания по адреса ти, чупки, стойки и накрая като подадеш пръст ти лапва ръчицата  hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Мнения: 5 386
Въпреки опита ми само с един телец - съгласна с казаното - бройте и мен, много колоритно и на място сте описали типажа телец.

# 684
  • Мнения: 7
Изчетох по-голямата част от темите до тук. Та ето и аз със телешки главоболия. Година и половина със едно теленце. Няма да изпадам в подробности за връзката си. Минали сме през любов,та сме стигали до страшни драми. Като цяло нормална връзка с върхове и спадове. За съжаление от три седмици обаче нещата сериозно вървят към разпад и то моя вина. Преди повече от две години бях с един човек. Беше ми тежък период и при едно напиване си тръгнах с въпросния мъж. Беше еднократен случай на пияна глава. Тогава с моето теле нямахме нищо общо,просто познати. Лошото е,че те са приятели....по-скоро колеги. Преди три седмици моето рогато разбра за тази случка и сега е много наранен и огорчен (както той се изрази). Твърди,че му трябва време да го преглътне. Почти не се чуваме. Ако имам нужда от нещо го прави,но просто като задължение. Помагайте...Направо ще се побъркам. Не знам как да подходя към ситуацията. Страх ме е...дали ще му мине. Мога ли да направя нещо,за да се успокои и да забрави за това. Моля ви за съвет,че наистина ситуацията е сложна

# 685
  • Мнения: 114
Аз съм последният човек, който ще ти даде съвет, обаче не мога да се въздържа да не попитам защо по дяволите се прави на огорчен при положение, че това е нещо, случило се преди да влезете във връзка? Значи трябва да съжаляваш и да се извиняваш, че имаш бивши ли? Това все едно ти да му се разсърдиш, че той е ходил с други преди теб. Не го разбирам.Някой да обясни, че ми стана интересно.
 newsm78

# 686
  • Мнения: 7
Проблемите накратко.....Този мъж е негов колега. Още в началото на нашите отношения той ме попита дали е имало нещо такова и аз отрекох. И всъщност не става въпрос за бивш,а аз пиянска вечер. Мисля,че доверието му в мен се е разклатило най-вече,защото го излъгах. И неприятния момент,че работят заедно и се виждат ежедневно

# 687
  • Мнения: 114
Каквото и да е било, било е преди да сте заедно, така че аз проблем не виждам, за това ми е чудно. Иначе егото му е наранено 100%. Каквото и да правиш ще е дръпнат известно време. И мисля, че това ще го използва срещу теб при всеки удобен момент или когато не му изнася. Не ви е кратка връзката,може би е моментно влияние и едва ли така лесно ще приключи. Просто го остави да подиша,да си събере мислите. Мое мнение.

# 688
  • Мнения: 736
Ха, удар по егото за кое? Че си от плът и кръв и случаЕно  си имала "живот" преди него и му напомня, че и след него ще имаш ли?
 Оххх, колко удобно да държиш някой в ръцете си с миналото му, колко лесно би могло да бъдеш манипулирана  hahaha Този твоя Телец, ICIBICI9, му липсва въображението...  Crazy



# 689
  • here and now
  • Мнения: 4 253
Хич не му липсва дори мен ако питаш. В началото на връзката тя е излъгала че не е имала общо с този човек и това поставя всичките ѝ думи под съмнение. Ако беше споделила, но пък той например смята че колегата го превъхожда по някакъв начин пак нямаше да го приеме е добре. Просто има lose lose ситуации и явно тази е точно такава.

Общи условия

Активация на акаунт